Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3930 odpowiedzi na ten temat

#3101 Share kombinat

kombinat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 08 kwiecień 2015 - 07:26

Buhaje HF

JAk znalazłeś byka  z rodowodem bez Shotle i Goldwina? :)

Zamowiłem Lexusa ale na Medico chyba też się skuszę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 02:41
  •  

#3102 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 09 kwiecień 2015 - 19:22

Buhaje HF

ja u siebie problemu z godwinem nie mam narazie bo kryłem tylko grafitem jak do tej pory, gorzej z shottle i justice bo doi sie sporo krów i są jałówki z nimi w rodowodzie. z centergenu brałem jak narazie bg e.t beauty bg karl i versetto i powiem ze niezła skuteczność . medico zamówiłem 10 porcji po 60 netto.

#3103 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród oraz choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo (co nieco ogarniam :P)

Napisany 23 maj 2015 - 18:50

Buhaje HF

Witam :) Co sądzicie o buhaju Dilvoc, ponoć jest ojcem buhajów ? oraz Border Doberpol oraz Fakir EBH też zostali ojcami. Akurat byłem ze znajomym w Poznaniu na wystawie, wtedy przedstawiciele Shiuzu tak mówili.

#3104 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 23 maj 2015 - 21:53

Buhaje HF

Dilvoca, Bordera i Doberpola używam. Sądzę że są to bardzo dobre buhaje nie odbiegające wiele od elit światowych i myślę że warto ich używać nawet na najlepsze sztuki. Te trzy są ojcami byków a tamtego czwartego nie znam.

#3105 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród oraz choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo (co nieco ogarniam :P)

Napisany 24 maj 2015 - 08:37

Buhaje HF

Fakir EBH jest nr 1 w Polsce, należy do Shiuz Bydgoszcz, ojciec jego to Man-O-Man. Dilvoc moim zdaniem pasuje do córek Jordana, Jegiera, Lauthority, Outstandinga oraz Bostona. A wracając do Bordera z byle powodu nie jest eksportowany do Francji, mój znajomy inseminator mówił mi że również do Francji eksportowany jest Sufler oraz Sudber.

#3106 Share jacenty1984

jacenty1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 24 maj 2015 - 09:10

Buhaje HF

panowie, co możecie polecić z hf czerwonych, do tej pory stosowałem hg (lilac, mania, asterix) 

#3107 Share kombinat

kombinat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 24 maj 2015 - 11:26

Buhaje HF

Karat red z PF 133 polecam i czekam na wersję seksowaną, któa będzie dostępna w czerwcu.

Lake Red - z indeksem PF 127 a też ok a sporo tańszy. Obydwa z Osnabrucku.

#3108 Share criskp86

criskp86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 24 maj 2015 - 13:37

Buhaje HF

z hf czerwonych to najciekawszą ofertę jak dla mnie ma hg teraz czekam na wycielenia po fidelity i standard

#3109 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 24 maj 2015 - 16:39

Buhaje HF

Z czerownych h-f ciekawymi bykami są Duc, Radwan G (Redman x Jerudo), River (Altaric x Jerudo) oraz Lancet (Lilac x Misty) x MCB Krasne, Idak Red (Dakker x Destry) i Hetox (Detox x Baxter) ze shiuz oraz Topaz MCHiRZ (Lilac x Jerudo).

#3110 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 24 maj 2015 - 19:46

Buhaje HF

Fakir EBH jest nr 1 w Polsce, należy do Shiuz Bydgoszcz, ojciec jego to Man-O-Man. Dilvoc moim zdaniem pasuje do córek Jordana, Jegiera, Lauthority, Outstandinga oraz Bostona. A wracając do Bordera z byle powodu nie jest eksportowany do Francji, mój znajomy inseminator mówił mi że również do Francji eksportowany jest Sufler oraz Sudber.

tylko Border jest eksportowany a ten Fakir na pewno nie jest nr 1 w polsce bo chociażby Border jest lepszy i wiele innych. Suflerem super się kryją więc na mniej płodne w sam raz.

Ja z czerwonych to czekam na cieliczke za miesiąc po Debutant z hg (jedyny czerwony z europy w top 100 gtpi) ale już go niestety nie ma w polsce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3111 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 25 maj 2015 - 19:21

Buhaje HF

Czytaliście nowy katalog Shiuzu, jest sporo ciekawych buhajów m.in Icone (Mogul x Man-o-Man), jest sporo byków po Mascalese

#3112 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 25 maj 2015 - 20:11

Buhaje HF

Icone nie jest juz taki nowy. U mnie sporo czasu już cielne po nim są tyle że to byk z genes diffusion. W genomowych nie ma co ukrywać - shiuz dominuje

#3113 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 26 maj 2015 - 15:50

Buhaje HF

Icone, wielka gwiazda genes diffussion, ojciec buhajów. A czy w shiuzie jest dostępny Franco Man oraz Jordpol. Ciekawe też są buhaje Rewers oraz Sabot (Stol Joc x Future). W Tulcach ponoć od lipca ma byc dostępny Powerboss. Ciekawym bykiem jest Imperator oraz Niagara (Valjean x Canvas).

Edytowany przez rewers66110, 26 maj 2015 - 15:52.

#3114 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 27 maj 2015 - 08:20

Buhaje HF

co zamawialiście ostatnio w wersji sex i jakich cenach?

#3115 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 27 maj 2015 - 13:34

Buhaje HF

ja brałem z hg plus Pianomana ostatnie porcje były za 130 zł chyba albo 140. podobno jeszcze sprowadzą ale nie teraz

#3116 Share 8megr

8megr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 27 maj 2015 - 19:55

Buhaje HF

Movie - coś ok. 180 zł i Nato za 110zł

#3117 Share Perakles

Perakles

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 13:01

Buhaje HF

tylko Border jest eksportowany a ten Fakir na pewno nie jest nr 1 w polsce bo chociażby Border jest lepszy i wiele innych. Suflerem super się kryją więc na mniej płodne w sam raz.

Fakir jest nr 1 w wycenie kwietniowej tradycyjnej (córkowej) zaś Border to genomowa wycena wiec nie można tego porównywać. W wycenie kwietniowejj pojawił sie pierwszy buhaj Plis który był wyceniony gPF 129 zaś w tradycyjnej PF 123. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik dla SHIUZ Bydgoszcz zwłaszcza ze w wycenie genomowej gPF 129 to jest koncówka stawki a w tradycyjnej jest w środku oferty buhajów.

Franco Man jest juz starym bykiem do genomówki i trzeba poczekan na tradycyjna. Mysle ze 1-2 wyceny i bedzie. Na IZOO KRAKOW pojawila sie pierwsza córka i zapowiada sie obiecujaco.

Edytowany przez Perakles, 07 czerwiec 2015 - 13:10.

#3118 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 14:43

Buhaje HF

Pils (Planet x Shottle). Ciekawy byk, przekazuje db budowę wymion oraz przeżywalność. Niezłym bykiem jest Pires (Pagewire x Sam) jeden z nielicznych synów Pagewira.

#3119 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 21 czerwiec 2015 - 14:11

Buhaje HF co myslicie o buhajach luciano,shot, swan, rok sex, bo takimi wlasnie zacielam swoje krowy a sexem jalowki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3120 Share mariaci

mariaci

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 19:45

Buhaje HF

Witam

Mam pytanie czy macie może potomstwo po byku edmon FR 5501062982 i jak przebiegały porody bo chciałbym go użyć na jałówki bo niby się nadaje ale trochę się boję bo ma duży kaliber i żeby jałówek nie porozrywać.