Jolanta23

Maszyna do cięcia buraków

Polecane posty

Jolanta23    4

Witam serdecznie.

Czy ktoś orientuje się jaka maszyna do cięcia buraków będzie najlepsza? Jakie są obecnie ceny takich maszyn?

Będę wdzięczna za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel89    7

A jakich Buraków?

Pastewnych czy Cukrowych?

I co ty chcesz ciąć Liśćie czy Buraki.

Jak Buraki to ja mam Szarpak albo jak to się tam mówi,do cięcia Buraków i Ziemniaków.

Edytowano przez Daniel89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

Potrzebuję maszynę do cięcia buraków pastewnych. Chyba masz tą maszynę, której szukam;p tylko jak ona się fachowo nazywa?

Edytowano przez Jolanta23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtekkkk    0

Moja maszyna do ciecia borakow to ,,BARTOSZ,, orgilnalnie to byla na korbe ale przerobilismy ja na silnik elektryczny. Wiem ze sa rozne rodzaje tzn maja inne narzedzia tnace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Był też rozdrabniacz Jemioł na silnik elektryczny ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Poszukiwałem używanego rozdrabniacza ale wszystkie które widziałem wydały mi się niefunkcjonalne, ostatecznie wykonałem sam ,napędzany jest silnikiem 0,75kw 400v wydajność -wiadro 20 litrowe pociętych buraków pastewnych w czasie ok.5sekund lub dłużej w zależności czy podajemy buraki partiami czy jednorazowo ,im więcej rozdrabniacz ma do przerobienia tym sieka drobniej i jeszcze jedna zaleta nie ma problemu z naprawdę dużymi burakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak byś napisał z miesiąc wcześniej to miałem taki rozdrabniacz ale wywaliłem na złom bo stał nieużywany z 15 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

u nas gościu robi 500 zł bez silnika i z młocarni sztyftowych tych starych drewnianych też robią to rozdrabnia jak wysłodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ja miałem elektryczny to był wariat, wiele przyczep buraka, ziemniaka czy kapusty robił rocznie.Wydajność to taka, że sam nie zdążysz przeładować skrzyni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

ja mam lepszy patent na taka maszynę zrobiona mam z starej młocarni kolcówki i idzie jak burza nią jeli ktos chce to mogę powiedzieć jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam140292    11

ja takie coś mam stojące w garażu na obchnięcie

 

w mojego wrzucam i na dole sa tarcze do ciecia i to szatkuje w takie kwadraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torineq    0

Witam,

 

Czy ktoś może ma taką maszynę do cięcia ziemniaków/ buraków na zbyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek000111    2

troche późno znalazłem temat, mam na sprzedaż takie urządzenie w pełni sprawne, typ Jemioł. Jeśli jest ktoś zainteresowany moge zrobic zdjęcia i zaprezentowac. Numer gg dostępny na moim profilu. Dodam tylko że mieszkam w pobliżu Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz112    0

pomocy mam 100ton buraków pastewnych muszę czymś je skrojić

 

jakieś 200kg dziennie jestem z okolic malborka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Witam, mam taką maszyne na zbyciu, niestety odległość troche duża. Nie próbowałeś szukać na allegro lub tablicy?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw    0

Ja do buraków polecil bym srutownik rozdrabniacz BĄK. Maja one na wyposarzeniu tarcze do ciacia wlasnie buraków czy ziemniaków. Zakładasz odpowiednie sito i ogien. za takie w dobrym stanie z silnikiem 7,5 kW mozna juz kupic za ok 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj