Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC

41 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:wszytkim czym zajmuje się rolnictwo:)

Napisany 31 grudzień 2011 - 10:51

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC nie to nie w rembiszewie ten gościu jusz nie użęduje w rębiszewie jest teraz w wiśniewie jak z zambrowa na białystok jechać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki jest docisk prasy Claas 46 RC Dzisiaj, 16:43
  •  

#22 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 14:24

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC ale to przy drodze ten komis duzo co adrol sie nazywa?

#23 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 12:14

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC tak to jest ten komis adrol
a jeszcze jedno czy tak samo bele ten claas zbije jak unia famarol????
]bo w tym roku gosciu do mie przyjechał belować trawe tą praso to ja byłem pod wrażeniem nawet niewiedziałem że się da tak bele ubić bele były poprostu kamienie
i tak sie zastanawiam czy ubie się tak samo ta bela jak po famaroli kupił bym se tako belarke ale gdzie tako drogo jak trzeba dać ponad 62tyś to aż cieopło się robi na pleach

#24 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 12:33

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC a to ta belarka za 31 tys co na ich stronie jest? jesli tak to powiem ze troche juz zrobila ta belarka bel moim zdaniem troche za duza cena ,no mysle ze ta belarka nie zbije takiej beli jak famarolu nowa ale tu pytanie o jaka belarke famarolu masz na mysli porownujac.w wiosce ma kumpel famarolu z siatka to w tym roku masakra co druga bela nieowinieta lub tylko pol owiniete beli serwis korbankow z goniadza wogole nic nie mogl ustawic co zrobia 5 bel dobrze to pozniej znowu masakra i musieli sznurkiem owijac ale bele byly takie same jak po 46 zwyklej porownujac w slomie. pytalem sie w zniwa to mowili ze takiego zlomu by juz nie kupili tylko jakiegos claasa lepszego bo mieli rollanta 44 z sznurkiem i mowili ze sprzet super zreszta widzialem jak belowali cale dnie i nic a tu przy tej famrolce to ja slysze z 1km jak wiazanki puszcaja na sprzet jak sie pieprzy .

#25 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 19:19

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC nie to nie ta prasa ta co ja mam patrzeć to jest o wiele lepsza niż ta w adrolu i tańsza ja tej prasy co ma to zadarmo bym nie chciał to jajaś słaba mu się trafiła bo ta co była to malinka prasa kuzyn z sąsiedniej wioski też ma claasa 44 i muwi ze mu elegancko bele zbija ale mówił że ma jeden szkopuł żę niema szerokiego podbieracza bo tak była by mu idealna a claas 44 to ma też docisk chydrałliczny ??

mam namyśli walcową z rotorem i podwójnym sznurkiem bo ja szukam tylko walcową prase

#26 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 20:03

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC tak 44 tez ma tylko docisk hydrauliczny?a aparat do siatki w niej bedzie?

#27 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 21:07

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC powiem tak prasa jest z roku 97-99 jak się nie myle a w wyposażeniu ma podwujny sznurek siatka a obcinanie siadki to jest hydrauliczne rotor noże wysówanie hydrauliczne centralne smarowanie szeroki podbierak na skrętnych kołach i szerokie ogumienie i cena tej prasy to 28tyś a i jeszcze miała łożyska wymieniane i tłumaczył ze prasę to przeglądał i wymienia jak miała oś popsute a stan moim zdaniem to był idealny wyglądała jak nówka tłumaczył że byle czego nie sprzedaje żę wadliwego sprzętu nie sprzeda a ile w tym prawdy jest to niewadomo a wszytko wyjdzie w robocie

Edytowany przez krolikNH, 03 styczeń 2012 - 22:08.

#28 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1142 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 12:36

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC trzeba byloby spojrzec na nią tak to ciezko doradzic chociaz fotki zrob i wstaw to doradzimy ;)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#29 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 13:28

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC bede to zrobie kilka fotek i wstawie

#30 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 17:04

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC spojrz na walki w komorze czy nie sa dziurawe i czy maja jeszcze farbe.zdjec mozna zobaczyc by bylo ale na zywo zawsze kazdy sprzet wyglada gorzej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 21:00

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC ale i ten sprzęt też niezle i na zdjęciach wygląda dobrze

#32 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 20:27

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC http://otomoto.pl/cl...ut-A115737.html ta prasa to jusz chyba wiele przerobiła ale to jeszcze nie ta co ją widziałem

#33 Share wladek

wladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 16:11

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC a ja mam pytanie jak sprawdzić działanie siatki ,,na sucho" w prasie Claas 46?

Interesuje mnie ta prasa
http://allegro.pl/pr...2037018414.html

co o niej sądzicie? Widać, że raczej nie pracowała zbyt wiele i jest dobrze utrzymana.

#34 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 18:37

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC po podlaczeniu wszystkich przewodow razem z wtyczka 12v zasilajaca nalezy kilkakrotnie nacisnac na przycisk na panelu i powinien elektromagnes cykac a po wlaczeniu walka mozna tez nacisnac na przycisk na panelu i obserwowac walek od siatki czy sie obraca az do czasu kiedy utnie siatke jesli noz spadnie to nalezy podniesc klape i opuscic .
moze duzo nie robila ale niewiem bo niewidzialem walkow ale lewa strona to masakra :o

#35 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 19:51

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC no zależy z kutrej to strony parzęc że ona dobrze utrzymana ale nie musi ładnie wyglądać wystarczy żeby dobrze bele robiła

a o co tobie chodziło z tymi dziurami???

#36 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 18:45

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC poprostu widzialem kiedys takie walki w belarkach ze na kazdym karbie na walku dziurka. przewaznie przecieraja sie walki tam gdzie wchodzi siatka do komory poniewz przez caly czas obwiazywania siatka dosc mocno szoruje w walek.

#37 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 21:47

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC http://otomoto.pl/cl...55-A110678.html oto link tej prasy możecie co o niej uważacie sorki ze zdjć nie wstawiłem ale jakoś słabej jakośći wyszły jak dobrze pujdzie to na wiosne bede jo miał to kwestja pieniędzy tylko

Edytowany przez Aleks72, 11 styczeń 2012 - 22:12.

#38 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:18

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC ładna:D z chęcią swoją arobale 1212sx bym na taką zamienił :D

#39 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:52

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC nie jeden mu gadał żeby się mieniać na polskie ale nie chciał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 11 styczeń 2012 - 23:47

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC nie wiem czy wiesz, ale arobale to jest claas tyle tylko że malowany na rynek francuski... moja ma wąski podbieracz a jakby był szerszy to by nie zaszkodziło:) a do tego jeszcze rotor to już w ogolę bajka;) tyle że kiszonki nie robię, jedynie siano a do tego najwięcej na usługach...