Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3939 odpowiedzi na ten temat

#2761 Share klassjan9

klassjan9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 16 sierpień 2014 - 18:14

Buhaje HF Z czerwonych to Apple Red, Duc, Cognac Red, Levant, Elwood, Aaron Red,Presley Red, Alchemy*RC, znajomy pytał w shiuz, akurat jest inseminatorem a sam prowadzi hodwlę czerwongo H-F

Edytowany przez klassjan9, 16 sierpień 2014 - 18:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 18:00
  •  

#2762 Share case11

case11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 17 sierpień 2014 - 11:51

Buhaje HF

Witam. Kupiłem jałówkę cielną pokrytą testem jamp PL005255079382. Chciałbym poznać jego rodowód.

Jamp to Jordan x Justice x Best

#2763 Share Petryk

Petryk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego, Inseminacja, Weterynaria, Festiwale muzyczne, Sport, Turystyka, Fotografia

Napisany 22 sierpień 2014 - 23:41

Buhaje HF Hej, rozrodem w stadzie swoich rodziców zacząłem zajmować się od mniej więcej maja, po kursie inseminacji w PH Konrad, mam swój kontener, do tej pory zamawiałem z PH Konrad (bo od kiedy pamiętam stamtąd zamawiali rodzice, jest stosunkowo tanio ale ze skutecznością "łapania" jest różnie, tyle że to nie tylko od nasienia zależy ;) ), czasami coś z Łowicza (MCHiRZ), obecnie zamówiłem 5 porcji SRB z HG+ (Brolin, Pell-Pers,Prastgard, Leroy, Gibson) i muszę domówić kilka porcji dla HF, zastanawiam się skąd lepiej - Alta/ABS czy TopGen ? Skąd dostanę je najszybciej ? Po kilku godzinach (opierając się na TopGen - bo katalog był pod ręką) wybrałem Army, Erdman, Duga Isy i Floyd, co o nich myślicie? Może w tej firmie są inne "pewniaki" w cenie oscylującej w granicy 80-90 zł ? Potrzebuję mniej więcej 5 sztuk na jałówki i z 10 na krowy. Dzięki za podpowiedzi !

Edytowany przez Petryk, 22 sierpień 2014 - 23:46.

#2764 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 605 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 05:07

Buhaje HF a czy ostatnio zamawialiście coś ciekawego z konrada? jakieś promocje?

#2765 Share Petryk

Petryk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego, Inseminacja, Weterynaria, Festiwale muzyczne, Sport, Turystyka, Fotografia

Napisany 23 sierpień 2014 - 09:05

Buhaje HF Zamawiałem ostatnio 11 porcji i każdy buhaj 10-15 zł taniej niż w katalogu, największy upust na Manifolda z katalogowego 99 na 74,52 czy Oyvind z 69 zł na 52,92 (kwoty brutto)

#2766 Share kombinat

kombinat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 23:43

Buhaje HF Polecam Shandar, największy wzrost w indeksie po ostatniej wycenie. W tej chwili pF 130 i dowiadywałem się że zdrożeje od września. Zamówiłem 10 słomek. Wiem, bo kumple z mazowieckiego używali tego buhaja i mają już córki, chwalą sobie bardzo. Jest jeszcze buhaj z Centergenu Superjet - wybitna produkcja. Dzwoń do nich, dostarczają kiedy chcesz.
Mają już też genomiczne z Niemiec a z Ameryki podobno nie można używać, wiek ktoś dlaczego?

#2767 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 11:05

Buhaje HF Bo Polska należy do eurogenomics i na razie dopuszczone są buhaje z eurogenomics. Potem dojdą te z innych spółek zza oceanu.
Za ile dałoby radę kupić te z centergenu? Ile upustu?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

#2768 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 24 sierpień 2014 - 11:41

Buhaje HF Zamówilem cogenta supershot cena 150 euro netto. Niedawo byla promocja w konradzie na brawlera jesli bierzesz 10 porcji 5 gratis

#2769 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 13:05

Buhaje HF Ile porcji wziąłeś? Jest sens płacić tyle za nasienie bo moim zdaniem to jest byk na krowy wyróżniające sie w skali conajmniej kraju a nawet i lepsze. Do embriotransferu go kupiłeś? Bo normalnie kryć to szkoda :)

#2770 Share waldifox

waldifox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 13:09

Buhaje HF Czyli około 600 pln? Czy te 150 to miało być w zł? Tego facebooka już dostałeś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2771 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 24 sierpień 2014 - 15:21

Buhaje HF 150 euro netto czyli jakieś 700zł brutto za porcje wziełem 2 jedna na krowe wpisaną do elity drugą na jałówke po masssey. Drogo ale chec posiadania potomstwa po tym buhaju była wieksza. Fecebooka nie brałem

#2772 Share Petryk

Petryk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 19:23

Buhaje HF Ja zamówiłem Facebooka w Konradzie (5 porcji), dostawa ma być gdzieś między 15, a 30 września

#2773 Share mikaro

mikaro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 19:33

Buhaje HF Po kwietniowej wycenie wypuścili tylko 1000 porcji tego Cogent Supershot w cenie 1200 $ za porcje.

#2774 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 19:39

Buhaje HF Kargo a jaki indeks w kg i PF ma ta krowa w elicie? Po jakim byku jest?
U mnie po Jegier najwyższy jest w kg. Pierwsza wycena dopiero a ponad 100 kg to już dosyć ciekawie. I w ogóle po Jegier bardzo wysokie są

#2775 Share msdomi132

msdomi132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 19:59

Buhaje HF

Hej, rozrodem w stadzie swoich rodziców zacząłem zajmować się od mniej więcej maja, po kursie inseminacji w PH Konrad, mam swój kontener, do tej pory zamawiałem z PH Konrad (bo od kiedy pamiętam stamtąd zamawiali rodzice, jest stosunkowo tanio ale ze skutecznością "łapania" jest różnie, tyle że to nie tylko od nasienia zależy ;) ), czasami coś z Łowicza (MCHiRZ), obecnie zamówiłem 5 porcji SRB z HG+ (Brolin, Pell-Pers,Prastgard, Leroy, Gibson) i muszę domówić kilka porcji dla HF, zastanawiam się skąd lepiej - Alta/ABS czy TopGen ? Skąd dostanę je najszybciej ? Po kilku godzinach (opierając się na TopGen - bo katalog był pod ręką) wybrałem Army, Erdman, Duga Isy i Floyd, co o nich myślicie? Może w tej firmie są inne "pewniaki" w cenie oscylującej w granicy 80-90 zł ? Potrzebuję mniej więcej 5 sztuk na jałówki i z 10 na krowy. Dzięki za podpowiedzi !

ja współpracuje z top genem i mie mażekam to co za życze sobie to mam ale taki pewniak co łapią według mnie to dla mnie flawless życze powodzenia i pewnejręki

#2776 Share kombinat

kombinat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 25 sierpień 2014 - 20:24

Buhaje HF

Bo Polska należy do eurogenomics i na razie dopuszczone są buhaje z eurogenomics. Potem dojdą te z innych spółek zza oceanu.
Za ile dałoby radę kupić te z centergenu? Ile upustu?

Supershot świetny buhaj, ale czy za tą kasę...

W Centergenie pytałem się o różne buhaje genomowe. Wybiore prawdopodobnie coś z tych poniższych:

http://wycena.izoo.k...EUM000356230573

http://wycena.izoo.k...EUM000355203353

http://wycena.izoo.k...EUM000355937028

Cena będzie poniżej 200 zł a nasienie dostepne też we wrześniu. o wielkosć upustów się niepytałem ale negocjacje są możliwe.

#2777 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 25 sierpień 2014 - 22:33

Buhaje HF Niby nie aż tak drogo ale hg plus taniej ma. te najlepsze na razie tylko

#2778 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 26 sierpień 2014 - 14:57

Buhaje HF tak Danno za 119 zl Rocky 109 a np Paradise 89 ceny od 80-119zl za genomy w polowie wrzesnia beda ale mysle ze Atlantic za 99 przy rtakiej wycenie na corkach jest najlepszym rozwiazaniem aczkolwiek tez na zapisy w tej chwili ale moze sie zalape na cos z wrzesniowej dostawy

#2779 Share patrykpyz

patrykpyz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 09:40

Buhaje HF Witam. Pokryłem ostatnio sztukę testem o nazwie Hingal FR 4242011676. Czy ktoś mógłby podać mi jego rodowód. Z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2780 Share 10krzysiek1990

10krzysiek1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 11:47

Buhaje HF witam, co powiecie o buhaju z hg plus paroumunt? warto go wziąść?