Zaloguj się, aby obserwować  
rafal0079

za ilesprzedać

Polecane posty

rafal0079    1

piszę na proźbę kolegi za ile sprzedać massey fergusona 592(595) z uszkodzoną głowicą po wymianie pomp chydraulicznych ciągnik był robiony dla siebie ale musi sprzedać bo pole odał w dzierżawę proszę o sensowne odpowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego a to jest 4x4 czy nie jak ogólnie stan techniczny rok przebieg itp. pomijając tą uszczelkę trochę więcej informacji

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1
rok 82 bez napędu na allegro są różne ceny a ja pytam ile z uszkądzoną głowicą mogę za niego cenić niewiem czy dobrze link wstawiłem pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Kupiłem coś podobnego 78r gumy gorsze, ciągnik sprawny,po pierwszej próbie okazało się że pompy do roboty-dałem 15800 zł.Wydawało mi się tanio ale jak się okazuje wyjdzie drogo.Bo i pompy drogie i opony 38 cali też drogie,po naprawie wyjdzie mi około 23do24 tys.Nie weżmierz więcej jak chodzą na rynku podejrzewam że jak głowica do kupienia a reszta ok.to około 18 tys można krzyknąć z tymi gumami może uda się ale lepiej zrobić głowicę bo inaczej sprzedaje się sprawny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

tak to jest on oddał pole w dzierżawę i nie chce robić go bo musiał by mechanika najmować a to ko koszty są a jak ktoś sam zrobi to będzie chodził długie lat bo wszystko robił dla siebie ale teraz ceny paliwa doprowadzają do upadku małych gospodarstw jego atutem jest to że mało pali tylko z odpowiednim sprzętem jak coś ci nawali to pisz na gg bo trochę mu pomagałem i wiem co i jak tam idzie pompa do kipru to koszt 1200 a do podnośnika to 1800-2200 bo wymieniał to wiem a oponki to koło 1800 zł za sztukę wołają dzięki kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Gdzie takie ceny?Pompa do kipra i wałka najtaniej 1500zł niemiecka,oryginał około 4 tys kupiłem tańszą opony najtaniej widziałem z białorusi 38x18.4 ale też ponad 3000zł za szt,chce założyć te szersze bo ciągnik bez przodka to chociaż tył niech dobrze trzyma.Robocizna we własnym zakresie ,lubię sam dłubać bo pózniej wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

w rlmax w świdniku koło lublina sam kupywał 2 to wiem ile dawał za jedną i 2 a ty pewnie u korbanka kupywałeś to się nie dziwie kolego :)a opona 1800zł bo sąsiad kupywał do forschirta nen rozmiar a chińska 1400 w elmasz w lublinie to wiem ale mniejsza o to w tym ciągniku wystrczy głowice wymienić i uszczelkę :) i niewiem ile cenić za taki ciągnik z tym do wymiany na pompmy ma faktury bo w tamtym roku wymieniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciągnik popsuty opony słabe nie wiem czy ktoś 15 da. Rolnik przeważnie popsutego nie chce a handlarz chce naprawić i zarobić normalka. Kokosów z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

w rlmax w świdniku koło lublina sam kupywał 2 to wiem ile dawał za jedną i 2 a ty pewnie u korbanka kupywałeś to się nie dziwie kolego :)a opona 1800zł bo sąsiad kupywał do forschirta nen rozmiar a chińska 1400 w elmasz w lublinie to wiem ale mniejsza o to w tym ciągniku wystrczy głowice wymienić i uszczelkę :) i niewiem ile cenić za taki ciągnik z tym do wymiany na pompmy ma faktury bo w tamtym roku wymieniał :)

Właśnie w rolmax Świdnik kupywałem firmy bepco za 1770 dwa tygodnie temu ale im oddałem bo było inne wejście oleju u Korbanków byłem ceny podobne.Co do opony to Forsznidt ma chyba mniejszą felgę,ale może się mylę.A ta CHIŃSKA ZA 1400 zł to podaj dokładny adres lub telefon sprzedawcy,jestem ze Świętokrzyskiego i dokładnie sklepów w Lublinie nie znam.Znalazłem jeszcze tańsze 38x18.4(radial) firmy VOLTYRE z Białorusi za 2550 zł za sztukę z dętkami wysyłka 176zł a sprzedawca to CZARNA BIAŁOSTOCKA.Może udało by się taniej chińskie.

Edytowano przez marian7k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez huard
      Witam panowie chciałem się dowiedzieć czy ktoś zwiększał moc w MF 5460 posiadam takiego z 2008rok oryginał ma 115 chciałbym zwiększyć na 125 czy się da? Jakie koszty, i czy trzeba w nim wyciągać pompę?
    • Przez slavo666
      Witam
      Od jakiś dwóch lat sporadycznie pojawiają się głuche stuki z okolic silnika przy pracy pod duzym obciazeniem  ponad 2000 obr.  Czasami ustaną same po chwili jak zmniejszę obroty a czasami muszę zagasić silnik. Obstawiałem na początku panewke ale po takim czasie to już by waliło cały czas poza tym nie widzę spadku cianienia oleju. A poza stukami nie ma żadnych innych objawów. Jakieś propozycje?
      Uprzedzam stuki zależne są od obrotow a nie od predkosci jazdy. Zawsze swój początek mają od przeciążenia ( np podjazd pod górkę z ładunkiem) 
    • Przez luki08
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do mojego ferdka i tu pytanie czy użytkuje ktoś podobny agregat i mógłby się podzielić opinią.  Pole i tak uprawiałbym wstępnie  agregatem na wąskim zębie z podwojnym wałkiem strunowym a ten byłby do ostatniego przejazdu z siewnikiem 

       Ten agregat nie ma hydropaka ale jest lekki około 250 kg i "krótki " myślę że jak z przodu dorzuce 100kg powinno się dać tym pracować.  
      Będę wdzięczny za każdą poradę.
    • Przez Dabek321
      Witam ostatnio często Massey nie chcę wogule ruszyć ni nic wchodzą dwa biegi, 1 i 3 wtedy rewers ani nic nie reaguje massey nie chce ruszyć trzeba odczekać jakiś czas żeby to minęło dość długo. Czy ktoś miał podobny problem?
    • Przez Piotrpiotrek89
      Cześć,
      Gdzie znajdę dane dot. Dmc przyczepy z hamulcem? Niestety wymagają tego przy rejestracji, a nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj