Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skręcona noga

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartekursus

bartekursus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 20:16

Skręcona noga Witam chodowców, mam taki problem z cielakiem, otóz skręcil lub naciągnoł sobie jedna z tylnych nóg, byl wterynarz obejrzal dał pare zastrezyków i pojechał, a problem jest taki że cielak niechce zabardzo jeść. Je tak bardziej nie chętnie, nieraz wypije całe mleko z wiaderka nie raz wypije troche a czasem wogole niechce tknać, biegunki nie ma ani nic, tylko tą noge trzyma całyu czas w powietrzu. Może ktoś coś poradzi, bo ile mi już cielakow przez ręce przeszło, ale czegoś takiego jeszcze nie miałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skręcona noga Dzisiaj, 02:21
  •  

#2 Share farmer321

farmer321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo

Napisany 18 grudzień 2011 - 21:09

Skręcona noga U mnie też to było . Był lekarz też dał zaszczyki i po 1,5tyg. przeszło . Wystarczy poczekać cielak bedzie jadł normalnie . Pozdro.

#3 Share bartekursus

bartekursus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 21:45

Skręcona noga

U mnie też to było . Był lekarz też dał zaszczyki i po 1,5tyg. przeszło . Wystarczy poczekać cielak bedzie jadł normalnie . Pozdro.

Dzięki za odp, troche mnie uspokoiłeś. Pozdro :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lambo21

lambo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 21:54

Skręcona noga Kiedy zaczął kuleć? Według mnie też może to być kulawka. U mnie był taki przypadek jakieś 2 lata temu też za bardzo ten cielak nie chciał pić mleka i kulawiał efektem czego były słabe przyrosty.

#5 Share leonardo111

leonardo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 19:43

Skręcona noga Jeżeli to jest skrecenie czy zwichnieci stawu daj mu coś z glukozaminą np artresan czy cos podobnego,rutinoscorbin + vitamina C , posmaruj mu ten staw maściom ketonal lek albo butapirazol-to są maści od bólu wszystko kup w aptece takie normalne dla ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zulian

zulian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:22

Skręcona noga Witam tak jak kolega farmer321 wspomniał musisz odczekać trochę czasu a wszystko wróci do normy ,to jest normalna spraw że nie chce jeść dlatego że go boli gdy ból przejdzie to i będzie jadł.