Aleks72

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC

Polecane posty

Aleks72    2

powiem tak prasa jest z roku 97-99 jak się nie myle a w wyposażeniu ma podwujny sznurek siatka a obcinanie siadki to jest hydrauliczne rotor noże wysówanie hydrauliczne centralne smarowanie szeroki podbierak na skrętnych kołach i szerokie ogumienie i cena tej prasy to 28tyś a i jeszcze miała łożyska wymieniane i tłumaczył ze prasę to przeglądał i wymienia jak miała oś popsute a stan moim zdaniem to był idealny wyglądała jak nówka tłumaczył że byle czego nie sprzedaje żę wadliwego sprzętu nie sprzeda a ile w tym prawdy jest to niewadomo a wszytko wyjdzie w robocie

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7200

trzeba byloby spojrzec na nią tak to ciezko doradzic chociaz fotki zrob i wstaw to doradzimy ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojrz na walki w komorze czy nie sa dziurawe i czy maja jeszcze farbe.zdjec mozna zobaczyc by bylo ale na zywo zawsze kazdy sprzet wyglada gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po podlaczeniu wszystkich przewodow razem z wtyczka 12v zasilajaca nalezy kilkakrotnie nacisnac na przycisk na panelu i powinien elektromagnes cykac a po wlaczeniu walka mozna tez nacisnac na przycisk na panelu i obserwowac walek od siatki czy sie obraca az do czasu kiedy utnie siatke jesli noz spadnie to nalezy podniesc klape i opuscic .

moze duzo nie robila ale niewiem bo niewidzialem walkow ale lewa strona to masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks72    2

no zależy z kutrej to strony parzęc że ona dobrze utrzymana ale nie musi ładnie wyglądać wystarczy żeby dobrze bele robiła

 

a o co tobie chodziło z tymi dziurami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprostu widzialem kiedys takie walki w belarkach ze na kazdym karbie na walku dziurka. przewaznie przecieraja sie walki tam gdzie wchodzi siatka do komory poniewz przez caly czas obwiazywania siatka dosc mocno szoruje w walek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radex    4

nie wiem czy wiesz, ale arobale to jest claas tyle tylko że malowany na rynek francuski... moja ma wąski podbieracz a jakby był szerszy to by nie zaszkodziło:) a do tego jeszcze rotor to już w ogolę bajka;) tyle że kiszonki nie robię, jedynie siano a do tego najwięcej na usługach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks72    2

no wiadomo jak tylko siano i słome robisz to lepszej nie trzeba ja to bede wszytko belował począwszy od zielonek a skńczywszy na słomie z kukurydzy ale i także nietylko na zdjęciu wygląda dobrze ale i terz tak na żywo tylko ma odnowione blach a tak to wszytko w środeczku ma ładnie nic porwane ani pogiętę ale w tej prasie to doznałem szoku że ma lepsze materjały niż polskie prasy łańcuchy i koła zembate o wiele grupsze niż sipma czy metal-fach

a i jeszcze powymieniał w tej prasie łożyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alakross    0

Witam kupiłem prasę class Roland 46 rc i słabo mi dobija czy jak wymienię zawór zwrotny i zregeneruje uszczelniacze w tłokach to powinno się poprawić prawda? Nie zależny jest wtedy rozdzielacz w ciągniku ? Gdyż nabijam ciśnienie aż do czerwonego ponieważ tak nabija mi pompa z ciągnika mniej mam ciężko ucelowac ale po przejechaniu kawałka ciśnienie maleje potrafi spaść nawet do końca zielonego.  Rozkręciłem zawór bo chciałem go wzmocnić ale tam już były 4 podkładki więc wiem że napewno trzeba go wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj