Skocz do zawartości

Zdjęcie

waga inwentaeska jezdna

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maciek31

maciek31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 18:37

waga inwentaeska jezdna witam.Drodzy Forumowicze.może ktoś mi doradzi co zrobić.mam okazje kupić wagę do bydła na kołach,i pytanie czy można zrobić z niej stacjonarną?czy trzeba coś dorobić po zdjęciu z kół? pozdrawiam :) :) :) :)

witam.Drodzy Forumowicze.może ktoś mi doradzi co zrobić.mam okazje kupić wagę do bydła na kołach,i pytanie czy można zrobić z niej stacjonarną?czy trzeba coś dorobić po zdjęciu z kół? pozdrawiam :) :) :) :)

przepraszam za błąd w tytule

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
waga inwentaeska jezdna Dzisiaj, 14:39
  •  

#2 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 18:40

waga inwentaeska jezdna Demontujesz kola i masz stacjonarna. Wielka mi filozofia.

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 18:49

waga inwentaeska jezdna A po co demontować?? Niech będzie na kołach. Wtedy możesz sobie jo ustawiać gdzie potrzeba albo odstawić gdy przeszkadza.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 19:04

waga inwentaeska jezdna widocznie kolega sam nie wie jak ma taka wage wykorzystac i o pomysly innych pyta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share maciek31

maciek31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:30

waga inwentaeska jezdna wiem koledzy że może pytanie banalne,ale chodziło mi o to czy nie potrzeba nic dorabiać bo tak od razu kupiłbym stacjonarną,dlatego chciałem się doradzić.ustawie ją w oborze i mam zamiar przeważać sprzedawane bydło.wszystko przez to że po ostatniej sprzedaży mam podejrzenia co do wiarygodności wagi kupującego.dziękuje jeszcze raz.

#6 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 20:31

waga inwentaeska jezdna Ta waga jest do użytku domowego zupełnie niepraktyczna jest wysoka ,ma rampy i podesty zwierzęta nie umieją i nie lubią przeważnie chodzić po tych schodkach no i boją się wysokości, jest też przeważnie droższa, jedynym plusem jest to że łatwo ją transportować i ma swoją rampę.Jak masz gdzie zamontować wagę stacjonarną to będzie to lepsza wersja jeszcze lepiej jak waga jest wpuszczona w podłogę wtedy nie ma tyle szarpaniny i stresów.Miałem obie wagi bo przez 15 lat zajmowałem się skupem zwierząt i przy ładowaniu szczególnie bydła przez wagę samochodową były zawsze problemy .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share maciek31

maciek31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 20:57