Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3928 odpowiedzi na ten temat

#461 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 14:12

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 27 wrzesień 2013 - 14:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 23:34
  •  

#462 Share yaco

yaco

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 14:51

Buhaje HF Mało tego :D

Słyszałem że Boston i Bakarat pojechał do Cogenta na sexowanie :)

Co z tego wyjdzie zobaczymy

#463 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 05 grudzień 2012 - 15:21

Buhaje HF No nie wiem bo wymie to ma cieniutkie 100tys. siączki to z niego nie bedzie ;) Rmieczu a myślisz ze te słabe byki z USA mają słabsze matki niz te w Polsce??? Duzo zalezy od połączenia genów i jak oni kryją to mają full super zarodków i zawsze cos z tego wyjdzie. A jak pan Ż w 95 roku przywiózł ich pare i napewno od najlepszych nie były nawet to kwestia ceny nie musi byc bo poprostu ich nie sprzedadzą ich to mysli ze ma lepsze krowy niż w USA wydaje mu sie że dobrze kojarzył bo może i tak było ale to nie daje gwarancji sukcesu. Jak ten twój byczek sie nazywa bedzie w katalogu??

#464 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 15:38

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 27 wrzesień 2013 - 14:25.

#465 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 16:15

Buhaje HF No ja o 13 wyslalem zamowienie na BG a o 15 juz byl tel o potwierdzenie :) zobaczymy no za te pienioadze to raczej warto ale w Łowiczu po wycenie to raczej pogrzeb dalszy ich stacji nic nowego a te co byly pospadaly jeszcze bardziej teraz ratuje ich tylko to ze maja naprawde niezla oferte zagranicznych BG ,Shandar,Danilo,Baxter,Ross i wiele wiele innych ale na Danilo 129zl niby do negocjacji ale sporo

#466 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 16:20

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 27 wrzesień 2013 - 14:26.

#467 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 17:42

Buhaje HF 10 porcji BG zamowilem a z TPI jakos ten Levi mnie zastanawia teraz i z nim chyba zaczekam do kolejnej wyceny a zamowie napewno Gilespy no i Planeta na jalowki ale to tak kolo kwiecien/maj do krycia a baxtera maja po 89zl a o reszte sie nie pytalem i zastanawiam sie ze czy nie dorzucic do zamowienie z 3 porcje Baxtera to mialbym niezle towarzystwo na swoj urzytek Canvas,Paramount,Kodak,BG,Baxter,Gilespy i Planet no ja bym Danilo zamowil zeby mial produkcje wieksza

#468 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 17:47

Buhaje HF Krzysiu nie denerwuj sie kiedys musi nadejsc lepszy dzien i w koncu bedziesz mial swojego w katalogu \ :)) MUNTAR CHYBA SPADL CZY MI SIE WYDAJE??

Edytowany przez kyllee, 05 grudzień 2012 - 17:48.

#469 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 20:15

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 27 wrzesień 2013 - 14:27.

#470 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 20:46

Buhaje HF znaczy to z Mchirzu bedzie bezposrednio bo w okolicy sa ich inseminatorzy wiec podrodze przywioza bo gdybym chcial szybko to proponowali kurierem ale tak to przy okazji przywioza a jak z HG plus bralem to od nich ale idzie przez wchirz i z ABSu tak samo bedzie a Gilespy wiem ze ma BY no ale chec jego posiadania jest silniejsza :) Bo wedlug mnie to super buhaj i przyda sie do ,mojego stada no a co do Baxtera to mam za malo sztuk zeby brac kazdego po 10 :) Nad superem sie zastanawiam bo na Hilla przyjdzie jeszcze czas kiedys :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share tebo

tebo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 20:55

Buhaje HF A co sądzicie o buchaju Maximo Red jest w promocij w Łowiczu, czy warto go brać.

#472 Share reddiablo2601

reddiablo2601

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 21:10

Buhaje HF witam kolegów ma ktoś może dostęp do wyceny polskiej lub po polsku buhaja COGENT RETINUE RED.chciałbym sprawdzić co jest wart a w żadnych aktualnych katalogach nie ma go.jeśli post nie w tym temacie to prosze admina o przeniesienie.

#473 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 21:16

Buhaje HF za 36zl warto go zamowic

#474 Share wojtekosse

wojtekosse

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 21:18

Buhaje HF Mascalese będzie po nowym roku ale 10 zamówilem już teraz bo podobno sie rozchodzi jak świeze bułeczki...he. Cena 135 wyjsciowo i idzie przez shiuz ale po nowym roku moze cos spadnie.

#475 Share Andrzej08

Andrzej08

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 21:23

Buhaje HF RETINUE RED znalazlem tylko ze jego ojcem jest Talent

#476 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 21:40

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 27 wrzesień 2013 - 14:28.

#477 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 21:49

Buhaje HF wlasnie urodzila mi sie jaloszka po nrfie sperm vital chyba braut na 1 rzut oka nie przypomina nrf ale na nogach ma te smieszne laty zostawie chyba ja by sprawdzic czy naprawde te krzyzowanie z nrfem takie wspaniale jest a jak urosnie montbeliardem ja cykne

#478 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 21:58

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 27 wrzesień 2013 - 14:29.

#479 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 22:02

Buhaje HF ja ta sztuke pokrylem bo jak byla jalowka to macica jej wypadla i sam wkladalem lekarz tylko zaszyl mowil ze dobrze bylo ale mu nie wierzylem do konca pozniej 3 razy zacielalem i za 4 sperm vital i zalapala tak nie uzywam tego hf to hf chyba ze jak urosnie to zmienie zdanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 05 grudzień 2012 - 22:04

Buhaje HF Hehe te po superze pokryj bostonem to bedziesz miał punkty u falkowskiej i niech shiuz troche zarobi. ;)
Shiuz tak dał ciała w tej wycenie ze nie zdziwił bym sie nawet jakby katalogu nawet nie wydali
Miom zdaniem shiuz powinien zmienić swoja polityke bo oni USA chcą dognić co jest nie realne nie dadza rady nawet kanadzie czy francji niemiec holandi poprostu nie ta liga tam maja zbyt dobrą genetykę za czym idą ogromne pieniądze przy nich shiuz to zwykły biedak i nie mają szansy na sukces no może kiedyś coś im sie trafi ale to raczej bedzie pojedynczy przypadek.
Powinni raczej iśc drogą danii gdzie stawiają na ekonomike produkcji a nie chcieli by mieć buhaje mające i pokrój i opłacalność i długowieczność a w ten sopsób swoją oferta odtarczają marny towar z słabym wymieniem albo słabą produkcją
Tu jeszce mogli by cos zdziałać i to z korzyścią dla rolnika bo kupowałby nasienie oczywiście za rozsądną cene stała a nie jakieś śmieszne wieczne promocje po co to??? I wtedy może nawet by coś poszło na export bo jesli dalej beda tak ciągnąć to slabo widze ich przyszłość bo coraz wiecej rolników idzie po rozum do glowy i kupuje buhaje zagraniczne lepsze badz porownywalne ale za niższa cene.

Edytowany przez KARGO, 05 grudzień 2012 - 22:21.