solek01

sadzonki leśne

Polecane posty

solek01    208

Witam

mam taką skarpę około 5 arów i potrzebuję posadzić kilka choinek, itd.

Gdzie w okolicach Rzeszowa,Kraśnika bądz Przemyśla mogę kupić sadzonki takie jednoroczne po parę groszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

haha po pare groszy to nie te czasy no nie wiem jak u ciebie ale u mnie to sadzonki wachają się zależnie od rodzaju drzewa od 15 groszy za sosne do 1,40 za brzoze akurat świerk u mnie stoi 1,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol123456    1

W Kraśniku w nadleśnictwie. Jakie dokładnie chcesz te drezwka?? Ja będę zalesiał na wiosnę 1ha i będę brał jodłę i modrzewia. jeszcze nie znam cen. W lutym kazali mi się dowiadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

patrząc tu http://www.e-sadzonki.pl/?p=p_30&sName=-font-color=-black-oferta-jesien-2011-font-

to parę groszy jak i parę złotych. Nie wiem dokładnie co chcę ale napewno parę choinek i trochę liściastych.

Może jakiś buk, grab.

A co polecacie zasadzić? Może coć co szynko rośnie? było by drzewo na opał za kilka lat

A to nadleśnictwo w kraśniku gdzie ma siedzibę?

A trasą Rzeszów -Janów-Kraśnik często jeżdzę, ProximaMichł ta Leśniczówka oddalona od niska to w jakimś lesie schowana? Widać ją z drogi lub chociaż jakiś szyld?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak chcesz szybko na ogień mieć to kup to http://allegro.pl/topola-energetyczna-ukorzenione-sadzonki-i2000134370.html

Nie trzeba ukorzenionych. Wystarczy gałąź wsadzić w ziemie i rośnie.

 

http://allegro.pl/topola-energetyczna-sztobry-sadzonki-i1995837152.html te kup a bezie taniej i łatwo sadzić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrząc tu http://www.e-sadzonki.pl/?p=p_30&sName=-font-color=-black-oferta-jesien-2011-font-

to parę groszy jak i parę złotych. Nie wiem dokładnie co chcę ale napewno parę choinek i trochę liściastych.

Może jakiś buk, grab.

A co polecacie zasadzić? Może coć co szynko rośnie? było by drzewo na opał za kilka lat

A to nadleśnictwo w kraśniku gdzie ma siedzibę?

A trasą Rzeszów -Janów-Kraśnik często jeżdzę, ProximaMichł ta Leśniczówka oddalona od niska to w jakimś lesie schowana? Widać ją z drogi lub chociaż jakiś szyld?

 

 

jadac od niska po prawej stronie ok 10-12km przed Janowem leśniczówka jest w lesie ale przy tym skręcie w las jest mały bar (mała gastronomia) serwują golonkę czy cos podobnego

 

tu masz link do zdjecia satelitarnego i mapy

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50.668457&ec=22.332598&z=0.75m&typ=h&poi=hotel

mam nadzieje ze sie nie pomyliłem i wskazałem dobra lokalizacje

 

2 lata temu brałem tam buk i sosnę buczki przyjęły sie w 90% według mnie super a sosna jak to sosna na ciężkiej zaginionej ziemi nie bardzo chce rosnąc i i przyjęło sie kilka drzewek

Edytowano przez PROXIMAMICHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
W Kraśniku w nadleśnictwie. Jakie dokładnie chcesz te drezwka?? Ja będę zalesiał na wiosnę 1ha i będę brał jodłę i modrzewia. jeszcze nie znam cen. W lutym kazali mi się dowiadywać
A co będziesz z tym robił jak urośnie? Pytam bo będe miał 0,5ha z którym nie wiem co zrobić (obecnie zarośla, kiedyś była łąka jakaś) i nie mając pomysłu może jakieś drzewka posadzić.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nagira
      Dzień dobry, czy ktoś zamierza uprawiać lub ma już doświadczenie z Gipsówką (Łyszczec wiechowaty)? Taka sama wartość ekonomiczna jak słonecznik, różnica ta że to wieloletnia bylina.
      Proszę o odpowiedź osoby posiadające doświadczenie z tą rośliną.
    • Przez kodzi
      Ktoś chętny do remontu skrzyni biegów Mtz82 1997r. Woj lubelskie okolice Piask 21-050.
    • Przez Rafalsk
      witam
      mam ziemie gliniaste slabo przepuszczalne, czasem jest tak jak duzo deszczu spadnie to dluzszy czas nie mozna wejsc w pole, co byscie podpowiedzieli zrobic zeby jakos ulepszyc ta ziemie, jakis czas temu bylem na targach i proponowali mi jakies granulki ze ziemia sie uzyzni bardziej i bedzie bardziej przepuszczalna ale niewiem czy to wogle ma sens i dziala
    • Gość wolf19
      Przez Gość wolf19
      Jak zaszkodzić brzozie(drzewo), żeby uschła?
       
      Opis sytuacji:
      Otóż na cmentarzu koło grobu rośnie dosyś duża brzoza (~50cm średnicy) i gołebie, które siedzą na niej w nocy paskudzą ( wiadomo o co chodzi?) pomnik...
       
      No wyciąć zdrowego drzewa zarządowi cmentarza nie wypada... także musi uschnąć..
    • Przez Adrian111192
      Witam,
      zwracam się z prośbą do osób doświadczonych w szkółkarstwie, ewentualnie sadownictwie. 
      Posiadam większą ilość świeżo zaszczepionych jabłoni i grusz, sadzonki maja goły korzeń i ok. 50 cm wysokości. Nie chce sadzić ich do gruntu. Moje pytanie brzmi następująco czy mogę je wsadzić w donice, jeżeli tak to w jaki sposób.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj