Skocz do zawartości

Zdjęcie

który wąż chłodnica oleju

38 odpowiedzi na ten temat

#1 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 23:37

który wąż chłodnica oleju chce założyć chłodnice oleju hydraulicznego w belarus 952 tylko nie wiem który wąż podłączyć pod chłodnice do filtra oleju idą dwa jeden taki gruby idzie od monoblocku do filtra a drugi idzie od rozdzielacza do filtra który z tych węży przepuścić przez chłodnice?

w którym wężu jest cały czas obieg oleju?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
który wąż chłodnica oleju Dzisiaj, 05:12
  •  

#2 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 20 grudzień 2011 - 00:51

który wąż chłodnica oleju W 952 nie ma chłodnicy oleju hydraulicznego zamontowanej na chłodnicy od wody???

#3 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 10:15

który wąż chłodnica oleju audi80b4 chłodnica oleju hydraulicznego w koparce jakiejś może ma sens ale w traktorze to zbędne moim zdaniem

#4 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 18:56

który wąż chłodnica oleju nie jest zbędne bo podczas orki olej mi się gotuje chce kupić taką samą spirale jaka jest przed chłodnicą wody i chłodzi olej silnikowy dołoże taką samą tyle ze przepuszcze przez nią olej hydrauliczny tylko tylko ze nie wiem pod który wąż się podpiąć musi być taki w którym idzie cały czas olej zeby był cały czas chłodzony a nie tylko jak np. podnosze

#5 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 grudzień 2011 - 19:01

który wąż chłodnica oleju Użytkownik S-Piotr gdzieś coś o tym pisał ale nie wiem gdzie.
Ja na razie tego nie potrzebuję bo olej mi się nie gotuje ale jeżeli zacznie to będzie to pierwsza rzecz którą wstawię.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#6 Share gucik131

gucik131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, elektronika

Napisany 20 grudzień 2011 - 19:02

który wąż chłodnica oleju kolego audi z jakiego woj jesteś????

#7 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 19:08

który wąż chłodnica oleju dolnośląskie, jest to 952 z monoblockiem a S-Piotr ma chyba 820 na jednym siłowniku a tam wygląda to troche inaczej

#8 Share gucik131

gucik131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, elektronika

Napisany 20 grudzień 2011 - 19:18

który wąż chłodnica oleju to nie wnosi nic do tematu ale mam kumpla z takim samochodem jaki masz nick i taki ciągnik i myślałem, że to on, bo właśnie on tak lubi po fabryce przerabiać.życzę owocnej pracy ciągnikiem. pozdrawiam

#9 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7612 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 22:39

który wąż chłodnica oleju Jaki by to ciagnik nie był chłodnice zakladasz na powrocie do zbiornika. Tamtędy przepływacały olej bez ciśnienia. Jeśli powrotów jest kilka to najlepiej na tym którym płynie najwiecej lub jest po prostu wygodnie podłączyć.
KPK Kumurun Team

#10 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 19:49

który wąż chłodnica oleju to ze na powrocie do filtra to ja wiem tyle ze u mnie są dwa powroty i tu jest problem bo nie wiem pod który czy pod ten gruby z monoblocku czy ten co wychodzi z rozdzielacza chyba zeby dać trójnik i obydwa póścic ale nie wiem czy to nie będzie za dużo jak na jedną chłodnice

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 20:22

który wąż chłodnica oleju teraz zależy z czego chcesz chłodzić czy z podnośnika czy z hydrauliki zewnętrznej

#12 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 20:51

który wąż chłodnica oleju a ten powrót z rozdzielacza to olej nie idzie tylko jak się używa dzwigni to zanczy obraca pług czy kipruje? a tak to nie idzie bo przez ten gruby z monoblocku co idzie do filtra zdaje się ze olej cały czas jest pompowany

#13 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7612 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 23:12

który wąż chłodnica oleju Daj ten z rozdzielacza. Czy podnosisz czy opuszczasz, czy nic nie robisz tamtędy zawsze leci olej. To jest przelew jak nie urzywasz hydr. i powrót oleju z ncylindrów jak używasz. Tak czy inaczej płynie zawsze. mI nie ma tu znaczenia czy hydr. zew. czy podnmośnik. To ten sam olej tak czy inaczej.
KPK Kumurun Team

