KAROL0905

Ładowarka teleskopowa JCB

Polecane posty

KAROL0905    2

Niedawno zakupiłem ładowarką teleskopową JCB 520-55 z 95 r, silnik perkins bez turbo, i mam drobny problem z olejami :) Chiałbym je wszystkie wymienić wraz z filtrami i nie wiem jakiego dokładnie typu pokupić oleje i w jakiej ilości. Morze ktoś z was ma jakieś pojęcie a propo tej maszynki, nie pogardze jakąs ksiązką obsługi choćby po angielsku:) dobre rady też się przydają a propo obsługi codzienej .

 

Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17
TU znajdziesz oryginalne oleje i smary stosowane w maszynach JCB, co do ilości to niestety nie wiem bo posiadam inny model. Zadzwoń do nich i powiedz że kupiłes maszyne i chcesz zamówić u nich w sklepie internetowym oleje do swojej ładowarki ale niestety nie wiesz jakie ilości są potrzebne, może ktoś ci poda;)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Na stronach każdego producenta olejów jest wykaz jakie oleje pasują i w jakich ilościach wchodzą. Na stronie Mann producenta filtrów powinny być wymienione filtry do Twojej maszyny. Tak apropo to te oleje z IH cenowo nie wychodzą najgorzej bynajmniej hydrauliczny. Bo się orientowałem ale o beczke 200L to cena była pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Posiadam ładowarkę teleskopową z silnikiem perkinsa bez turbo z tym , że moja to merlo 25.7 . Co do olei to tak : - silnik falco 15 W 40 , - silnik jazdy oraz hydraulika boxol ( bardzo dobrze miesza się z innymi olejami ) . Także miałem problem z doborem , dodam iż użytkuję w.w. ładowarkę od kilku lat i wszystko pracuje bez zarzutu , a robię nie mało bo jakieś 2 tys. ton rocznie przerzucę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Musisz ręcznie pompować paliwo aż cały filtr się zaleje i wtedy odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj