Skocz do zawartości

Zdjęcie

Proxima Ładowacz Czołowy

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nic290

nic290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 22:05

Proxima Ładowacz Czołowy Witam, posiadam ładowacz czołowy do Proximy Hydramet i jest on podłączony pod tylne wyjścia hydrauliczne co mi bardzo przeszkadza. Zakładając go na Agromie 2 mechaników powiedziało mi że nie mogą go podłączyć bezpośrednio bo spali mi pompę. Widziałem, że niektórzy nie mają podłączonego ładowacza pod te wyjścia więc chciałem się dowiedzieć jak to zrobić ? Dodam jeszcze, ze gdy zamawiałem ładowacz to hydraulika miała być niezależna, zrobiłem błąd, że w ogolę odebrałem ten ciągnik z stamtąd z tym podłączeniem ale niestety sytuacja mnie do tego zmusiła, gdyż ciągnik był mi bardzo potrzeby..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Proxima Ładowacz Czołowy Dzisiaj, 07:55
  •  

#2 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 13 grudzień 2011 - 23:19

Proxima Ładowacz Czołowy kolego spotkałem podobnych "znawców" mechaniki z epoki PRL-u czyli młotek przecinak spawarka i remont kapitalny zrobiony hehe

jeśli chodzi o proxime to w niej cały czas pompa od hydrauliki pracuje, i jest obieg oleju wiec jak ci się może pompa spalić. najprościej podłącz się bezpośrednio z pompy pod rozdzielacz od tura a powrót do oryginalnej rurki przy pompie i jest sprawa załatwiona

ps ja na swoja proxe czekałem 3 tygodnie

#3 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 14 grudzień 2011 - 08:39

Proxima Ładowacz Czołowy Oryginalny ładowacz z Zetora jest fabrycznie montowany do pompy hydraulicznej a nie do tylnych wyjść hydraulicznych. W fabrycznym ładowaczu są specjalne przyłącza aby to umożliwić.

Jeśli chodzi o ładowacze pozostałych firm to najczęściej wiąże się to z podłączeniem pod tylne wyjścia hydrauliczne.

Nie wiem czy to jest nowa Proxima tzn. na gwarancji bo jeśli tak to sprzedawca powinien Cię poinformować, że w chwili montażu tego ładowacza tracisz gwarancję.
Jeśli już jest po, to nie ma problemu jednak brak dwóch wyjść z tyłu z powodu montażu ładowacza z Hydrametu stanowczo utrudnia korzystanie z ciągnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 16:41

Proxima Ładowacz Czołowy Przecież to robił serwis wiec jak ma stracić gwarancje Po za tym tym bałwanom z tych agromowskich serwisów nie dał bym nawet taczki z żelaznym kołem do naprawy bo oni wiecej szkody jak pożytku zrobią. <_<
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów