Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3930 odpowiedzi na ten temat

#2961 Share MlodyRolnik1995

MlodyRolnik1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 07 styczeń 2015 - 20:17

Buhaje HF Postaram sie jutro wpisac ceny tych co sa w katalogu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 15:56
  •  

#2962 Share temper

temper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna, hodowla bydła

Napisany 07 styczeń 2015 - 22:30

Buhaje HF

Witam. Panowie z perspektywy własnego doświadczenia co sądzicie o haifer plus? Czy rzeczywiście krowy lepiej po tym łapią no i czy więcej tych cieliczek jest? a i jak stosujecie to sami mieszacie czy używacie już gotowego?

#2963 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 08 styczeń 2015 - 08:50

Buhaje HF

teraz wzialem  z bydgoszczy kilka genomowych, gear, border i indir, maja niezle ceny bo 60 zl za gear i bordera i myslalem ze indir tez po tyle bedzie ale jak sie dobrze wycenil to krzycza po 120 moim zdaniem to juz duzo, wzialem 5 porcji ale bez przekonania

#2964 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 08 styczeń 2015 - 17:48

Buhaje HF

a po ile Doberpol jest i Icone? bo one moim zdaniem najfajniejsze

#2965 Share Jaca19855

Jaca19855

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 08 styczeń 2015 - 23:59

Buhaje HF

po haifer plus mam 4 sztuki , wszystkie załapały za pierwszy razem, a ciela sie dopiero w lutym, takze zobaczymy co bedzie ;P

#2966 Share MlodyRolnik1995

MlodyRolnik1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 06:39

Buhaje HF Cennik MeritGen.(netto) Alben 35 zł. Danillo 59 zł. Manchez 35 zł. Mario 69 zł. Modious 99 zł. Nestor 35 zł. Nikita 29 zł. Nitro 29 zł. Paco 35 zł. Suhnstar 99 zł. Tychip 89 zł. Tychip sex 139 zł.

#2967 Share kubaska

kubaska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 11:33

Buhaje HF

a co to za nowa firma? maja jakas strone?

#2968 Share MlodyRolnik1995

MlodyRolnik1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 12:17

Buhaje HF Piszą w katalogu ze sa pierwszą w Polsce firmą zajmujaca sie importem nasienia buhajow genomicznych. Tel do nich 660-204-542.

#2969 Share kombinat

kombinat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 16:56

Buhaje HF

... w jakim katalogu??? gdize można to znaleźć. Ja doszukałem się tylko infpormacji o osobach tworzących tą firmę i wychodzi na to , ze to klon Konrada. Pewnie co się nie sprzeda tam to pójdzie przez Meritgeen ;-)

#2970 Share Borubar

Borubar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 17:32

Buhaje HF

Witam wszystkich, może ktoś poleci jakiegoś dobrego buhaja którego ostatnio używał i dobrze łapały. Cena i firma nie taka ważna. Ostatnio mam pecha albo złej jakości nasienie bo słabo bardzo słabo wychodzą ostatnie zabiegi, nie chcę pisać z jakiej firmy by ich nie oczerniać. Oczekuje na pomoc bo zależy mi żeby jak najszybciej coś zamówić bo teraz to ma lipe w kontenerze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2971 Share Petryk

Petryk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego, Inseminacja, Weterynaria, Festiwale muzyczne, Sport, Turystyka, Fotografia

Napisany 09 styczeń 2015 - 18:00

Buhaje HF

Najwięcej załapań u mnie ostatnio to BOSTON z Top Genu (3 potwierdzone cielności na 4 inseminacje), wcześniej też z TG BURCIN OFF (3/3), BISEL GIV (2/2) do tego EGGTROEN NRF z Konrada - 3/4  i ESPELAND NRF też Konrad (2/2).

Wszystkie raczej ze średniej półki, ale najskuteczniejsze z tych ostatnio używanych.

Generalnie rzecz biorąc, z załapywaniem to u mnie też ostatnio dość średnio, do tego stopnia, że są sytuacje, gdzie jałówki załapują za 2 - 3 razem... nawet ze zrobionym wcześniej USG - a naprawdę mają ze wszystkim jak w niebie wiec nie wiem dlaczego :huh:

Edytowany przez Petryk, 09 styczeń 2015 - 18:04.

