Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3928 odpowiedzi na ten temat

#1941 Share adam81

adam81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:maszyny bydlo

Napisany 16 listopad 2013 - 12:40

Buhaje HF Co sadzicie o buhaju luciano z WWS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 11:52
  •  

#1942 Share mariaci

mariaci

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 17:22

Buhaje HF Moim zdaniem luciano ma bardzo ciekawą wycene, w pakiecie pokrój i produkcja. Dodatkowo jego matka w 305 dni laktacji wyciągneła 20851 litrów mleka, zawartość białka 2,90% , zawartość tłuszczu 3,20% a to juz jest jakieś osiągnięcie, przynajmniej dla mnie. ;)

#1943 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 19 listopad 2013 - 00:03

Buhaje HF Jak Wam łapie Manifold?mam w planach zamówić jego większa ilość.Co sądzicie o Kamiku?Świerzak ale myślę wart uwagi.

#1944 Share Andrzej08

Andrzej08

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 10:15

Buhaje HF macie jakies informacje na temat buhaja AL.PAR. SHOTTLE NEFAS ET

#1945 Share szatek

szatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 13:22

Buhaje HF Jestem bardzo zadowolony z Manifolda. Zużyłem już ponad 30 słomek, kolejne 20 czeka w kontenerze. Uważam, że dobrze po nim łapią (zużycie u mnie, póki co 1,71 słomki Manifolda na zacielenie), ale dokładne rozeznanie będę miał za jakieś pół roku, kiedy spora część krów będzie się cielić. Jak na razie jedno wycielenie. Poza tym Manifold ma Repromax'a :) Kamika w sexie wziąłem na jałówki, czekam na dostawę. Wg mnie chyba najlepszy seksowany buhaj w ofercie Konrada (TPI 2055, Repromax i łatwe wycielenia). Pozdrawiam!

Edytowany przez szatek, 19 listopad 2013 - 13:30.

#1946 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 19 listopad 2013 - 13:38

Buhaje HF Zamówiłem 12szt manifolda po 75netto 8szt kamika po65netto i 3szt jego w sexie(130zł netto) jak na razie.Cena rewelacja sexa jak dla mnie.Pewnie dlatego ze mało ma potomstwa jeszcze.Po kwietniowej wycenie jak sie sprawdzi to cena w gore zapewne i to bardzo.Brał bym wiecej ale zapas mam jeszcze silvera i silky z hg plusa.Ktoś cos krył nimi?

A co polecacie z Hf czerwono-białych?Narazie zostało mi kilka słomek Kodaka z hgplus.Dobry byk moim zdaniem ale coś innego teraz trzeba domówić.

Edytowany przez DanielFarmer, 19 listopad 2013 - 13:40.

#1947 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 17:55

Buhaje HF U nas dziś się urodził byczek po Lassie z HG, od krowy, która do tej pory miała tylko jałówki.

#1948 Share kombinat

kombinat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 19:23

Buhaje HF @KARGO - ten Allemar to w seksie?

#1949 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 19 listopad 2013 - 20:06

Buhaje HF Tak w sexie

#1950 Share Borubar

Borubar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 20:24

Buhaje HF Kryłem silky'm dobrze po nim łapały 7/10 . Pierwsza ma się cielić dopiero w połowie grudnia więc zobaczymy co z tego będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1951 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 11:50

Buhaje HF

Tak w sexie

A jak u ciebie łapały i łapia po Camp Euro ,Mascalese i Iocie jesli juz kryłes?Bo mialem kryc jak cos to po Fighterze sexem Paramountem bo 3 razy lapala od pierwszego ale szczailem ze Fighter jest po Jacko Besne jak Paramount i mysle czy nie zaryzykowac Ioty w sexie na pierwszy raz narazie to miesiac po wycieleniu ale 5 z przodu wiec warto czyms porzadnym i najlepiej wlasnie w sexie lub ostatecznie Mascalese zwykły ale slyszalem ze slabo łapia po nim

#1952 Share tadzik22

tadzik22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:hodowla,genetyka,kino

Napisany 20 listopad 2013 - 11:59

Buhaje HF z rw. holenderskich polecam fideliti,stare ale sprawdzone i jest ojcem kilku genomicznie wycenionych byków,i nadal bardzo popularny w kryciu,mam jego trzy córki czarno białe,na wycieleniu-bardzo mocne nogi ,i nieprzeciętna kłoda-grube jałówy,mają tendencje do wysokiego zadu-taki minus,sam go jeszcze zamówie,bo na ruszt się nadaje i wysokie białko.

#1953 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 20 listopad 2013 - 15:05

Buhaje HF

A jak u ciebie łapały i łapia po Camp Euro ,Mascalese i Iocie jesli juz kryłes?Bo mialem kryc jak cos to po Fighterze sexem Paramountem bo 3 razy lapala od pierwszego ale szczailem ze Fighter jest po Jacko Besne jak Paramount i mysle czy nie zaryzykowac Ioty w sexie na pierwszy raz narazie to miesiac po wycieleniu ale 5 z przodu wiec warto czyms porzadnym i najlepiej wlasnie w sexie lub ostatecznie Mascalese zwykły ale slyszalem ze slabo łapia po nim

Po Champ Euro na dwie zacielane obie cielne po Mascalese na dwie sztuki jedna cielna po Iocie na dwie jedna cielna.
Moze ktos wie jak to jest z kupnem genomowych buhajow z intergenu bo maja je w ofercie??

#1954 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 15:52

Buhaje HF mozna je podobno kupowac tez sie dziwilem ze sa ceny tych genomowych ale kolega kryje odnich i mowil ze to mozna kupowac ale cos mi sie wydaje ze nie bardzo bo narazie nie uregulowane sa przepisy z tego co ja slyszalem maja byc od kwietnia bo gdyby intergen mogl to i inne tez napewno by poszly w to

#1955 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 16:29

Buhaje HF Chyba jeszcze w polsce nie można używać ;/ Snowmastera widziałem na własne oczy jak byłem na wycieczce z intergenu fajnie sie prezentował cały biały :)

#1956 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 09:30

Buhaje HF konrad ma z viking genetics genomowe i można brać bez problemu . Brałem Ozarka o.Oscar. Posiada bodajże dwa Polskie wycenione genomowo Jablon i coś po Superstition x Titanic

#1957 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 12:47

Buhaje HF Szymek 1288, a przypadkiem nie są to testy???
Buhaje dopuszczone w polsce do rozrodu mogą mieć wycene genomowa i w większości maja ale musza mieć też wycenę na curkach

#1958 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 13:22

Buhaje HF

Szymek 1288, a przypadkiem nie są to testy???
Buhaje dopuszczone w polsce do rozrodu mogą mieć wycene genomowa i w większości maja ale musza mieć też wycenę na curkach

Bodajże te dwa Polskie to testy ale chyba duńskie to nie . mogę sie mylilić ale sami spójrzcie kryłem tym http://www.vikinggen...189&country=DNK, córek nie ma ale jest wyceniony tak jak i pozostali http://www.vikinggen.../genvikplus.asp

Edytowany przez Szymek1288, 21 listopad 2013 - 13:22.

#1959 Share tycha

tycha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 22 listopad 2013 - 19:28

Buhaje HF U mnie ostatnio urodziły się cieliczki po Kinley'u i Riley'u z WWS no i mam małą jerseykę ale nie wiem jeszcze czy zostanie na dalszy chów .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1960 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 22 listopad 2013 - 22:07