Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa rolująca na usługi

113 odpowiedzi na ten temat

#101 Share R2maros9641

R2maros9641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 16 styczeń 2012 - 21:40

Prasa rolująca na usługi Myślę, że około 10 tys. można spokojnie urwać za to, że maszyna jest z poprzedniego roku, bynajmniej u mnie tyle dało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa rolująca na usługi Dzisiaj, 07:31
  •  

#102 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 21:50

Prasa rolująca na usługi czym później tym mniej upustu na te maszyny sezon już się zaczął a skończy w Sierpniu także czy prędzej zadatek zaniesiesz tym lepiej a resztę możesz zanieś w maju

#103 Share R2maros9641

R2maros9641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:11

Prasa rolująca na usługi Tutaj zgadzam się z przedmówcą, najlepiej takie maszyny kupować poza sezonem, czyli jesienią i zimą.

#104 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 08:39

Prasa rolująca na usługi jezeli jest cenna euro stala i jest to belarka z zagranicy to zawsze zima to najlepszy okres na zakupy ale jezeli cena euro sie zmienia to czasami wychodzi roznie takze tez trzeba patrzec na kursy walut.

#105 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 18:16

Prasa rolująca na usługi w JD cena euro jest z promocji czyli 30gr taniej więc też dobrze jak euro spada
w lely zależy od euro im taniej euro tym lepiej pozatym diler zamówił tych pras kilka sztuk i powiedział że cena będzie dobra bo powiedziałem że JD daje mi za 115netto jutro się okażę odwiedzę obu i okaże się z którym podpiszę umowę

#106 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 20:16

Prasa rolująca na usługi daj znac co i jak i zycze powodzenia :)

#107 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 21:09

Prasa rolująca na usługi wyprawa za prasą okazała się większym dylematem
oglądałem lely 445 fajna prasa dośc prosta panel ubogi ale podobno jak zabraknie prądu to można wyrzucic belę z komory podbieracz 2.25 opony 550/70/20 siatka 4pasy no i po przeglądzie pod koniec gwarancji mogą przedłurzyc jeszcze na rok cena ostateczna 120netto

i teraz dalej dylemat bo JD 854 mam za 115nrtto ful opcję ale podbieracz 2m 6pasów a plusy to to że jest jeszcze sznurek w standardzie i sterowanie wszystkimi funkcjami z panela

może ktoś się wypowie na ten temat co robic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#108 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 14:32

Prasa rolująca na usługi ciezko cos powiedziec madrego ale im mniej pasow tym mniej gubi masy prasa a i jeszcze 4 pasy moga byc zdecydowanie mocniejsze niz 6 i mniej postojow do ich laczenia.to ze sznurek w belarce jest to i tak dla ciebie nie potrzebne na uslugi wiecej tylko ropy. no takze cos ciezko powiedziec jednoznacznie ta czy inna .

#109 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 14:53

Prasa rolująca na usługi Chyba postawiłbym na Lely. Nie wiem jak w praktyce mają się dane producentów, ale na papierze Lely ma mniejsze zapotrzebowanie na moc.

#110 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:24

Prasa rolująca na usługi no właśnie przemyślałem wszystkie za i przeciw i stawiam na lely taka była pierwsza myśl i myślę że dobra lely ma dobry zgniot i śr beli max160x123 a im mniej bel tym mniej siatki i czasu na owijanie co do ubogiego wyświetlacza to myślę że mniej się będzie psuł i kosztowała ewentualna naprawa
tak ze Lely rp445 biorę

#111 Share mirek13

mirek13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 21:45

Prasa rolująca na usługi Witam też niedawno miałem dylemat jaką prasę wybrać ale ja wybierałem między krone a lely.Sprawę rozwiązał mi dealer od którego kupowałem ładowarkę bo z ładowarką przywiózł mi prasę lely na wypróbowanie i tak została ale przed nią miałem kilka pras m,in.krone wszystkie modele oprócz comprimy, claas 255 RC, JD 580, 592, warfame i sipme i powiem szczerze że tak wydajnej maszyny jak lely nie miałem także polecam lely 445 RP na E-linku. POZDRO

#112 Share Cyzyk

Cyzyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 15:52

Prasa rolująca na usługi @szczepan84 Mam pytanie, a mianowicie od jakiego u jakiego dilera zamawiałeś prasę i ile dokładnie zamówiłeś noży i czy jeszcze jakieś dodatki brałeś. Jeśli można wiedzieć to bierzesz za swoje czy z dofinansowania?

#113 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:obecnie zawodowo zajmuje sie cieciem betonu
    www.sciage-forage-beton.ch
    http://www.youtube.com/watch?v=2gukg-feEbc

Napisany 11 sierpień 2012 - 20:05

Prasa rolująca na usługi Panowie koledzy i kolezanki , ktos ruszyl wa,tek prasy JD z kurtyna, ze niby szybkie owijanie i wywalanie rolki po owinieciu ,
na YT znalazlem to - 1,40 jest pieknie pokazane , i jeszcze to , ja jestem laikiem w temacie - to co wiem to technika ciecia betonu i produkcja brykietu A-Z , niech sie znawcy tematu wypowiedza, dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#114 Share RafZielak

RafZielak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:Informatyka i Telekomunikacja, Elektrotechnika i Elektronika, Mechanika, Off-Road samochodowy, Muzyka, Fotografia, Sporty ekstremalne

Napisany 08 styczeń 2013 - 13:56

Prasa rolująca na usługi Odgrzewam kotleta, ale ... jak się Welgerka sprawowała? Jakieś problemy? Jakieś uwagi? Zachwalisz czy przeklniesz? Transakcja w ogóle doszła do skutku?

My też długo i wytrwale myśleliśmy o Lely Welger tyle, że używanej RP 520, ale jednak jej wielkość i masa trochę nas przeraziła jak dla 105 konnej Kuboty. Mimo iż Kubota na wałku ma zdecydowanie dużo kucyków (patrząc na specyfikacje chyba najwięcej z zachodnich ciągników) to jednak ma małą pojemność skokową, dość łatwo ją zadusić i konieczność ciągnięcia tak olbrzymiej maszyny skutecznie nas odstrasza od Welgera czy Claasa. Póki co kupiony Vicon i za 3-4 miesiące zobaczymy czy był to dobry wybór (zamiast walcowego MetalFacha).