Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa rolująca na usługi

113 odpowiedzi na ten temat

#41 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 16:49

Prasa rolująca na usługi na allegro nawet sa lely 445 nowe cena brutto ok 154 ale te ceny zalezne sa od kursu euro i codziennie sie zmieniaja no i wszystko zalezy od wyposazenia opcjonalnego .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa rolująca na usługi Dzisiaj, 20:25
  •  

#42 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 12:02

Prasa rolująca na usługi tak sobie śledzę ceny pras i znalazłem case http://otomoto.pl/ma...454-A47276.html 100netto zmienno komorowa oglodałem też New holland też za 100netto ale to pewnie to samo jak w ciągnikach tylko kolor zmieniony szukałem może coś da się kupic po pokazowo ale jest tylko claas 380rc za 131netto a to żadna rewelacja
a co powiecie o krone http://otomoto.pl/no...ut-A106683.html

Edytowany przez szczepan84, 26 grudzień 2011 - 12:03.

#43 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 12:43

Prasa rolująca na usługi roznicy w case a new holland bedzie malo tylko jakies szczegoly ale w tym case to wtyczek musi 7 jak dobrze policzylem takze konstruktor powinien juz tam w fabryce nie pracowac.

#44 Share taszarek

taszarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 14:04

Prasa rolująca na usługi

u nas tez tak robil jeden z prasa stara NH wlaczal walek na 1000 a obnizal obroty a zeby walek mial 540 mowil ze oszczednosc paliwa w deutz 160 koni 2 lata i skrzynia padla .wiedz niewiem czy to taki swietny pomysl

Kolego a co obroty wom maja do awaryjności skrzyni? siła ta sama na skrzynie oddziałuje tyle że obroty silnika mniejsze a wom i tak ma 540,predzej bym powiedział że silnik by po d*pie dostawał ale według tabeli przy obrotach silnika 1200-1300 mój JD ma około 80-90km co jest w sam raz do tej prasy znajomy ma 6630 i też tak jedzie z prasą 580,według mnie przyczyna awari w tym deutz była inna a ty pewnie gdzies słyszałes od ludzi jakieś ploty że to od obrotów wom i puszczasz to w świat,pomyśl po co by producent dawał opcje 1000?,pozdrawiam:)

#45 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 21:42

Prasa rolująca na usługi jaką prasę masz JD bo kolega mi poleca teraz znalazłem na allegro 854 po pokazowa za 110tyś netto 2010r a za nową chcą 150netto

#46 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 18:58

Prasa rolująca na usługi wydaje mi sie ze ogladalem ta prase w niemczech w lipcu tego roku .poznaje ten samochod serwisowy i miejsce . nazwe komisu napisze pozniej bo teraz wylecialo mi z glowy jezeli przypomne.

#47 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 21:28

Prasa rolująca na usługi euro tanieje będą maszynki tansze choc dzwonił koles z claas i zaoferował mi prasę 380 wypas 140netto powiedziałem ze się nie wyśilił jednak zostanę przy lely-welger 445 dostałem dobrą ofertę cenową ale poczekam do marca bo deler zamówił 4szt to bedę miął do porównania wykonanie

#48 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 23:37

Prasa rolująca na usługi Szczepan będziesz prasował tym ciągnikiem 100KM co masz w galerii? Jeśli tak to radiłbym wybierać prasę pod kontem małego zapotrzebowania mocy. Obawiam się, że te 100KM w Claasie będzie miało ciężko...

#49 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 12:11

Prasa rolująca na usługi wszystko zalezy co bedzie belowal i czy noze bede podniesione .no ale te 100km to takie minimum do lely 445 czy claasa seri 3xx.

#50 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 13:46

Prasa rolująca na usługi w słomie czy sianie nie powinno byc problemu a kiszonki robię mało więc nie mósze osiogac dużych predkości kupię lely 445 claas zwariował z cenami a z rakigu pras lely najlepiej wychodzi wiadomo wszystko zalerzy od mocy ciągnika 100km bedzie dawało rady ale jak by zapiąc 130 to już inne bele wyskoczą ale jak niema to trzeba robic tym co się ma słyszłem ze zetorkiem 70km prasował taką prasa ale tu chodzi o wydajnosc a nie minimalne zapotrzebowanie na moc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 14:08

Prasa rolująca na usługi z jakiego ci rankingu wychodzi ze lely jest najlepsza?claas nie zwariowal z cenami tylko euro poszlo na 4,5 zlotego to i nawet uzywki sa drozsze.