#14 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 23:52

który wąż chłodnica oleju a jak bym podłączył oba węże pod chłodnice chodzi mi o jak najbardziej efektywne chłodzenie bo po zaoraniu 1.5 ha olej się gotuje tylko nie wiem czy jak podłącze dwa węze to czy nie rozsadzi chłodnicy nie wiem jakie tam jest ciśnienie

#15 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7612 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 06:19

który wąż chłodnica oleju Na powrocie nie ma ciśnienia, jedyne co może je wywołać to niedrożny filtr oleju. Ale utrzymać go w czystści to żaden problem więc tu też nie ma sprawy. Możesz podłączyć śmiało oba powroty. Chłodnica spokojnie da rady tylko że to nie chodzi o to. Wystarczy jak dasz jeden. Oleju popłynie troche mniej ale wolniej. Mając więcej czasu na oddanie temperatury trafi do zbiornika chłodniejszy a tam i tak wymiesza się z całością.

Edytowany przez seweryn20, 22 grudzień 2011 - 06:20.

KPK Kumurun Team

#16 Share bartek140881

bartek140881

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 10:44

który wąż chłodnica oleju moze chlodnice rozwalic jak bedzie miala za mala przepustowosc jak masz mala chlodnice to lepiej podlacz pod ten mniejszy przewod bo przez ten wiekszy napewno idzie owiele wiecej oleju.Ja tez mysle zalozyc chlodnice oleju chydrallicznego do swojego mtz 82 i mysle ja podlaczyc pod powrot oleju do zbiornika a filter tylko tam caly olej wraca i mala chlodnica nie wchodzi wgre.Ja chce zalozyc chlodnice od bizona starego typu tylko musze ja troche skrocic i pospawac oczywiscie ale zobaczymy czy mi to wyjdzie i czy ta chlodnica niema zamalej przepustowosci.A u ciebie niewiem jak tam jest dokladnie to rozwiazane a czy wspomaganie masz zasilane z tego samego zbiornika co chydrallika jak tak to zaluz jakas samochodowa chlodnice na powrocie od wspomagania i powinno to duzo pomoc

#17 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 25 grudzień 2011 - 12:31

który wąż chłodnica oleju Z tego co rozumiem chcesz założyć tą spiralna chłodnice taka jak do oleju silnikowego, powinna wytrzymać, chociaż gwarancji nie dam.... Ja i jeszcze jakiś użytkownik AF ma chłodnicę chyba od ursusa cieżkiej serii, trochę droższa, ale napewno "wydajna" hydraulika ruska jej nie rozsadzi :) a jeśli już tak nie wiesz który ten przewód podłaczyć to najlepiej kupić trójnik i będzie święty spokój, ja tej zimy postaram się trójnik zamontować i będzie chodzony i szybki powrót i olej wracajacy z rozdzielacza :)

#18 Share bartek140881

bartek140881

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 13:03

który wąż chłodnica oleju kriss a mogbys dac jakies fotki gdzie i jak wpioles sie w obwod oleju ta chlodnica bo planuje tez zalozyc podobna chlodnice sobie

#19 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 25 grudzień 2011 - 13:42

który wąż chłodnica oleju U mnie nie było szybkiego powrotu więc kupiłem jedno gniazdo, kilka redukcji, pare metrów przewodu, chłodnice od ursusa i trzeba było to skręcić. Zdjęć niestety nie mam...
http://www.agrofoto....9-pronar-1523a/
tutaj widać pięknie jak to wygląda, u mnie jest identycznie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 14:08

który wąż chłodnica oleju najważniejsze jest to zeby olej przez chłodnice przepływał cały czas a nie tylko w czasie obrotu pługa czy podnoszeniu u mnie w nowym belarusie 952 z monoblockiem do filtra idą dwa węże powrót z monoblocku taki gruby wąż i powrót z rozdzielacza z tej kostki gdzie są dzwignie od hydrauliki i jak orze ten gruby wąż od monoblocku jest gorący a ten od rozdzielacza nie aż tak podejrzewam ze przez ten powrót z rozdzielacza olej idzie tylko w czasie obrotu pługa a tak to nie idzie a w tym grubym z monoblocku idzie chyba cały czas i chłodnice należało by puścić chyba ten gruby wąż idący z monoblocku do filtra

Dodaj odpowiedź