Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozrzutnik używany 8-10ton

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 październik 2007 - 20:21

Rozrzutnik używany 8-10ton

A moze wiecie kto ma na sprzedanie jakiegos dobrego fortshritta lub innego lub znalezliscie cos na stronkach w necie (oprocz allegro) to prosze o podanie namiarow lub adresu strony.

Mój kumpel remontuje T088, i mówi że za ok. 1-2 miesiące będzie skończony, jeśli chcesz namiary na niego to pisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozrzutnik używany 8-10ton Dzisiaj, 11:15
  •  

#22 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 26 październik 2007 - 10:37

Rozrzutnik używany 8-10ton ile może kosztować zaczep do rozrzutnika 1dno osiowego 3 t, bo mam już zgnity a jeszcze chciał bym przerobić przyczepe na tandem i zrobić zaczep dolny taki jak w rozrzutniku, bo coś mi się wydaje ze jak mam kupować kształtowniki i to wszystko wyspawywać to wyjdzie podoban kasa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Łukash

Łukash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 26 październik 2007 - 14:21

Rozrzutnik używany 8-10ton Kupilismy rozrzutnik ten drugi bo byl wiekszy a pozatym ten drugi byl lepiej utrzymany ale juz sprzedany.Dzisiaj rano przywiezli.Wszystkim dziekuje za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Musik, sport, motoryzacja

Napisany 27 październik 2007 - 18:03

Rozrzutnik używany 8-10ton Ja mam T-088 i jest to niezawodna maszyna. Ciagam go zetorem 12145 i przyznam ze to maszyna odpowiednia jak na 120KM. Jeździ sie i jexdzi po polu z tym rozrzutnikiem.....tyle miesci obornika. Kupiłem go po kompletnej odbudowie i niemam zadnych problemów. Polecam naprawde bo to tani w eksplatacji sprzet i niezawodny. Tylko trzeba miec dobry ciagnikj do niego i oczywiscie dobry hak bo jak sie wychaczy pełny to.....nie zyczyłbym tego najgorszemu wrogowi;))))