Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

4480 odpowiedzi na ten temat

#4041 Share Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 09:40

Buhaje HF czyli WWS w tej chwili nie sprzedaje nasienia .w takim razie trzeba poszukać jakiejś nowej firmy co ma fajno ofertę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 22:50
  •  

#4042 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 10:12

Buhaje HF Niedługo będzie WWS tylko pod innym przedstawicielem w Polsce także cierpliwości.

Zamówiłem z TopGenu 3 buhaje: Cooper, Supershot i Troy. Wszystko w sexie. Chciałem tez Masseya ale narazie niedostepny wiec musze troche poczekać.

#4043 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 04 styczeń 2017 - 10:33

Buhaje HF Od 20 stycznia zaczną rozwozic w przyszłym tygodniu będzie można zamawiać.Możesz szukać ale nic nie znajdziesz porownywalnego i dostępnego jedynie Burbon ABS ale nie będzie go chyba w sexie bo podlegają pod Anglików i rzucają im co chcą teraz w wws będziesz mógł zamówić każdego byka bo podlegają bezpośrednio pod wws siries

Edytowany przez KARGO, 04 styczeń 2017 - 10:34.

#4044 Share Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 10:33

Buhaje HF mój kontener zaczyna świecie pustkami więc dlugo nie wytrzymam i będę musiał coś dobrego zamówić a chciałem z wws zamówić może ktoś wie kiedy u nich coś się tam wyjaśni

#4045 Share Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 11:29

Buhaje HF a mi się dobrze skoczył rok 2016 bo doczekalem się jaloweczk po JEDI .A jeszcze lepiej zaczął się nowy rok bo mam wreszcie córkę SUPERSIRE

#4046 Share fernie476

fernie476

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 11:50

Buhaje HF

coś ruszyło http://www.wwspartne...res-polska.html

narazie oferta biedna, a ceny katalogowe jak zwykle z kosmosu. zobaczymy tą 'lepszą zmianę'

najwyżej przejdę na abs

Edytowany przez fernie476, 04 styczeń 2017 - 12:06.

#4047 Share Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 12:34

Buhaje HF a jest już katalog z wws so jakieś nowości i czy duże pieniądze chcą ????

#4048 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 12:50

Buhaje HF Krzysztof ile buliłeś za porcje tego Jedi?

Jakie pierwsze wrażenia po zobaczeniu cielaka?

#4049 Share fernie476

fernie476

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 13:18

Buhaje HF

a jest już katalog z wws so jakieś nowości i czy duże pieniądze chcą ????

http://www.wwspartne...zarnobiały.html

zobacz tu, są i ceny 

#4050 Share Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 13:39

Buhaje HF za Jedi płaciłem w granicach 400 zł za porcję a wrażenie jakie fajne cieliczka na wysokich nogach drobnej budowy bardzo żywe ciele ale jak mam być szczery to po SUPERSIRE chyba będzie ładniejsza bo jest długa gleboka na wysokich nogach. i wieksza od tej po JEDI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4051 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 13:40

Buhaje HF dodaj zdjecia;D

#4052 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 14:12

Buhaje HF Szlag mnie trafia jak pomyśle ze mi sie byk urodził po Supersire sexowanym.

#4053 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 04 styczeń 2017 - 17:14

Buhaje HF Gratuluję przychowku po Jedi mi niestety żadna po nim nie załapała może trochę w tym mojej winy bo poszlo to nasienie na córki ioty i trochę je przetrzymalem bo bał się tych porodów ponad 9.Po supersire za to mi się udało mam 4 cieliczki najstarszą ma 7miesiecy.

#4054 Share Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 18:56

Buhaje HF jeszcze córkę TABBERA mam zacielono SUPERSIRE. termin na początek lutego
i córek BOOKEMA zacielono MOGULEM termin na koniec lutego

#4055 Share mariaci

mariaci

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 19:12

Buhaje HF A ma ktoś już jakieś cielaki po bykach CINEMA i BALTIKUM? Używałam ich trochę w wersji sex ale średnio łapały

#4056 Share puma73

puma73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 19:43

Buhaje HF

Jaka obecnie cena za twista zwykłego i w sexsie?

