Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3959 odpowiedzi na ten temat

#2141 Share zetorfun1976

zetorfun1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Technika, Bydło Mleczne

Napisany 08 styczeń 2014 - 19:04

Buhaje HF

40zł do nabycia w Mchirz.

to chyba cena netto bo ode mnie brał inseminator 85 z usługą

w mchirz mają dobre buhaje ja zacielałem champ euro pastelem canonem i gruzinem
a z oferty rozszerzonej to polecam altaRazor AltaGobi-na jałówki tylko nie ma sexa oraz BG.Et

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 00:06
  •  

#2142 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 19:15

Buhaje HF

cześć, brał ktoś z was obsessa z konrada? jak po nim łapią? bo teraz ciekawą promocję mają na jego

Jaka to promocja??? Możesz napisać coś więcej???

#2143 Share 10krzysiek1990

10krzysiek1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 20:02

Buhaje HF proponowali mi go za 30 zł a stoi 69zl

#2144 Share criskp86

criskp86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 20:05

Buhaje HF jak za takie pieniądze to bym brał ;] a na inne tez jest jakaś promocja??

#2145 Share 10krzysiek1990

10krzysiek1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 20:09

Buhaje HF tak ale ja tylko tego wezme i lavala bo po nim dobże łapią

#2146 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 08 styczeń 2014 - 20:33

Buhaje HF

w koncu po 12 byczkach z rzedu jałówka po Buckeye:P . bardzo ładna.

Po takiej serii kazda cieliczka ładnie by wygladała ;) Ostatnio zamówiłem Erdmana z CRI ma NM800$ tylko noge ma slaba ale wzielem 5 porcji na probe cena 89złnetto

#2147 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 605 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 20:59

Buhaje HF a jaka cena lavala?

#2148 Share Borubar

Borubar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 21:40

Buhaje HF Trochę pytanie z innej beczki z jaką firmą opłaca się podjąć współpracę bardziej mi chodzi o zakup kontenera na własność i uzupełnienia azotu, bo nasienie biorę z różnych firm dotychczas współpracowałem z shiuzem ale mam już dosyć ich, myślałem nad Top Gen'em jak i brać większość nasienia od nich, byłem na 2 gospodarstwach z Top Farms to naprawdę robią wrażenie krówki i sposób zarządzania.

#2149 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 22:11

Buhaje HF Możesz kupić nasienie + kontener gratis, ale ja poczekałbym aż wprowadzą genomy (może w kwietniu, a jeżeli nie, to bierz teraz), wtedy bierzesz nasienie za daną kwotę i przyznaja Ci kontener gratis, tak przynajmniej jest w WWS-ie. A w konradzie na kontener masz 1 rok czasu na zapłatę. Azot uzupełniany jest przy zakupie nasienia, ew. możesz kupowac azot techniczny (z odstawą) i uzupełniać w razie czego.

#2150 Share 10krzysiek1990

10krzysiek1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 08:16

Buhaje HF laval po 20 zł, brałem go wiosną na powturki i na 5szt wszystkie załapały, on ma wysoki scr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2151 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 18:46

Buhaje HF Borubar ja shiuzu tez po 5 latach miałem już dość :) Wziąłem kontener z konrada na takich warunkach, że jak wezme nasienie za 4tys to kontener jest mój azot rękawiczki i osłonki wszystko za darmo , także współprace sobie chwale a nasienie biore skąd chce i jakie chce i nikt mi sie nie wtraca jak to bylo ze shiuz :)
Obsess mam w sex i narazie na 4 porcje dwie ciąże potwierdzone wszystkie na krowach :) Lavala na powtórki wziąłem za 20zł to myslę ,że warto i przewage mleka ma niezłą

#2152 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:06

Buhaje HF No właśnie, a jaki kontener Ci dali w tej ofercie? Ja mam 20l i dzisiaj sprawdzałem poziom azotu, w końcu dowieźli mi linijkę. Od 23.10 gdy stan wynosił 34cm do dzisiaj ubyło 10cm azotu, jestem bardzo zadowolony. :)

#2153 Share stolarz88

stolarz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:36

Buhaje HF

Trochę pytanie z innej beczki z jaką firmą opłaca się podjąć współpracę bardziej mi chodzi o zakup kontenera na własność i uzupełnienia azotu, bo nasienie biorę z różnych firm dotychczas współpracowałem z shiuzem ale mam już dosyć ich, myślałem nad Top Gen'em jak i brać większość nasienia od nich, byłem na 2 gospodarstwach z Top Farms to naprawdę robią wrażenie krówki i sposób zarządzania.

Top gen chyba może wypożyczyć kontener i nie ma takich rygorystycznych zasad jak shiuz co do kupowania z innych firm, ma ciekawe buhaje z CRI ostatnio Sequoia mi się podoba, z Sersi ciekawy Thelo, a z Cogentu używam Twista sexowanego i mam po nim 4 cieliczki i kilka kolejnych jałówek cielnych, a jak wejdą genomy to ciekawe co będzie z tym Supeshotem którego tak reklamują, ciekawe ile stówek za niego sobie będą życzyć :)

#2154 Share Borubar

Borubar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:50

Buhaje HF Dzięki wszystkim za odpowiedź i pomoc dało mi to trochę do myślenia, po dzwonie trochę do tych firm co podaliście i coś wybiorę.

Edytowany przez Borubar, 09 styczeń 2014 - 21:13.

#2155 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 09 styczeń 2014 - 23:15

Buhaje HF

Top gen chyba może wypożyczyć kontener i nie ma takich rygorystycznych zasad jak shiuz co do kupowania z innych firm, ma ciekawe buhaje z CRI ostatnio Sequoia mi się podoba, z Sersi ciekawy Thelo, a z Cogentu używam Twista sexowanego i mam po nim 4 cieliczki i kilka kolejnych jałówek cielnych, a jak wejdą genomy to ciekawe co będzie z tym Supeshotem którego tak reklamują, ciekawe ile stówek za niego sobie będą życzyć :)

Supreshot bedzie w sprzedazy najprawdopodobie od kwietnia nawet jesli nie wejda genomowe bo zostanie wyceniony na córkach a to dzieki temu ze zbadali jego genom jeszcze kiedy nie dawał nasienia i od kiedy tylko zaczol je produkowac szedł na córki i w taki sposób w rekordowo krótkim czasie wejdzie do oferty. Ma kosztowac podobno 102zł netto

Edytowany przez KARGO, 09 styczeń 2014 - 23:16.

#2156 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 19:58

Buhaje HF A ktos wie co konkretnie w zakładce rodzaj buhaja w hodowcy online oznacza np. BCIEL/KR?

#2157 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 10 styczeń 2014 - 22:21

Buhaje HF Wiecie może czy te byki genomowe z katalogu intergenu można już kupować?

#2158 Share poziomka

poziomka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:bydło mleczne

Napisany 12 styczeń 2014 - 11:29

Buhaje HF Ja pytałem się inseminatora kiedy wejdzie w życie wycena genomowana to powiedział że najprawdopodobniej wejdzie od następnego roku .
stolarz88 toystory też dobry na ponad 38tys córek takie wyceny

#2159 Share Kapsel_TS

Kapsel_TS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 22:13

Buhaje HF Spotkał się ktoś z Was z czymś takim na 15 porcji jakie zamówiłem 6 okazało się wadliwych. 4 słomki były urwane na tym końcu gdzie są zgrzewane(sklejone)a w dwóch nie było wacika. inseminator mówi że w swojej kilkudziesięcio letniej karierze jeszcze z czymś takim nie spotkał się. Owszem były pojedyńcze, a żeby tyle.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2160 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 22:48

Buhaje HF Nie. Można wiedzieć z jakiej firmy te słomki i jakiego buhaja miałeś wadliwego?