Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 5100R

552 odpowiedzi na ten temat

#541 Share maniekmaniek

maniekmaniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 01:44

John Deere 5100R

no tam jest miejsce na dodatkowa pare lamp, wiem tez prosiłem o zamontowanie dodatkowych bo przyszedł z 1, kabelki sa tam itp tak przynajmniej mi sie tak wydaje bo johny mi to dostawiał ,tak samo jak regulowane wyjscie hydrauliczne z tyłu chodzi o cisnienie 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 5100R Dzisiaj, 10:45
  •  

#542 Share Servio

Servio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 07:52

John Deere 5100R

dzięki za odp.

#543 Share SPFH

SPFH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 grudzień 2014 - 11:29

John Deere 5100R

5R - ciągniki jak marzenie, modele 90 i 100 - to jest petarda. 

1. Nabijanie postów poprzez pisanie bezsensownych odpowiedzi

2. Odkopywanie tematu

Edytowany przez danielhaker, 22 grudzień 2014 - 18:06.

#544 Share maniekmaniek

maniekmaniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 grudzień 2014 - 01:00

John Deere 5100R

Nie bede zakladac kolejnego tematu bo to bez sensu ,mnie ciekawi takie cos mam 5100 r jaki łep projektowal to ze nie wstawil kontrolki rezerwy w johnym ktos mi umie odp moze jest tylko ja jej nie widze xd 

#545 Share szymonek

szymonek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:Zdjęcia są czasami słabej jakości ponieważ są robione telefonem. Zdjęcia są robione w "Gospodarstwo Rolne Klinik Norbert" Łęg.

Napisany 30 grudzień 2014 - 01:13

John Deere 5100R 210 tyś zł

#546 Share luki998

luki998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 luty 2015 - 22:06

John Deere 5100R

Posiadam gospodarstwo o powieszchni uprawnej 17 ha obecnie pracuje Zetorem o mocy 60km

Jest planowane kupno ciągnika w grę wchodzi John Deere ale uzywany rozglądam się na JD 5090 R 

czy możecie mi coś powiedzieć jakie maszyny podpinać do takiego ciągnika czy wgl oplaca mi sie kupywac ten ciągnik 

Traktor ma być wyłącznie do Orania i agregatowania , jakie plugi 4 skiby 3 skiby 

jaki agregat szerokość robocza ciągnik ma pracować z turem .

Moze jakies wskazówki na temat usterek na co patrzeć przy zakupie 

+ i - JD 5090R 

Z chęcią przeczytam wasze kulturalne wypowiedzi z góry dziękuję 

Pozdrawiam smile.png

#547 Share maniekmaniek

maniekmaniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 luty 2015 - 01:09

John Deere 5100R

Hey no mam takiego jelonka w składzie dokładnie 5100R jak narazie chodzi ładnie bardzo dobra maszyna konstrukcja ramowa i mocna jak na swoje gabaryty 4 półbiegi  na biegu ,co do twoich powierzchni to wystarczy spokojnie  nie poczuje 17 ha wcale u mnie on lata na 100 ha i żadnych awarii , ale jako ciagniczek pomocniczy ma co robic  nawozy = rozsiewacz amazone z nadstawka kilka ton targa czasam jak przesypiey to podniesie go ale to juz przez nas bo kazdy chcesz szybko rozsiać ,opryski transport z 12 T  pronar przyczepa , co do orki 3 skibowy obrotowy kverneland spokojnie radzi sobie tez z 4 nawet ale 3 najlepiej   wiec spoko, wiem co mowie bo u nas  mamy niezłe gory , agregat 3m spokojnie taki famarolek starczy przy zakupie kieruj sie stanem opon wiadomo ,siedzonko pneumatyczne musi być , stan kabiny podzespołów , czy nie leci z silnika jak czesto wymieniane filtry oleje czy JD czy zamienniki takie rzeczy błahe ale ważne czy nie leci z wejsc hydraulicznych czy ma regulowana hydraulike przeplyw oleju  czy ma 1 obiegowa do hamulców instalacje czy 2 tylko  czy pracował przy turze ,czy ma dodatkowe oświetlenie  1 zawsze ciezko wchodzila wiec nie przejmuj sie z gory mowie ale odczujesz roznice jak sie przesiadziesz z zetora na JD to sa maszyny naprawdę dobrze wykonane zawsze mozna go zchepowac na wiecej koni jak bedzie mało jak bedziesz miał pytania to pisz na priv cos tam ci doradze bo mam kilka maszyn z pod znaku jelonka .Reasumując oplaca sie kupic taki ciagniczek bo jest bardzo zwrotny fakt mocny bez zadnych ad blue ,filtrow czast.st. bardzo prosty i intuicyjny jak to bywa z marka John Deere jak to sie mowi to sa konie robocze i serwias tez bardzo kompetentny 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#548 Share Markok

Markok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 08 sierpień 2015 - 22:31

John Deere 5100R

Użytkownicy eRek jak śmigają Wasze nowoczesne konie, jakieś awarie ? Dużo mth nabiliście ? O Mkach można znaleźć całe psalmy, o Rkach cicho, a ostatnio doszły mnie słuchy co ważne od serwisanta autoryzowanego serwisu, że Mki i Rki to niedopracowane traktory, za dużo sypiącej się elektroniki i w ogóle nie powinny opuścić nigdy fabryki, pytam żeby rozruszać temat :)

#549 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 09 sierpień 2015 - 10:17

John Deere 5100R

W  M-ce elektronika to jest tylko sprzęgło i revers, a co do awarii to ostatnio radio przestało działać .....   Po przekręceniu kluczyka pojawia się napięcie na żółtym kablu tak jak powinno być, ale nie mam  w ogóle napięcia na czerwonym tak gdzie cały czas powinno być.

#550 Share krystian91b

krystian91b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 25 październik 2015 - 08:20

John Deere 5100R orientuje się ktoś ile by kosztowały nowe opony do jd 5100r

#551 Share Markok

Markok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 październik 2015 - 19:06

John Deere 5100R

Witam, da się jakoś poznać czy ma się bak 130 czy 150 litrów w 5r, jakiś dodatkowy zbiornik widoczny ? I czy można dokupić np. u dealera do niego podgrzewacz paliwa lub płynu chłodniczego (są grzałki) ? (jak palą w mrozy bez tego jeśli ktoś ma takie doświadczenia) Z góry dziękuję bardzo za pomoc.

Edytowany przez Markok, 27 październik 2015 - 22:02.

#552 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 22 listopad 2015 - 14:19

John Deere 5100R

dzwonisz do delera podajesz numer seryjny i Ci powiedza jaki masz bak. Mozna zamontować podgrzewacz paliwa z prądu ciągnika lub(i) grzałkę płynu na 230V

Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#553 Share Markok

Markok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 lipiec 2016 - 08:04

John Deere 5100R

Witam ponownie przed żniwami, w 5100r nie działa hamulec jednoobwodowy, dwuobwodowy działa, ktoś się z takim czymś spotkał, co może być przyczyną ? Po zeszłych żniwach jeszcze działał, potem był nie używany. Kompresor normalnie nabija ciśnienie do zielonego pola na obrotomierzu. Najbliższy ciężarowy serwis pneumatyki jest kawał drogi stąd więc jazda traktorem tam odpada. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.

Edyta. Fałszywy alarm, wsio działa, nie wiem czym to mogło być spowodowane, będzie trzeba się temu przyjrzeć w czasie żniw z zapiętym tandemem przyczep.

Druga Edyta. W żniwa wszystko było także okej, coś musiało się nam nie w traktorze tylko głowach popierniczyć :P

Edytowany przez Markok, 13 sierpień 2016 - 23:25.