Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claaas Mercator 75

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 18:16

Claaas Mercator 75 Witam ;) Jak wymontować podsiewacz w Merkatorze 75. Chciał bym go przejżeć bo wydaje mi się że jest guma boczna zerwana albo jest Dziura w podsiewaczu hmm? Bardzo proszę pomoc;) Pozdrawiam Marcin;))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claaas Mercator 75 Dzisiaj, 20:18
  •  

#2 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 18:28

Claaas Mercator 75 Nikt mi nie pomorze>?Przepraszam że post pod postem..Proszę o pomoc

#3 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 26 grudzień 2011 - 21:25

Claaas Mercator 75 :o dawno już nie wchodziłem na AF gdyż stronka ta zamula mi kompa, procek na 100%,wina reklam flash, :D co do twego problemu to bez przesady kolego nie panikuj chyba ze jesteś laską. Jak chcesz wymontować podsiewacz to wchodzisz pod ten podsiewacz odkręcasz mutre i kontrmutre o ile się nie mylę klućz 19 albo 22, jak już poluzujesz i zabezpieczenie opadnie uszykuj sobie haczyk z druta 8mmm i od strony zespołu sit wyciągasz do tyłu podsiewacz jeżeli nie był długo wyciągany mogą być problemy, dobrze jest opukać go z wyczuciem młotkiem ażeby wyleciał pył jeżeli kombajn nie był garażowany problem razy 2 cie czeka. Powiem tak Claas-y to kombajny bardzo przemyślanej konstrukcji i łatwe, proste w naprawie i konserwacji. Masz problem loguj się u "Korbanka" i ściągaj sobie katalog B)
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 27 grudzień 2011 - 19:58

Claaas Mercator 75 Chciałem napisać ale kolega mnie już wyprzedził :P a co do tych reklam to idzie zwariować <_<
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#5 Share grodecki

grodecki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:32

Claaas Mercator 75 Witam. Proszę kolegów o zdanie i opinie w następującej sprawie. Znajomy przywiózł Mercatora-50 spalonego tzn. silnik się palił,spalone jest oprzyżądowanie tego silnika i chłodnica , pas jezdny poza tym jest reszta w porządku,sprawdzałem go dosyć pobieżnie,dodam iż ma silnik 4.Żąda zaniego w tym stanie 10,000 tys.złotych.Jak z dostępnościo do części i jak droge a czy nie lepiej założyć silnik 6 i czy wejdzie w miejsce 4.Prosze jeszcze raz o szczere opinie.Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 13:17

Claaas Mercator 75 Witam;) Dziękuje za pomoc w moim temacie;) A kolego @ grodecki silnik używaka w dobrym stanie około 4tysięcy a do Merkatora 50 nie warto 6cylindrowego silnika bo 4 sobie znakomicie radzi...