Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naziemna Telewizja Cyfrowa

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 13 marzec 2012 - 13:02

Naziemna Telewizja Cyfrowa

@lukasx-nie wiem w jakich ty sklepach bywasz-jeśli w tych podobnych do marketów to fakt-wiedzy 0.
ja zaglądam do małego sklepiku prowadzonego przez właściciela z synem-gdzie jest sprzedaż RTV,części i również naprawa-a ceny ma lepsze niż tam "dla idiotów"
no i taki sklep miałem na myśli.

też mam podobny konstrukcyjnie dekoder-a kupowałem ponad półtora roku temu-ledwie jak włączyli u nas sygnał-to ceny wtedy też były inne.
faktem jest że i w necie jest dużo wiadomości-jak i co-nawet nie pomyślałem o tym.

No miałem tutaj na myśli te wszystkie avansy, neonety, itp. Ja we wszystkie gadżety (rozgałężniki konwertery do satki wtyki itp)do tv czy to naziemnej czy satelitarnej zaopatruje się w firmie która prowadzi serwis rtv, montuje instalacje antenowe monitoring itp. Z tymi gośćmi można pogadać, i się poradzić w razie wątpliwości. niestety dekoderów do dvb-t wybór mają akurat słaby a cenowo minimalnie drożej niż w necie.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Naziemna Telewizja Cyfrowa Dzisiaj, 12:02
  •  

#42 Share Sumik

Sumik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 16:00

Naziemna Telewizja Cyfrowa Czyli ogólnie mówiąć potrebuje 2 dekoderów ??? w Piątek bede wracał do domku to odwiedze pare bardziej fachowych sklepów Rtv i popatrzeć gdzie co i po ile mają ;D mógłby ktoś powiedzieć jakie kanały obecnie są dostepne w Lubelskim (okolice Terespola )

"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

#43 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 16:33

Naziemna Telewizja Cyfrowa Tu piszą!
http://forum.satkuri....=12186&start=4
Chinczxycy produkują i są już dostępne tunery DVB- łaczące w sobie standardy T i najnowocześniejszy T2. Na Twoim miejscu na początek kupiłbym jeden dekoder.

P.s.
Na wiosnę miałem kilka dni przebywać w Twojej okolicy ale śnieżna zima chyba zmieniła plany mojego klienta.

Edytowany przez zorzyk2, 13 marzec 2012 - 17:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 04 czerwiec 2012 - 20:33

Naziemna Telewizja Cyfrowa Mam problem odnosnie odbioru Mux2 jesli włacze te kanały to wyskakuje brak modułu CI ale Mux 1 i 3 odbiera bezproblemowo Telewizor mam LG seria sl8000 i tam jest mpeg4 i dbv mozecie doradzic co jest nie tak??Aha sa jeszcze kanały takie jak m.in polsat news comedy central polsat sport to i na tym tez wyskakuje komunikat brak modułu CI
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#45 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 09:10

Naziemna Telewizja Cyfrowa http://www.elektroda...pic1802620.html tutaj pokrótce masz to wyjaśnione, opisana jest kablówka ale w przypadku DVB-T chodzi o to samo ;)

PS: Standardowo lista kanałów wygląda następująco:

w multipleksie MUX-1: TVP1, TVP2, TVP Info, Polo TV, ESKA TV, ATM Rozrywka TV, oraz U-TV.

- w multipleksie MUX-2: Polsat, TVN, TVN7, TV Puls, TV4

- w multipleksie MUX-3: TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia

Więc te dodatkowe mogą być opcją odpłatną.

Edytowany przez kris14, 05 czerwiec 2012 - 09:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 09:23

Naziemna Telewizja Cyfrowa Polecam cyfrowy odbiór każdemu kto posiada tylko Analog.
Miałem w chacie satelitarną tv ale do pokoju chciałem miec też coś do oglądania a zwłaszcza EURO :rolleyes:
Jako że u mnie kiepski punkt ( czarna dziura) to sie wkurzyłem i kupiłem TV. Później na starej antenie dalej lipa więc kupiłem taką HD MAX .... 170zł i do tego miernik sygnału tv za 20zł i efekty takie że mam 40 kanałów.--16 kanałów cyfrowych polskich, w tym TVP OPOLE, TVP POZNAŃ ale te dwa odbierają tylko czasami bo gł regionalnym kanałem jest TVP WROCŁAW. Do 16 polskich kanałów dochodzą 3 polskie analogowe a reszta to kanały cyfrowe czeskie gdzie 6 kanałów na telewizorze to czeskie radio i mogę słuchac na tv ( i tak nic nie rozumie :D )
DODAM ŻE TVP1 MAM JUZ W JAKOŚCI HD B)