Polecane posty

gajor24    1

mowisz?? z turem i z tymi bajerami co podaje JF na swojej stronie?? a jak sadzisz ile mozna zbic z ceny?? da rade do 210netto?? albo mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Na pewno taniej kupisz skoro tutaj: http://otomoto.pl/john-deere-nowy-6330-comfort-A113501.html masz 6330 za 224 netto i pewnie coś do urwania.

To napisz w końcu ile masz do wydania na ciągnik (ewentualnie ciągnik z turem) bo na początku pisałeś o 200 brutto a teraz 220 netto

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

dorog znalazłes ta 6330 ja za 197tys znalazłem :) wiesz wniosek mam na 260tys. tylko nie pamietam czy netto czy brutto. wiesz przyczepa netto kosztuje 40tys wiec za ciagnik z turem chce max 210tys by razem było 250tys oddaja mi 15otys i ja musze swoje 100tys dac. wiecej nie wydam.

 

chciałbym JD 5100R z dobrym wyposażeniem i turem za max 210tys netto da sie jeszcze mnie zbic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a czym rozni sie i ktory lepszy 5100R czy 6230?? moc ta sama. do tura to łopata do trocin paleciak do palet i moze jakis chwytak by złapać kłodę i ja przewieżć na trak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Seria 6000 przede wszystkim jest ciezsza, i mozna nabrac wiecej bajerów.


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja tam sie nieznam jelonki sa z zewnatrz podobne nie jak zetory. chociaz to sam tylko inna maska i rozstaw osi. waga tylko do tego by dałą rade przyczepe załadowana uciągnąć. raz widziałem na filmiku forterre jak z pola na asfalt 12 ze zbożem sie pchałą lekka gora i ciagnik nie podjechał tylko zaczoł skakać jak głupi. i co mnie tez denerwuje w jelonku to sztywna przednia os jak jechałem asfaltem zapierniczałęm 40km/h lekka dziurka załamanie w asfalcie to tak zaczoł jelonek skakac ze mało co głowom sufitu nie wybiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Jesli chcesz jezdzic 40km/h po dziurach to bierzesz bujana oske czyli potocznie zwany TLS


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie no nie chce ale jak to polskie drogi wszedzie dziury :) a pierwszy raz jechałem to zdziwiłem sie ze tak skacze. a ile taka przyjemnosc kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

W seri 5R nie mozna tego wziac. Dostepne tylko w serii 6000


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a ile to kosztuje?? i ile by mnie wyniosła taka 6230 z turem?? i bajery jak klima rewersy i skrzynia i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

TLS jest tylko w komplecie ze skrzynią 24x24 i kosztuje coś 2000-4000€.

Ktoś mi latem wysyłał na PW konfigurator wraz z cenami do swojego JD i on miał TLS właśnie ale nie pamiętam kto to był bo robiłem porządek w skrzynce wczoraj... Jak znajdę w historii w przeglądarce to ci napiszę ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

dobrze by było jest na allegro ale to 6330 a mnie interesuje 6230 do tego jak mowisz skrzynia 24/24 klima pare obciazników i tur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

to mam brac 5100R czy 6230 i kto mi poda cenniki :)

Edytowano przez gajor24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Za lenistwo powinny leciec %%


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

ja wiem ze nie jedna. ale wiesz mam 11ha lasu do przetarcia same sosny moze pare brzóz las ponad 80 lat wiec spore bele beda wiec musi miec dużą ładownosc tak 12ton mocnego hds i długa a ciezko znalesc taka a jak nie ma to mowia ze na zamowienie i cena zaraz w góre. jedni chcieli 100tys a ci chyba 54tys. do tego mocny zwinny traktor wiec wiecie. a do tego trak hala to nie szaleje z cenami.

 

a wersja mniejsza 6230 ile stoi bo to co pokazałem to 6330

 

Do 11 ha lasu chcesz kupować przyczepę za ponad 50 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A Ty wiesz ile w takim (dobrym) lesie może być drewna ?-sam mam podobną ilość lasu więc co nieco się orientuję-może to być nawet ładnych parę tysięcy m3-policz to sobie po dajmy na to 300 zł/m3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ojciec mówił ze tak około 2500tys kubików moze max 3000tys. jak sie powybiera łądne sztuki z reszty lasu. wiesz po 300 to mało to ja wole własnie traktor kupic trak tasmowy marki serra ze podczepie pod busa i usługe robie komuś. wiem ze sporo kasy ale to nie znaczy ze mam teraz szastać kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zabawni co niektórzy są. Założyciel tematru najpierw myślał o zetorze teraz jd 6230 z bajermi i turem. A to wszystko do 220 tys. Zabawni panowie, którzy piszecie, że można za tyle ku[pić jd 5100r czy 6230 z turem tls, skrzynią AQ itd. Zajdźcie do najbiliższego dealera jd jutro lub zadzwońcie. On z pewnością sprowadzi was na ziemię. Dodam tylko, ze tur tj sama rama to koszt około 20 tys za polski 40 za jd. Oczywiście netto. A do tego dodać trzeba jeszcze osprzęt. Miłej rozmowy z dealerem rzyczę.

PS klima i rewers są w serii 5r i 6230 w standardzie więc nie wiem czy gajor24 zdajesz sobie wogóle sprawę o czym rozmawiamy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Poczytaj dokładnie :D -"*Cena w złotych obowiązuje pod warunkiem, iż kurs średni euro w NBP nie przekracza 4,1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

kto wie moze spadnie euro :P taki to ideał.

 

a o co biega z tym ze bierzesz z placu jak diler spiewa a jak z fabryki jakie sa roznice cenowe?? liczmy ze u dilera na placu chca 200tys to z fabryki tez tyle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj