Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3934 odpowiedzi na ten temat

#2501 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 03 kwiecień 2014 - 19:02

Buhaje HF a ten Mascalese to ten włoski taki dobry? nie znam go za bardzo ale słyszałem że w Stanach najdroższa jałówka po nim poszła i najładniejsza jednocześnie.
a z tym Manifoldem to się pytałem o inbred bo mam nim pokrytą krówkę po Superze właśnie i tak patrzyłem jak kupowałem swego czasu supera razem z manifoldem z konrada wtedy to były odwrotnie w tpi a teraz manifold wyprzedził go więc naprawdę dobry byk musi być. i z opinii jakie słyszałem to podobno po nim doją zarąbiście. ale mam jałówkę po nim to wbrew wycenie strasznie powtarzała i sztucznie się nie dała pokryć. niby wszystko ok a ruja nieregularna i na hormanach nic nie pomogło. ale umaszczenie po ojcu hehe
a czytałem niedawno o BY i córki np. Dorcy wcale nie muszą być nosicielami a na pewno nie będą chorować. jedyne co to nie kryć ich znowu bykiem z BY bo może się urodzić cielak chory a tak to podobno nic nie szkodzi a jak się pokryje zdrowym bykiem nie nosicielem to już to znika na 100% :) a ogólnie Dorcy to słynie z pokroju przede wszystkim i buhaje po nim będą lada wycena i mają być dobre.
A są już po omanie i freddie ale słabe

Edytowany przez stock, 04 kwiecień 2014 - 17:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 20:52
  •  

#2502 Share Borubar

Borubar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 22:51

Buhaje HF Witajcie, mam do was pytanie czy ktoś stosował nasienie buhaja twist ? Jak po nim łapały zarówno nasieniu tradycyjnym jak i seksowanym ? Proszę o pomoc, gdyż top-gen ma na niego promocje i nie wiem czy warto się nim zainteresować.

#2503 Share Andrzej08

Andrzej08

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 06:22

Buhaje HF a po ile mają go w promocji?

#2504 Share Basia4

Basia4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 12:10

Buhaje HF Mam prośbę. Jak odczytać imię czy numer buhaja ze słomki? Nie było mnie przy zacielaniu ,miał być H-F czerwony.To co odczytałam ze słomki nie figuruje ani w katalogach (Konrada) ani wygooglować nic nie mogę :(

#2505 Share zetorfun1976

zetorfun1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Technika, Bydło Mleczne

Napisany 08 kwiecień 2014 - 13:19

Buhaje HF @Basia4 może wypadł z rankingu, albo były to resztki nasienia(padły buhaj) sprubuj tutaj dokładnie wpisać http://wycena.izoo.k...ndex.php?item=1
orientuje się ktoś po ile chodzi massey ?
co byście polecili na jałówki lancaster x best i mogens x limbo
kojarzy ktoś buchaja nikon ( chyba z mchirz, mam po nim jałówkę

#2506 Share szatek

szatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 16:47

Buhaje HF Z tego co wiem, to tak jak w katalogu jakieś 179zł. Topgen dostaje go mało i jest duże zapotrzebowanie. Tak jak mi facet mówił, że każda jego ilość idzie od razu, a więc jeśli ktoś chce Masseya to musi zapłacić :P

#2507 Share zetorfun1976

zetorfun1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 16:59

Buhaje HF jak dla mnie to lepiej dać za maseya 179 zł niż za planeta. ja z top genu miałem twista w sexie 3 sztuki i toystorego 5 sztuk, a teraz myślę nad superem i maseyem

#2508 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 20:36

Buhaje HF dlaczego lepiej Masseya niż Planeta? po pierwsze jest tańszy Planet, po drugie większa ilość córek i obecnie żywa legenda w rasie HF. myślę że już żaden go nie przebije. Massey bardzo dobry byk zresztą prawie 1 pokolenie do przodu ale nie wiem czy on dorównuje Planetowi z całym szacunkiem. nieco ponad 700 córek na 11500 córek. jest róznica :D
Po superze ja mam z parki to jedna doi 18 na raz a druga to 13- 14 na raz. ładne są ale do mleka to ten super nie bardzo. jak nie raz na online patrzę matki byków po nim to też nie widzę tam dużych ilości. Ale ładne, płodne i energiczne przed wszystkim są. za to duży plus. A ja bym bardziej Dorcy polecał niż Masseya ale jak kto woli. nie używałem żadnego z tych i pewnie nie użyję bo fascynują mnie bardziej np. Bookem, Shamrock i nie mam możliwości za bardzo ale wybrałbym zamiast tych nawet Dorcy gdybym mógł. A tak w ogóle po Jegierze i tak doją najlepiej :) naprawdę
nie wiem czy dobrze zrobiłem porównując ale w końcu żyjemy w polsce http://wycena.izoo.k...SAM000063026939
http://wycena.izoo.k...SAM000060597003

Edytowany przez stock, 08 kwiecień 2014 - 20:45.

#2509 Share zetorfun1976

zetorfun1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 21:12

Buhaje HF jak dla mnie dorcy ni bo jest nosicielem
jeśli chodzi o planeta, to mam 5 porcji sexa na jałówki i pokryje te po lancasterze ( 3 sztuki)
po prostu chodzi mi też o nogi, ogólnie bardziej pokrojowo mi odpowiada, kolejną sprawą jest jak sam wspomniałeś pokolenie do przodu.
nie mówie że jest od niego lepszy, ale każdy bierze co chce :P mi bynajmiej bardziej odpowiada masey( ma przed sobą jeszcze troche, a planet wyżej nie podskoczy
co myślicie o buhaju alta greatest, synu wyżej wsponianej żywej legendy? narazi słaba powtarzalność , ale nieżle się zapowiada

u mnie super poszedłby na krówki wydajne z gorszym pokrojem

#2510 Share stock

stock

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 21:16

Buhaje HF a właśnie bo chciałem o niego zapytać? ile on kosztuje? ten altagreatest
A o tym nosicielstwie pisałem że to nic groźnego. sam się bałem tego ale na hg plus był taki artykuł i po przeczytaniu zmieniłem zdanie. tylko trzeba pilnować żeby córki nie kryć nosicielem znowu a teraz wszystkie są oznaczone więc bez obaw.
i jest taki dobry w abs po man oman? co o nim sądzicie? http://abs-bs.absglo...Touro=29HO14961 nie ma jeszcze w top 100 bo chyba powt. za mała
a w shiuzie z PF 114 pojawił się po naszym rodzimym Outstandingu byczek. cieszy mnie ten fakt i jednocześnie zaskoczenie ale polska nie jest jednak taka zła i po córkach Jegiera też się o tym przekonałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2511 Share krolikBaks95

krolikBaks95

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 21:17

Buhaje HF witam!
poradziłby ktoś jakiegoś sexa z mchirz? jest jeszcze dostępny altaiota, albo altatoyota?ewentualnie konrad . mam tylko do nich dostęp(brak własnego kontenera)

#2512 Share Basia4

Basia4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 09:34

Buhaje HF @Zetorfun dzięki. Znalazłam :) Ale z tego co widzę to nie HF czerwony :(

Edytowany przez Basia4, 09 kwiecień 2014 - 09:39.

#2513 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 09:41

Buhaje HF w mchirz spokojnie z Alty zamowisz kazdego nawet jak w ofercie nie bedzie bo Meteora sexa nie mieli a mi przywiezli tak samo razem z IOta sexem

#2514 Share waldifox

waldifox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 14:57

Buhaje HF Jest różnica w cenie jak się zamawia w alcie czy mchirz? Czy obojętne gdzie się zamawia bo cena taka sama?

#2515 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 15:26

Buhaje HF ceny identyczne bez znaczenia

#2516 Share Andrzej08

Andrzej08

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 15:39

Buhaje HF a w alcie schodzą z ceny?

#2517 Share waldifox

waldifox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 16:09

Buhaje HF Ile po tej wycenie altaiota kosztuje zwykł i sex? Posiada ktoś cennik alty?

#2518 Share krolikBaks95

krolikBaks95

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 16:37

Buhaje HF ja właśnie teraz mam do zacielenia jałówkę po stol jocku i zastanawiam sie nad altaiota w sexie
@komodo a ile dawałeś za nie?

#2519 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 12:38

Buhaje HF no wlasnie nie wiem czyt Alta schodzi z ceny w katalogu ktory mi przyslali w lutym Iota jest po 139/219sex a z mchirz zwykly po 119 a sex po 195 przyjechał a Meteor byl w katalogu 249 a po 239 z mchirz i Razor tez 99 a za 89 kupilem takze ja biore przez Mchirz przy moich ilosciach to mi nie zejda a lowiczowi schodza i dlatego mniejszym hodowca raczej oplaci sie brac przez mchirz jak ja wezme w sumie 10-15 porcji mimo ze najdrozszy to co to jest a jak ktos wezmie z 30-50 to inna gadka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2520 Share poziomka

poziomka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:bydło mleczne

Napisany 14 kwiecień 2014 - 15:13

Buhaje HF Nam z ABS to łapały dobrze teraz będzie się cielić lada tydzień po altimie z top genu po toystorym kilka sztuk na maj też jest i teraz zrobiona jest sexem suprem z topgenu pierwiastka zobaczymy co wyjdzie :)