Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3936 odpowiedzi na ten temat

#2341 Share waldifox

waldifox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 15 luty 2014 - 14:59

Buhaje HF Właśnie jak to tam było, mógłby ktoś coś więcej napisać? jakie sztuki jakie ceny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 21:59
  •  

#2342 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 15 luty 2014 - 16:17

Buhaje HF Było tak, że ze 200 osob albo i wiecej, niecale 100 sztuk w sumie wszystkiego, cena za pierwiastki 7 tys przebicie 200zl, nie pamietam czy ponizje 8600 jakas poszla, bylem do 50 sztuki pozniej obejrzalem reszte na stanowiskach i pojechalem. wydajnosci rozne dzienne od ok 24 do ponad 40 z probnych udojow, byly rozne po Stormatic, bertil, cricket, jedna po atlanticu, grandprixie, buckeye, kian, sancez, lightining, improver, byly niektore ladne sztuki, ale ceny naprawde byly niezle, mysle ze srednio ponad 9 tysiecy netto to spokojnie wyszlo.

#2343 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 15 luty 2014 - 16:28

Buhaje HF Jak dla mnie to najlepsze nie były warte wiecej niz 9tys. to co za 13 poszla miala 42kg mleka dzien ja mam piewsiastke ostatnio dała 43kg za 11tys jest jakiś chetny???? Hehe
jak tylko jakas dawała wiecej niz 30kg to po 10tys płacili a jak jeszcze była bialego umaszczenia to 11tys glupota tatalna. Duzo bylo
takich co nawet 30kg nie dawały to 8-9 tys. Za cielaki jeden z przepuchlina 1800zł inne po sredniej kalsy byku słabe wydajności matek po 3 tysiace placili. Jedna byla po man-o-man to za 9tys posza ale mała była i nie za ładna

#2344 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 15 luty 2014 - 16:41

Buhaje HF hahah po 11 to tylko Rmiecz sprzedawal.. (swoja droga to moglby sie troche poudzielac, bo jakos ostygl ostatnio), a pamietasz za ile poszla ta po atlanticu, swoja droga ona taka sobie byla, po crickecie tez, mioaly ponad 30 wpisane, ale ciekawe jak by to wygladalo. Moim zdaniem totalnie z d*py ceny fakt niektore byly fajne, ale gdybys transport zamowil od konrada w ciemno to pewnie srednio to samo by przyjechalo, na cielakach nie bylem, jak oogladalem krowy to ten wlasciciel mowil do kogos kupuj byki, najpewniejsza inwestycja:)) A bylo kilka polek od Zochowskiego

#2345 Share wojtekosse

wojtekosse

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 15 luty 2014 - 17:16

Buhaje HF po Atlanticu z 9 tys

#2346 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 15 luty 2014 - 20:08

Buhaje HF Mi podobaly sie po Shogunie. Oczywiscie ze jakbys zamowił skład to przyjechała by to samo bo to tez byla masówka z gospodarstw. Byki szły po cenie wywoławczej 6600 jeden sie nie sprzedał od zochowskiego moim zdaniem najciekawszy z tych wszystkich

#2347 Share karolo1977

karolo1977

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 15 luty 2014 - 21:41

Buhaje HF

hahah po 11 to tylko Rmiecz sprzedawal.. (swoja droga to moglby sie troche poudzielac, bo jakos ostygl ostatnio), a pamietasz za ile poszla ta po atlanticu, swoja droga ona taka sobie byla, po crickecie tez, mioaly ponad 30 wpisane, ale ciekawe jak by to wygladalo. Moim zdaniem totalnie z d*py ceny fakt niektore byly fajne, ale gdybys transport zamowil od konrada w ciemno to pewnie srednio to samo by przyjechalo, na cielakach nie bylem, jak oogladalem krowy to ten wlasciciel mowil do kogos kupuj byki, najpewniejsza inwestycja:)) A bylo kilka polek od Zochowskiego

hehe Rmiecz pewnie jest w Stanach (jak pamiętam coś tam niby kupował a teraz faktycznie ostygł). Co do cen to faktycznie wysokie , szkoda że mi się wykruszyło parę
starszych krów bo by się coś sprzedało.

#2348 Share farmerx

farmerx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 luty 2014 - 14:16

Buhaje HF czy może mi ktoś doradzic czym kryć córki Manifolda?

#2349 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 16 luty 2014 - 16:25

Buhaje HF Ja corki manifolda pokrylem akurat tym co mialem w sexie bez o mana i marshalla w rodowodzie czyli Grove-m i Allemar-em

#2350 Share farmerx

farmerx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 luty 2014 - 16:50

Buhaje HF a jaka to firma ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2351 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 16 luty 2014 - 20:45

Buhaje HF

Ja corki manifolda pokrylem akurat tym co mialem w sexie bez o mana i marshalla w rodowodzie czyli Grove-m i Allemar-em

Jak oceniasz córki manifolda? Doisz już coś?

#2352 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 16 luty 2014 - 21:18

Buhaje HF

Jak dla mnie to najlepsze nie były warte wiecej niz 9tys. to co za 13 poszla miala 42kg mleka dzien ja mam piewsiastke ostatnio dała 43kg za 11tys jest jakiś chetny???? Hehe
jak tylko jakas dawała wiecej niz 30kg to po 10tys płacili a jak jeszcze była bialego umaszczenia to 11tys glupota tatalna. Duzo bylo
takich co nawet 30kg nie dawały to 8-9 tys. Za cielaki jeden z przepuchlina 1800zł inne po sredniej kalsy byku słabe wydajności matek po 3 tysiace placili. Jedna byla po man-o-man to za 9tys posza ale mała była i nie za ładna

za takie pieniedze to chetnie bym cos sprzedał np po Canvasie okolo 44 kg z udoju teraz powinna miec ale za mniej jak 13 tys nie ma sensu :D

#2353 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 16 luty 2014 - 21:22

Buhaje HF Jeszcze nic nie doje mam dwie cielne ale na lipiec dopiero.

#2354 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 17 luty 2014 - 10:44

Buhaje HF w hg Kylian jest po 35zl a wycielila mi sie piewiastka tydzien temu i zapowiada sie bardzo dobrze

#2355 Share tadzik22

tadzik22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:hodowla,genetyka,kino

Napisany 17 luty 2014 - 13:48

Buhaje HF też mam cielną manifoldke superem na lipiec,też uważam że kylian za te pieniądze to dobry wybór,co do cen z aukcji to abstrakcja,teraz średnie ceny w niemczech na aukcji lekko drgneły,ale oscylują w okolicy 1700-1750euro,podobnie na danii,a u nas szaleństwo,kosztują dużo ale krowy hodowlane,ale takie z rodzin które odegrały role na wystawach,vg,ex,i z tych rodzin są wycenione byki,a tutaj aby 40 i ogeń.cenniki mleka się ustabilizowały i nikt nie mówi o podwyżkach,to się pewnie odbije na handlu,noi wiosna idzie

#2356 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:16

Buhaje HF Wiesz ceny to byly normalne 3-4 lata temu jak bralismy po 6400 i byl wybor bo stalo 20-30 jalowek a i to wydawalo sie drogo, teraz ponad 8 netto i to rwa w powietrzu;)) po iocie normalnym dobrze u nas polapaly 4/4 na razie, 2 jalowki po seksie do spr ale tez nic nie widac zeby powtarzaly

#2357 Share Emilas21

Emilas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 21 luty 2014 - 17:36

Buhaje HF Jakiego buhaja polecacie na jałówki po July i shot i ABS-u bo zamierzam wziąśc seksowane normalne albo zwykłe lepsze ??

Edytowany przez Emilas21, 21 luty 2014 - 18:30.

#2358 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 22 luty 2014 - 13:48

Buhaje HF mam 5 szt Jałowek 14 miesiecznych do inseminacji i pusty kontener :) wiec czas na zamowienia ::) moze ma ktos jakies sugestie
Garrett x sago po stormaticu
kolejna Shadow x manifold
garret x ff star
Garrett Bridge
doberman x ff granit
myslalem o superze w sexie i massej konwencjonalne ? ma ktos jakies inne propozycje ?

#2359 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 22 luty 2014 - 15:09

Buhaje HF Massey zwykłe? Bogaty jesteś. :) Kosztuje 180 netto. Zobacz sobie erdmana, kampmana i floyda, ciekawe byki (pierwszy 90, dwa kolejne ok. 70 netto). Lariat też nie najgorszy, ale może być dla Ciebie zbyt tani, 35zł. :) Jak chcesz wydać taka kasę, to rzuciłbym też okiem na jett air'a i impression (ostatni kappa kazeina BB) z konrada, mają bardzo dobre rodowody (antyinbredowe) oraz są warte swojej ceny.

Super w sexie bardzo dobry wybór, ale ma omana. Floyd (też z omanem) w sexie za 125 netto, bardzo dobra cena jak za tak dobrego buhaja. Mam dostęp do cen z CRI, wypytałem się ostatnio prawie o wszystko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2360 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 22 luty 2014 - 16:19

Buhaje HF Massey kosztuje 140zł netto wiem bo niedawno go brałem. Na te po Manifoldzie i Garret super sie nie nadaje bo bedziesz miał co najmniej 6-7% spokrewnienia wiec mija sie to z celem. W Alta sa fajne sexy meteor, razor, exacter, caliber, R2 albo Bodrum z niemckiej genetyki