A co sądzicie o buhaju ENERGY z konrada, ma jakieś wady ?

#4057 Share 8megr

8megr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 21:05

Buhaje HF
Przeglądałem tą ofertę nowego WWSu i faktycznie ceny z kosmosu, ale to żadna nowość w ich przypadku. Poza tym nie ma za dużego wyboru. 

Sporo pytań na forum jest o inne firmy. Ja polecam z czystym sumieniem Centergen. Śledzę ich od poczzątku i z każdą wyceną mają coraz bogatszą ofertę. Czekam na najnowszy katalog na www.centergen.pl i na pewno znowy coś od nich wybiorę. Poza tym serwis jest naprawdę ok. Nigdy nie czekałem na dostawę dłużej niż tydzień czasu. No i najważzniejsze, że w przeciwieństwie do WWS dają tez rabaty mniejszym hodowcom a nie tylko hurtownikom.

Z ich oferty brałem już Modene, MOvie, BG E.t., Bossa, Air Reda, o ostatnio Miltona i Milorda.

#4058 Share Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 21:37

Buhaje HF też przeglądem ofertę Wws i po za tymi kilkoma gwiazdami faktycznie dużego wyboru niema myślałem że większy wybór będą mieli a jeśli chodzi o cenny to nic się nie zmieniło jak było drogo tak dalej jest

#4059 Share KlaudiaKostera

KlaudiaKostera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 22:32

Buhaje HF Witam forumowiczów,
Jestem tutaj nowa i nie za bardzo zorientowana. Ale czy może używał ktoś z Was nasienie z Ki Samen? Moze jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat skuteczności oraz buhajów Teus, Campari, Timeles?
Pozdrawiam:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4060 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1466 postów

Napisany 04 styczeń 2017 - 23:06

Buhaje HF

Przeglądałem tą ofertę nowego WWSu i faktycznie ceny z kosmosu, ale to żadna nowość w ich przypadku. Poza tym nie ma za dużego wyboru. 

Sporo pytań na forum jest o inne firmy. Ja polecam z czystym sumieniem Centergen. Śledzę ich od poczzątku i z każdą wyceną mają coraz bogatszą ofertę. Czekam na najnowszy katalog na www.centergen.pl i na pewno znowy coś od nich wybiorę. Poza tym serwis jest naprawdę ok. Nigdy nie czekałem na dostawę dłużej niż tydzień czasu. No i najważzniejsze, że w przeciwieństwie do WWS dają tez rabaty mniejszym hodowcom a nie tylko hurtownikom.

Z ich oferty brałem już Modene, MOvie, BG E.t., Bossa, Air Reda, o ostatnio Miltona i Milorda.

supersire przy 3 porcjach 115 zl to drogo?Bookem 55 zl razem wzialem 7 porcji w pazdzierniku czy jestem hurtownikiem? :D zaluje ze montrosa nie wzialem byl za 109 jeszcze 2-3 lata do tylu takie upusty podłog katalogu nie byly mozliwe ale chyba troche przez ceny mleka i to ze np taki Saloon  byl za 79zl wymusilo troche spadek cen no coraz wieksze znaczenie maja genomy za ktore idzie grubsza kasa.

Mam tylko nadzieje ze nie jestes kolejnym przedstawicielem handlowym Centergenu  w tym temacie bo  jeden wystarczy :lol:

A co do KI samen troche krylem kiedys ale to firma ktora zatrzymala sie w rozwoju i juz jest ladnych kilka lat za wszystkimi juz lepiej kryc buhajami z naszych stacji np z Wchirz maja zawsze spory wybor niezlych buhajow inna sprawa ze troche ceny sa malo atrakcyjne przy zagranicznych gwiazdach i tylko dlatego nic nie biore od nich juz ktorys rok .Takze jak masz dostep do innego inseminatora czy firmy z nasionami to odpusc sobie to sredniowiecze hodowlane.

Edytowany przez komodo, 04 styczeń 2017 - 23:14.