mlody4564

Tani i dobry skuter

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody4564    12

Witam :) ostatnio napaliłem się na skuter iż prawie wszyscy koledzy mają ;[

chodzi mi o nowy tani i mało awaryjny skuter pomóżcie mi coś sensownego wybrać ;)

Pozdrawiam Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Różne modele Keeway'i :) cena to jakieś 2,600 z starego rocznika chyba (jak ci sie uda dostac )

Jezdził skuterek na praktyki (hurricane) dzień w dzień, dwu sów 9 tyś przebiegu ani jednej awarii. Predkosć 65km/h z wiatrem 70. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Co wy tu o jakiejś kiszce kiłeju piszecie.

Zdecydowanie najtańszym i w miarę dobrze wykonanym skuterem jest Kymco. Gdyby ktoś nie wiedział firma Kymco jest firmą pokrewną Hondy. Tak samo quady kymco, praktycznie nie różnią się od hondy, jedynie drobnymi zmianami wizualnymi.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Nie kupuj nowych chińskich skuterów, wszyscy moi koledzy którzy mają takie skutery ciągle narzekają, wiecznie coś się psuje. Ja mam Skuter Suzuki Katana choć pali dużo to nie mam zastrzeżeń. Kup używany ale markowy skuter np. Suzuki, Yamaha, Peugeot ;)


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Zabawne kymco prawie nie rózni się od hondy. Prawie pewnie robi tam dużą różnicę. Ale może ktoś na oczy nie widział np rincona to pisze, że prawie bo przecież to i to ma 4 koła itd. Mojm zdaniem kup sobie markowy tak jak wyżej kolega napisał. Najlepiej jeśli bedzie chłodzony cieczą, silnik więcej wytrzyma. Kolega rometem chandlował, one są z tej samej bajki co reszta tanich wynalazków i różnie z usterkowością było. Jeśli ktoś traktował w miarę delikatnie to trochę można było pojeździć. A naprawiac to nie raz trzeba było zaraz po wyjęciu z pudła przy składaniu drobiazgi nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret1990    27

popieram kolegów wyżej...w swoim czasie miałem PIAGGIO NRG wersja sport, 50cm3 ale wyciskał 90km/h;] bez awarii przez 5 lat chodź miał juz swoje lata, kup używkę ale markowa Włocha albo Japończyka, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek255    0

ja mam Peugeot'a Speedfight'a 2 w wersji R-cup chłodzony powietrzem . Kupiłem go z przebiegiem +6200 . Rok 2008 , aktualny przebieg 10500km , nie miałem ani jednej awarii , bo co marka to marka ! . Zastanawiałem się też nad innymi nowymi skutrami ale chinolami . Lepiej używanego kupić, markowego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Polecam też włoską markę Malaguti Uzywane np: Ciak.

Nowe:http://www.malaguti.info.pl/madison_3_250.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Mój kolega ma do sprzedania piaggio zip za ok 1100-1200zł, świetokrzyskie, ma też inne motorki, ma serwis motocykli, jak coś to na pw dam namiary


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Zabawne kymco prawie nie rózni się od hondy. Prawie pewnie robi tam dużą różnicę. Ale może ktoś na oczy nie widział np rincona to pisze, że prawie bo przecież to i to ma 4 koła itd. Mojm zdaniem kup sobie markowy tak jak wyżej kolega napisał. Najlepiej jeśli bedzie chłodzony cieczą, silnik więcej wytrzyma. Kolega rometem chandlował, one są z tej samej bajki co reszta tanich wynalazków i różnie z usterkowością było. Jeśli ktoś traktował w miarę delikatnie to trochę można było pojeździć. A naprawiac to nie raz trzeba było zaraz po wyjęciu z pudła przy składaniu drobiazgi nie działały.

Oj kolego nie sprzeczaj się bo mało wiesz hehe.

Poczytaj trochę o marce kymco, zagłęb sie w temat i dopiero pisz coś sensownego.

Proszę ułatwie ci zadanie:

KYMCO

O quadach wiem bardzo dużo, więcej niż może ci się wydawać.

Ps. Jeżdzę rinconem od czasu gdy tylko był w sprzedaży.

Do cięższych prac mam starego ale solidnego foremana 500.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

Ja z nowych to zastanawiałbym się nad Taiwan Golden Bee bo sąsiad już ze 3 lata ma i bez żadnej awarii a latem jeździ nim dzień w dzień.

Z używanych to Aprilia, Malaguti, Piaggio, Yamaha,

 

A najlepiej to kup zamiast skutera to nowego Rometa 125 i będziesz bardziej zadowolony niż ze skutera. Ja swojego skutera to już pół roku nie odpalałem.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

to ile ty masz pieniędzy? Masz 500 zł i chcesz kupić skuter, który by sie nie psuł? laugh.gif

 

To ja kilka lat temu zapłaciłem więcej za sam cylinder, tłok i pierścionki do Aprilii jak silnik robiłem :P Serio jak chcesz coś kupić to wybierz lepiej używane, a markowe, wiadomo, że i markowe zdarzają się zajeżdżone, ale można też znaleźć w dobrym stanie i całkiem niedrogo dobrą maszynkę z której będziesz zadowolony.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Koledze trudno będzie dokonać wyboru ponieważ widzę, że opinie są podzielone. Sam jak byłem młodszy to uważałem, że lepiej kupic używkę porządnej firmy niż nowy "no name". Ale z czasem człowiek dorośleje i doświadcza tego, że markowy znaczek to nie wszystko ;). Aby było szybko i bez ceregieli napiszę co moim zdaniem jest "+" i "-":

 

NOWY MAŁO ZNANEJ MARKI:

+ niska cena zakupu,

+ jest nowy z zerowym przebiegiem,

+ gwarancja nawet do 2 lat,

+ tanie części zamienne,

- słabe wykonanie i jakość użytych materiałów (chociaż są coraz lepsze, ale to zależy od ceny),

- słabe wyposażenie std.,

- na gwarancji zablokowany do 45km/h,

- nie ma lansu przez to, że marka nie jest znana :P.

 

UŻYWANY MARKOWY:

+ dobra marka oznacza solidność i dobre wykonanie,

+ uzyskuje większe prędkości niż 45km/h, a to ze względu na zdjęty ogranicznik i lepszy silnik,

+ dobrze wyposażony (w tych nowszych zazwyczaj hydr hamulce tarczowe, bajery jak obrotomierz itp),

- nie wiesz do końca czy trafisz na dobry egzemplarz,

- dość drogie części zamienne (oryginalne, nie zamienniki),

- cena zakupu może być wyższa niż nowego "chinola".

 

Wybór należy do Ciebie :). Niedawno kupiłem używany motocykl, gdzie musiałem naprawić sprzęgło jednokierunkowe rozrusznika czyli tzw. bendix. Kupno nowego w salonie Yamahy to koszt 1000-1100zł :). Dobrze, że na forum motocyklowym są magicy od regeneracji takich części :P, zapłaciłem za regenerację 150zł. Ale niektórych części nie da się zregenerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

powiem tak @ pudelek ma używanego peugouta i sobie go chwali dał prawie 3000zł a rok to 2003 wg.mnie przepłacił :blink: a pieniądze na skuter to do 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Dobra IFA nie jest zła. Kiedyś też miałem simsa, mocna maszynka :) 90km/h bez problemu


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj