Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC

41 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:wszytkim czym zajmuje się rolnictwo:)

Napisany 25 grudzień 2011 - 21:01

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC w tygodniu jade oglądać prase Claas rollant 46RC i nie wiem jaki ma docisk klapy czy na zamki czy jest docisk chydrałliczny??? wszędzie szukałem ale niemogłem znaleść jaki docisk ma ta prasa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki jest docisk prasy Claas 46 RC Dzisiaj, 07:08
  •  

#2 Share kamilo285

kamilo285

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 21:30

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC Mam taką prasę też na sprzedanie i docisk jest tylko hydrauliczny.

#3 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 22:09

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC z tego co wiem to najlepsza mechanika (posiadam prasę metal fach :))

#4 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 14:49

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC no ale porównać metal-fach a claas to jak dzień do nocy za to samo cene to moge kupić claasa z lepszym wyposażeniem i lepszą wydajnościa...

#5 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 14:59

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC Claasy miały tylko hydraulicznie trzymaną komore.

#6 Share piotrslonski1

piotrslonski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 16:39

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC te hydrauliczne łapy do klapy do nie jest dobra rzecz popuszczają tłoki podczas pracy i nie ubija beli tak jak powinno ;[
kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

#7 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 17:09

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC piotrslonski1 jak ktos ma belarke dobita to w claasie bedzie odpychac (tak samo zamki jak juz belarka swoje zrobi to zamki tez sie wylamia) klape ale odchylanie klapy zalezy jeszcze od pompy traktora ,szczelnosci przewodwow .tlok nie puszcza tylko zawor hydrauliczny przewaznie.
malopolanin64 mylisz sie bo np rollant 42 farmer, variant 16(malo ich jest) mialy zamki i oczywiscie varianty 180 oraz nowsze modele seri 260 lub 280 i najnowsze seri 3xx .

#8 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 22:40

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC a czy na chydrałlike na traktor coś szkodzi??? w szczegulnosci na pompe??? a to pewno te siłowiki co trzymaj klape to pewno po jakimś czasie do wymiany jak one popuszczają i sam nie wiem co mam sądzić o tej prasie albo całkiem jakoś JD 550 zmieno komorowo to jusz pewno sa a zamki

#9 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 08:51

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC na traktora hydraulkie nie zaszkodzi poprostu pompa bedzie wiecej chodzila ale to w niewielkim stopniu zawazy na jej zywotnosci predzej belarke szlak trafi niz pompe. uwaznie czytaj przeciez napisalem ze silowniki raczej nie puszczaja tylko zawor hydrauliczny ale tez jest sposob poprzez podlozenie podkladki tak jak pod zabezpieczenie przelewu w ciagnikach.

#10 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 10:28

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC może ma ktoś na sprzedaż Claas-a 46 z szerokim podbieraczem, owijanie sznurek + siatka (noże mogą być nie muszą) bo szukam takiej do kupna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 13:55

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC dzieki za podpowiedz mi bobekmariusz a jeszcze djedno w kturych to miejscach sie podkłada te podkładki??? to bym odrazu zobaczył bym czy są czy niema czyli jak to do przelewu traktoru zabardzo nierozumiem???

semos wejć na allegro jest tam tego pełno

#12 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1133 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 15:47

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC kolego @Aleks72 widze ze masz tak samo jak ja rok temu przed zakupem rollanta 46 ;)
w tej prasie jest tak zamykasz klape dociskasz dzwignia do czerwonego pola na zegarze i heja w pokos i to praktycznie cale uzycie hydrauliki ciagnika a w czasie prasowania wlasnie ten zawor trzyma cisnienie w obwodzie u mnie trzeba jeszcze raz w czasie nabierania komory docisnac do czerwonego bo troche spada... balem sie o ta hydraulike ze klapa bedzie odstawac ale najw odstaje 2-3 cm nic to nie ma do dobicia beli jak niektorzy mowia ze flaki wychodza ja nie mam problemu...
a ten zawor jest stojąc od przodu prasy z lewej str pod cisnieniomierzem i cala puszka z elektryka lec po przewodach i zobaczysz go jest tam sruba na duzy klucz i to jest to tam powinna byc sprezyna ja nie odkrecalem bo jest dobrze ale watpie zeby sprzedawca dal ci odkrecac... Powodzenia;)
a gdzie ta prasa?? nie mow tylko ze w rogienicach???
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#13 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2011 - 16:08

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC a czy te prasy posiadają coś takiego jak automatyczne owijanie sznurkiem? Na czym ono polega? W jakim miejscu jest umieszczony przełącznik?

#14 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 17:33

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC tak jak pedro pisze zawor znajduje sie pod duza klapa z prawej strony .taki kwadratowy nad zaworem kulowym od zabezpieczania klapy mozesz zobaczyc czy ta sruba na duzy klucz ok 30mm jest zdarta z farby jesli tak to cos ktos robil .

#15 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 19:51

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC pedro2 żebyś wiedział że mam obawy dzięki mi za wytłumaczenie tego wszytkiego nie rogienice to nie sa moje okolice będe brał niedaleko Zambrowa od takiego jednego gościa może w tym tygodniu do niego podjade jak nie to w następnym jak bede to wrzuce pare fotek i pokaże wam a to ta wskazówka na zegarze co pokazuje ciśnienie tak??? i musi być na czerwonym polu tak??? a i te silowniki od klapy to nie popsują się ???? jak macie coś do powiedzienia o tej prasie to był bym wdzięczny sorki chłopaki że ja wam tak marudze o tej prasie ale zrozumcie mie mam pewne obawy bo jeszcze w rzyciu nie miałem żadnej prasy a te co przychodzo mi belować to zadużo nie interesowałem się co tam mają

#16 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 20:14

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC a na allegro jest moze ona ? jesli mozesz to napisz w jakiej to wiosce jesli mozesz.

#17 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 20:42

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC no własnie aukcja skończyła się tej prasy ale jak będzie znuw to podam wam ten link to jest tak mniej więcej Zambrowem a Wysokim Mazowieckiem zapomiałem w jakiej wisce musiał bym przedzwonić ale podam w jakiej to wiosce jest

#18 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 21:58

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC to nie czasem rebiszewo studzianki? strzelam bo kilka sprzetow z tej wioski na allegro widzialem.

#19 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1133 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 00:35

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC kolego wszystko sie kiedys popsuje i wszystko da sie naprawic/wymienic w silownikach na zdrowy rzum musza byc uszczelniacze ktore nie zyja ze slonkiem kiedys sie zuzyja wymieniasz i heja nastepne 20 lat roboty he
nie sprawdzisz prasy inaczej jak tylko przy swoim ciagniku w pokosie a tak to moga ci podlaczac podnosic klape sprawdzic trzeba czy nie urwane nie pogiete ale to jest niestety ryzyko... u mnie sie oplacalo nie zaluje zakupu (odpukac)
@radex juz ci wytlumaczylem przeciez ocb z tym automatem a przelacznik jest w tej duzej puszce od elektryki (mala klapa z lewej str prasy za zegarem cisnieniowym) tam jest przelacznik gora dol i naklejka z oznaczeniem
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:29

jaki jest docisk prasy Claas 46 RC oki dzięki wielkie;)