kazikow

Naziemna Telewizja Cyfrowa

Polecane posty

kazikow    8

Piszcie co wiecie na ten temat. Obecnie odbieram MUX 2 oraz MUX 3 czekam na MUX 1 którego to pewnie dadzą do 31 maja 2112 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

W moim zasięgu jest mux2 z mikstatu ale go nie odbieram bo postanowiłem poczekać do maja,z zakupem dekodera jak będzie dostępny mux1. a ty skąd łapiesz sygnał? jaka jakość, i jaki masz dekoder?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Piszcie co wiecie na ten temat. Obecnie odbieram MUX 2 oraz MUX 3 czekam na MUX 1 którego to pewnie dadzą do 31 maja 2112 r.

A po co mam się interesować telewizją która będzie za 100 lat. :P :lol: "sto lat, sto lat ......." to trochę było by nie taktem chyba Tobie zaśpiewać co? :P

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A po co mi naziemna jak mam satelitarną?? :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

tez mam satelitarna ale platna a na ziemna za darmoche i juz slychac ze mozna sciagac 16 kanalow i @ MAT bedzie szybciej niz myslisz nawet 2 zera mozesz obciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Mój kuzyn pracuje w sklepie rtv i to sprzedaje w tej chwili jest kilka kanałów bodajże 8 albo 12 mówil że za rok ma być 30pare za darmo, w tej chwili dekoder kosztuje 159zł, lub wystarczy cyfrowy telewizor


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

W tej chwili u ojca (północny skraj powiatu siemiatyckiego) ściąga 14 kanałów i to multipleksu nadawanego z Warszawy :blink: Jakość Full HD, a tuner(dekoder) kosztował 146zł i umożliwia nagrywanie , odtwarzanie filmów, zdjęć, muzyki poprzez USB, HDMI.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Wystarczy telewizor z MPEG-4 i można oglądać ja mam narazie 8 kanałów ale to tylko z tego powodu, że mam antenę ustawioną na Suwałki gdybym ustawił na Białystok miałbym minimum o 4 kanały więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Chyba nie miałbyś więcej, bo ten z Krynic nadaje MUX-2, czyli to samo co Suwałki. Nadajnik z Białegostoku jest małej mocy i w Białymstoku występują problemy.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

mam dekoder od roku 13 kanałów bez problemów i jeste zadowolony u nas na pomorzu jest to popuralny patent do domków letniskowych czy przyczep


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Chyba nie miałbyś więcej, bo ten z Krynic nadaje MUX-2, czyli to samo co Suwałki. Nadajnik z Białegostoku jest małej mocy i w Białymstoku występują problemy.

Spokojnie miałbym bo znajomy ma u siebie na Białystok ustawioną antenę i ma więcej kanałów niż ja. Ja w tej chwili odbieram: polsat, tvn, tv puls, tv puls2 (a właściwie nie odbieram bo nic tam nie leci :P), tvn7, tv6, tv4 i polsat sport info. Znajomy ma do tego tvp1, tvp2 i jeszcze cóś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

U mnie na razie 8 kanałów. Jeden TV lcd ale ma gniazdo CI na kartę dekodującą i śmiga bez dodatkowych "skrzynek", staruszkowie mają leda już MPEG4 a dzieciaki po tunerze USB i każdy ogląda co chce :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

U mnie chodzili wczoraj przedstawiciele z jakiejs firmy X i namawiali na ta wlasnie telewizje zeby niby szybko sie decydowac bo przejscie bedzie kosztowalo 1000pln :lol: Zeby podpisac z nimi umowe to zrobio to taniej. Myslałem ze strzele w pysk ale "grzecznie" wyprosiłem za brame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Trzeba było policje wezwać, gdzieś już był taki przypadek, i gościom za próbę oszustwa grozi podobno kilka latek za kratkami...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Ja z końcem stycznia kończę umowę z n telewizja i przechodzę też na naziemną,Na piwo zostanie mi 68 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Ja od 2 tygodni mam tuner i trzeba przyznać że w porównaniu do sygnału analogowego jakość z cyfrowej telewizji jest o wiele lepsze, póki co mam 14 kanałów, ale na dniach dojdą kolejne 2 (Polo Tv i eskaTv). Nadajnik mam 5 kilometrów od domu więc nie ma problemów z odbiorem.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

a na ziemna za darmoche i juz slychac ze mozna sciagac 16 kanalow

 

Co jak co, ale za korzystanie z telewizji z sygnału analogowego jak i cyfrowego należy opłacać abonament telewizyjny, ale to tam jest chyba ok 100zł rok więc pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzili wczoraj przedstawiciele z jakiejs firmy X i namawiali na ta wlasnie telewizje zeby niby szybko sie decydowac bo przejscie bedzie kosztowalo 1000pln :lol: Zeby podpisac z nimi umowe to zrobio to taniej. Myslałem ze strzele w pysk ale "grzecznie" wyprosiłem za brame.

To u mnie byli już rok temu ale był tylko jeden facet i miał taka piekną śliwe pod okiem widać ktoś nie wytrzymał tak jak ty :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

abonament płacisz mając telewizor,a możesz nawet nie korzystać z żadnego sygnału :lol:

inwalidzi z dawną 1 grupą są bodajże zwolnieni,nie wiem jak emeryci ,od jakiego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj