Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same rubin 135 czy Ursus

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share PRZEMOxD11

PRZEMOxD11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:RÓŻNE

Napisany 26 grudzień 2011 - 10:52

Same rubin 135 czy Ursus Nie mam żadnego z tych ciągników ale patrząc na zdjęcia i wgl to weź same chyba był by lepszy od ursusa :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same rubin 135 czy Ursus Dzisiaj, 05:50
  •  

#22 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 14:50

Same rubin 135 czy Ursus Po sasiedzku pracuje Same Rubin 120,ciągnik naprawdę super w porównaniu z ursusem to przepaść techniczna,
W Same cos w rodzaju podłokietnika jest,silnik Deutuza,sprzet jak pracuje to tylko szumi,właściciel nie ma z nim kłopotów
Dodam że właściciel ma 2 ciagniki marki Same i pow ze w 100% spełniają jego oczekiwania ;)
Duzo z was pisze zeby brał ursusa a powiedzcie co w tym ursusie takiego nadzwyczajnego jest? :huh:
Ja myśle ze poprostu tak piszecie bo macie sentyment do ursusa,ale niestety jego swietlność sie skończyła 15 lat temu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share men0410

men0410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 20:09

Same rubin 135 czy Ursus

Po sasiedzku pracuje Same Rubin 120,ciągnik naprawdę super w porównaniu z ursusem to przepaść techniczna,
W Same cos w rodzaju podłokietnika jest,silnik Deutuza,sprzet jak pracuje to tylko szumi,właściciel nie ma z nim kłopotów
Dodam że właściciel ma 2 ciagniki marki Same i pow ze w 100% spełniają jego oczekiwania ;)
Duzo z was pisze zeby brał ursusa a powiedzcie co w tym ursusie takiego nadzwyczajnego jest? :huh:
Ja myśle ze poprostu tak piszecie bo macie sentyment do ursusa,ale niestety jego swietlność sie skończyła 15 lat temu

Też mam sentyment do ursusa.Myśle że zaczną się troche rozwijać.
Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

Dodaj odpowiedź