#2972 Share MlodyRolnik1995

MlodyRolnik1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 18:12

Buhaje HF Katalog dostałem od weteryniarza ktory przyjezdza do mnie inseminowac , ale on sam nic od nich niema.Co do pytania Borubar to u mnie dobrze łapaly po buhaju January z Abs.

#2973 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 23:55

Buhaje HF

Witam wszystkich, może ktoś poleci jakiegoś dobrego buhaja którego ostatnio używał i dobrze łapały. Cena i firma nie taka ważna. Ostatnio mam pecha albo złej jakości nasienie bo słabo bardzo słabo wychodzą ostatnie zabiegi, nie chcę pisać z jakiej firmy by ich nie oczerniać. Oczekuje na pomoc bo zależy mi żeby jak najszybciej coś zamówić bo teraz to ma lipe w kontenerze.

Yance z wws super łapią i sporo jałówek się rodzi przynajmniej u mnie ale on i SCR ma wysokie także polecam. dobrze łapią tez Bankerem i Atlantickiem z hg plus a ze starszych to Super, Manifold. To takie byki które własnie ze względu na skuteczność krycia utkwiły w mojej pamięci więc sie nie zawiedziesz :)

Edytowany przez stock, 09 styczeń 2015 - 23:57.

#2974 Share kubaska

kubaska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 10 styczeń 2015 - 15:34

Buhaje HF

potwierdzam Atlantic super lapia , tylko, ze chwilowo nie do dostania

#2975 Share GABOR

GABOR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 styczeń 2015 - 18:59

Buhaje HF

po ile teraz jest manifold

#2976 Share Hara32

Hara32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 14 styczeń 2015 - 18:49

Buhaje HF

Borubar, u mnie z HG PLUS  Banker  7 na 8 krów jest cielnych takze tez potwierdzam ze dobrze łapia po nim, jest juz wycofywany z oferty i sa jakies koncówki porcji po nim. Mozna dostac po lepszej cenie. Po Blitzie mi tez dobrze łapały ale jego nie używałem dużo.

#2977 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 15 styczeń 2015 - 09:06

Buhaje HF U mnie po atlanticu slabo i na 10 porcji tylko jedna jalowk. Ostatnio z pfederacji robili mi dobor buhajow, na poczatku wzial shiuz pod uwage, to na ponad 70 sztuk do krycia wyszlo 50 sztuk na gear z pierwszej preferencji;), ale doloze jeszcze kilka bykow i wtedy zobczymy czy sie cos zmieni chociaz mysle ze program moze polskie preferowac

#2978 Share Zenonim

Zenonim

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 955 postów

Napisany 15 styczeń 2015 - 11:35

Buhaje HF

prawdopodobnie z SHiUZ-u najlepiej łapią i ma najlepsze ceny. tak się dowiedziałem od Zootechnika i kilku weterynarzy. A i jeszcze dobrze o Konradzie się wypowiadali.

Edytowany przez Zenonim, 15 styczeń 2015 - 11:36.

#2979 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 15 styczeń 2015 - 13:05

Buhaje HF

U mnie po atlanticu slabo i na 10 porcji tylko jedna jalowk. Ostatnio z pfederacji robili mi dobor buhajow, na poczatku wzial shiuz pod uwage, to na ponad 70 sztuk do krycia wyszlo 50 sztuk na gear z pierwszej preferencji;), ale doloze jeszcze kilka bykow i wtedy zobczymy czy sie cos zmieni chociaz mysle ze program moze polskie preferowac

Napewno polskich nie preferuje ,wiem bo od dwóch lat robią mi dobór. Wczoraj zamówiłem 10 porcji Geara i 10 doberpola bo sa w promocji po 60zł co wydaje sie dobra ceną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2980 Share criskp86

criskp86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 15 styczeń 2015 - 14:11

Buhaje HF

ja mogę polecić z HG plus byka czerwono białego STANDARD w sexie miałem 4 porcje i wszystkie załapały po nim ( 2 krowy, 1 pierwiastka, 1 jałówka)