#52 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 14:29

Prasa rolująca na usługi mi wciskali kit że w claasie ceny nie zalerzą od euro ciekawe kto produkuje claasa
nie mogę znaleśc tego testu ale lely miała najwyszą strefę zgniotu a chyba to się liczy chyba ze wolisz robic 150 bel zamiast 100 a to wszystko liczy się z kasą na paliwo i siatkę o czasie nie wspomnę

#53 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 14:59

Prasa rolująca na usługi no wez pomysl przeciez claasa nie produkuja w polsce tylko w niemczech i w innych krajach euro wiec cennik niemiecki jest staly i niewiele sie zmienia a co sprowadzic maszyne po cenie euro 4 zl a co innego po 4,5zl.tak samo jest z innymi maszynami .jakto kto produkuje claasa?przeciez claas ma wlasne fabryki np. w harsewinkel w niemczech bylem tam w fabryce w tym roku .wez nie gadaj o tych polskich testach co to niby pokazuja jak to chodzi fajnie bylem na roznych pokazach to koszenie trawy jest najgorsze operator pokazuje jak szybko sie kosi ale nie zwraca uwagi na jakosc scietej trawy to nawet kombajnem zbozowym nizej sie kosi zboze czasami poprostu idioci i kretyni.aha znajdz mi taki test polski czy pokaz gdzie staja prasy claasa krone i lely .nie znajdziesz nie ma takich.

#54 Share Atsihosam

Atsihosam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 15:07

Prasa rolująca na usługi Tutaj claasa nie ma, ale krone i lely jest i jak widać lely bije wszystkie prasy pod względem zgniotu. http://www.agroshow....11_-_wyniki.pdf

#55 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 16:25

Prasa rolująca na usługi napisalem wyraznie testy tych trzech pras prosze mi pokazac w polsce!w niemczech takowe sie odbywaly mam nawet gazety niemieckie w ktorych opisano bardzo szczegolowo belarki.

#56 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 01 styczeń 2012 - 16:27

Prasa rolująca na usługi Ale w claasie dealer mi mowil ze sie rozliczaja w zlotowkach przynajmniej oni i dlatego niby tansze od konkurencji ale z tego co sie dowiadywałęm to ceny lely i claasa zblizone, tylko w claasie przeraza mnie to ze bela jest napedzana tylko rotorem a nie walce. cos nie mam do tego przekonania, chodz mysle ze zarowno claas jak i lely to bardzo pozadne maszyny ale kazdy oczekuje czego innego i wbrew pozorom wybor nie jest prosty, ja powiedzialem ze jak nie dostane do przetestowania prasy to nawet jej nie biore pod uwage, musze sie przekonac jak wspołpracuje z moim ciagnikiem jak mi sie nią pracuje itp dopiero moge gadac z dealerem o zakupie, i jak ktos tu z was chce kupic prese to tez nalegajcie niech wam dadza na testy czy cos takiego bo na obrazku i filmie to kazda fajna...

#57 Share Atsihosam

Atsihosam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 17:26

Prasa rolująca na usługi Te testy odbywały się na największej wystawie zielonkowej w polsce. A czemu akurat claas w nich nie brał udziału to nie wiem. Może się boi wyników? Mówisz że w niemczech takowe się odbywały. Więc powiedz nam która tam wypadła najlepiej.

#58 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 17:26

Prasa rolująca na usługi bobekmariusz wiem że nie produkują w pl ale koles wciskał mi kit powiedziałem mu to i że 140 to drogo może coś od claasa jeszcze wydembi powiedział jeśli znasz jakies porównanie pras to podziel się poto jest to forum ja czekam z podjeciem decyzji do sezonu wiosennego

rino masz racje obie prasy są bobre tylko ceny claas 380 140 netto
lely 445 125 netto
Atsihosam włąsnie o te testy mi chodziło
o lely z dilerem rozmawiałem o testach to niechcą dawac bo będzie już używka i jak sprzedadzą ale tak by było rozsodnie wyprubowc i kupic dopiero

#59 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 19:46

Prasa rolująca na usługi rino moze i rozliczaja sie w zl ale claas i tak wymienia na euro .rotor kreci bele w clasie i niewystepuje tarcie na pasach takze to jest ogromny plus bo jezeli jest tarcie i temperatura to pozar gotowy takze claas przoduje w tym rozwiazniu nad lely tak jak wypelnienie boczne oraz stopien zbicia rdzenia beli ktora nie wystepuje w lely. na testy to tylko daja ciagniki.

atsihosam claas nie bierze udzialu w pokazach w polsce od wielu lat takze niczego sie nie boi tylko to jest marka sama w sobie i nie trzeba chwalic sie tym . najlepiej wypadly claas i lely to byly dwie marki ktore zawsze staly na podium na trzecim prawie zawsze krone .lely nieco lepiej wypadala od clasa tylko przy slomach i krotkich trawach lecz to tylko w paru punktach procentowych .ale claas pokazal klase w sianokiszonkach gdzie pokonal bezapelacyjnie lely i krone.to byl jeden z wielu testow przeprowadzonych w niemczech tyle ze to nie byly pokazy.

szczepan ale ta prasa na prow czy nie? jesli za swoje radze zaczekac az euro troche ostygnie sam troche sprowadzam tego gractwa takze teraz to ja nawet sie nie pier**le w tancu i siedze w domu tak jak wiekszosc komisow malo sprowadza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 21:24

Prasa rolująca na usługi na prow jak dają kase to trzeba brac
mam robote od wiosny na prasę więc musze zdecydowac się ale raczej to będzie lely też chodzi o kase nie będę jabał tylko na graty
wiekszości będe robił słomę i siano kiszonki w małych ilościach
class trochę drogi jest ale jak zejdą bliżej ceny lely to się pomyśli