Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarka teleskopowa JCB

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 22 grudzień 2011 - 20:17

Ładowarka teleskopowa JCB Niedawno zakupiłem ładowarką teleskopową JCB 520-55 z 95 r, silnik perkins bez turbo, i mam drobny problem z olejami :) Chiałbym je wszystkie wymienić wraz z filtrami i nie wiem jakiego dokładnie typu pokupić oleje i w jakiej ilości. Morze ktoś z was ma jakieś pojęcie a propo tej maszynki, nie pogardze jakąs ksiązką obsługi choćby po angielsku:) dobre rady też się przydają a propo obsługi codzienej .

Z góry dzieki za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarka teleskopowa JCB Dzisiaj, 10:03
  •  

#2 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 22:00

Ładowarka teleskopowa JCB TU znajdziesz oryginalne oleje i smary stosowane w maszynach JCB, co do ilości to niestety nie wiem bo posiadam inny model. Zadzwoń do nich i powiedz że kupiłes maszyne i chcesz zamówić u nich w sklepie internetowym oleje do swojej ładowarki ale niestety nie wiesz jakie ilości są potrzebne, może ktoś ci poda;)
:)

#3 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 10:38

Ładowarka teleskopowa JCB Na stronach każdego producenta olejów jest wykaz jakie oleje pasują i w jakich ilościach wchodzą. Na stronie Mann producenta filtrów powinny być wymienione filtry do Twojej maszyny. Tak apropo to te oleje z IH cenowo nie wychodzą najgorzej bynajmniej hydrauliczny. Bo się orientowałem ale o beczke 200L to cena była pośrodku.

#4 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 18:35

Ładowarka teleskopowa JCB Posiadam ładowarkę teleskopową z silnikiem perkinsa bez turbo z tym , że moja to merlo 25.7 . Co do olei to tak : - silnik falco 15 W 40 , - silnik jazdy oraz hydraulika boxol ( bardzo dobrze miesza się z innymi olejami ) . Także miałem problem z doborem , dodam iż użytkuję w.w. ładowarkę od kilku lat i wszystko pracuje bez zarzutu , a robię nie mało bo jakieś 2 tys. ton rocznie przerzucę .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:47

Ładowarka teleskopowa JCB http://kopaczka.pl/v...php?f=6&t=14471

#6 Share grzegorz62m

grzegorz62m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 14:58

Ładowarka teleskopowa JCB mam problem po wymianie filtra paliwa nie moge odpalić ładowarki jcb 520-55 pomocy

#7 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 12:44

Ładowarka teleskopowa JCB Musisz ręcznie pompować paliwo aż cały filtr się zaleje i wtedy odpali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mirekslaski

mirekslaski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 15:13

Ładowarka teleskopowa JCB Potrzebuje opini na temat ładowarki matbro tr 250 ,danych technicznych i awaryjności oraz jakej jest produkcii.