sonofwood

~2200m2 do zagospodarowania

Polecane posty

adriano1299    0

nie mówiliśmy o cenach jakie są, a tylko jakie były jak ja wstawiałem.i te wyliczenie było z rzutu który zszedł jak bym teraz maił liczyć to by nie zostało tyle bo sam prosiak jest drogi. tak teraz są po 200 zgodzę się z tym. i sam kupiłem 400 sztuk po tej cenie w wadze 25 kg.

a co do tego ile zjadł to jak ma dobrą pasze bogatą w wszystko co mu potrzeba to tyle zje. jeśli chcesz się przekonać to zapraszam do mię mogę ci pokazać wszystkie faktury, rachunki i jak policzysz to tyle wyjdzie że jedna sztuka tyle zje.

a co do upadków to na ten rzut co przedstawiłem rozliczenie czyli 700 sztuk. upadło mi aż 5 sztuk. i to nie od małego tylko takie już po 80 kg co zagryzły je inne. bo jak jest dobra pasza to małe nie chorują i jak dostana tą szczepionkę na wejście to jest spokój (taką samą szczepionkę dają duńczycy swoim prosiakom przed wysłaniem do polski)

sciółka jest swoją i budynek też. a jak byś miał tak wszystko liczyć to by wyszło że najlepiej jest nic nie chować bo sie nic nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

@maroon wiem dopłat niema, ale też nie radze mu od razu wszystkiego obsadzić. Ale jak czytam to ta uprawa za dużo nie wymaga, fakt nie lubi suszy itd. A podejrzewam że bardzo stabilny zysk z tego będzie. oczywiście jeśli dosyć będzie koledze rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrzysiek    0

Myślałem. Duża inwestycja liczona w grubych milionach...

to znajdz inwestora najlepiej szukać w niemczech on pobuduje a ty bedziesz mu dostarczał surowiec u nas tak koleś zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonofwood    1

to znajdz inwestora najlepiej szukać w niemczech on pobuduje a ty bedziesz mu dostarczał surowiec u nas tak koleś zrobił

Raczej bez inwestorow. Po nowym roku zrobie rozeznanie...

Dzieki wszystkim i Wesolego jajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonofwood    1
Napisano (edytowany)

A teraz co masz zasiane? bo chyba odłogiem nie leży

 

Rzepak, żyto, jęczmień, pszenica i pszenżyto :)

 

Nie cały miesiąc od rozpoczęcia wątku... żywiec 4,80zł/kg a warchlaki już nawet po 340zł miejscami... ceny zaczynają się od 230zł

Edytowano przez sonofwood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj