Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uwaga! Złodzieje!

83 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:41

Uwaga! Złodzieje! u mnie też tacy się kręcą co jakieś 2 miesiące i się pytają czy nie ma czegoś na sprzedaż ale ja wychodzę do nich do bramy i krótko do nich nic na sprzedaż da was nie mam a jeździ ich tam trzech ale jeszcze do mnie na podwórko nie weszli chociaż kto wie bo w 2010 ukradziono mi pompę do wody Dodany obrazek ale niestety nie wiem kto to zrobił a żałuje w że w tedy nie wszyłem bo psy tak szczekały że łańcuchy chciały po urywać ale to już moja wina że do nich nie wyszedłem Dodany obrazek a jeszcze w październiku pamiętam jak pod moim domem stał jakiś mężczyzna więc któregoś dnia go przyuważyłem i się zdenerwowałem i wyszedłem do niego a ten gość jak zobaczył że idę do niego to zaczął uciekać i potem wsiadł w jakieś auto i od tamtej pory go nie widziałem ale też muszę uważać bo może się zjawić z kolegami i mi co wynieść z garażu a ja niedawno kupiłem ON

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Uwaga! Złodzieje! Dzisiaj, 02:15
  •  

#22 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:41

Uwaga! Złodzieje! kuźwa do czego to doszło... tylko się tak zastanawiam, co by się stało, gdyby koleś co mu rękę złamałeś, poszedł na policję i obdukcję zrobił a następnie na policję, że go pobiłes? :blink:
Przeciez jakiś więzień podał państwo polskie do trybunału w strasburgu bo warunki za małe w więźniu i on jest wegetarianinem a oni mu mięso podawali do jedzienia. głośna sprawa z telewizji.
W chorym panstwie żyjemy.

#23 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:45

Uwaga! Złodzieje! wy tu tak piszecie jak to u was wygląda a po mojej wiosce ost 3 dni sie biały transit kreciły pare razy koło mnie zawracał nawet w bramie a od rana to tylko babacia w domu jest. osz zebym tylko takiego nie dorwał co bedzie próbował mi coś zjuchcic bo jeszcze za gno.a póję siedzieć... chyba będzie trza zaczać znowu jak za młodszych lat znosci rurki siekiery do kotłowni...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Ursus1614Power

Ursus1614Power

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:46

Uwaga! Złodzieje!

kuźwa do czego to doszło... tylko się tak zastanawiam, co by się stało, gdyby koleś co mu rękę złamałeś, poszedł na policję i obdukcję zrobił a następnie na policję, że go pobiłes? :blink:
Przeciez jakiś więzień podał państwo polskie do trybunału w strasburgu bo warunki za małe w więźniu i on jest wegetarianinem a oni mu mięso podawali do jedzienia. głośna sprawa z telewizji.
W chorym panstwie żyjemy.

nie poszedł by bo to jakieś ruski były bo do nas przyjeżdżają nawet opony na serwisach kradną w biały dzień !!!!!!!

#25 Share Bronek4011

Bronek4011

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:53

Uwaga! Złodzieje! Ursus1614Power z jakich okolic jesteś bo ja tez z podkarpacia.
U mnie jeszcze nie byli ale w jednym gospodarstwie u mnie w wiosce byli dwa razy i za***ali ropę smarownice olej belkę i srube rzymską.

#26 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:55

Uwaga! Złodzieje! roboty już nie ma to teraz tacy będą coraz więcej kraść by zimę przeżyć tylko że to zawsze musi się odbywać ludzi którzy ciężko pracują by coś osiągnąć w życiu , a potem przyjdzie taki coś ukradnie i powie bogaty to nawet nie zauważy Dodany obrazek

#27 Share Ursus1614Power

Ursus1614Power

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:56

Uwaga! Złodzieje! mieszkam między Tarnowem a Dębicą

#28 Share Bronek4011

Bronek4011

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:59

Uwaga! Złodzieje! to ja koło sędziszowa młp

#29 Share ursus91412

ursus91412

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:02

Uwaga! Złodzieje! Miejscowość to Rudniki ale dokładniej nie podam wiecie czemu!!!
My też kupiliśmy około 400l ropy ale mamy to na strychu w domu więc nie dojdą tak daleko bo cały czas ktoś w domu jest
A i u mnie właśnie przed chwilą podjechał znowu pod brame samochód ale tata wyszedł i wycofał i pojechał coś czuje że będzie sie działo w tą noc
A z tym odważnym że jestem to nie do końca bo też byłem przekonany że to dziadek ale zastanawiałem sie co on tam szukał skoro ma swoje narzędzia i jak widać dobrze że sprawdziłem bo chyba by nic nie zostało na szczęscie teraz do garażu sie nie włamią tam gdzie stoi 1224 to pod drzwi postawiłem baloty sianokiszonki wiec przyda sie rano nie bede musiał jechac daleko a drugi traktor jest zaraz przy domie i na szczęście nikt go nie otworzy już bo wywierciliśmy dziure i preta dorobiliśmy i od środka sa 3 zasówy i zewnątrz 2 kłódki :)
Kur.. boje sie teraz przed kompem siedzieć że ktos zaraz mi kamieniem przez okno w łeb jxxxxx :unsure:
A i u nas już nic na podwórku nie ma bo pługa 4skibowego nie podniosą bo wazy ponad 1300kg ale kto wie chyba go schowam
A i reszte maszyn schowaliśmy pod słomę wywiezlismy slome na zewnatrz postawilismy maszyny i slomą zastawiliśmy że na bank nik nie zobaczy :rolleyes:

Dziecko Ty jesteś analfabeta!

Edytowany przez milanreal1, 14 grudzień 2011 - 15:15.
orty

#30 Share Ursus1614Power

Ursus1614Power

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:04

Uwaga! Złodzieje!

to ja koło sędziszowa młp

to mieszkasz niedaleko mnie jakieś 50 km

Edytowany przez Ursus1614Power, 13 grudzień 2011 - 20:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Radian

Radian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:05

Uwaga! Złodzieje! woj. Lubelskie u mnie piła Stihl 023, u sąsiada chyba stihl 250 + paliwo i jakieś narzędzia. Jednej nocki 2 gospodarstwa zrobili. Jakieś ASG, wiatrówki czy gazową trzeba sobie kupić...
a i sprzedawcom pił, papieru; handlarzom złomem, akumulatorami - mówię stanowcze wypie

#32 Share ursus91412

ursus91412

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:05

Uwaga! Złodzieje! A nie wiecie czy bele sianokiszonki też kradną jak ja mam obore zabezpieczyć niby mam tylko opasy ale pare cielaków tez jest może wiecie jak zabezpieczyć dobrze obore????

Edytowany przez milanreal1, 14 grudzień 2011 - 15:15.

#33 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:06

Uwaga! Złodzieje! Uważaj żebyś ogniska z tej słomy nie miał...
Oglądałeś pancernych jak schowali rudego w słomie??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#34 Share ursus91412

ursus91412

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:10

Uwaga! Złodzieje! Tak oglądałem i też sie tego obawiam ale co te skurwie... ode mnie chcą niech idą zarobic to będa wiedziec ze nie kradzione i nich nie zamkną

#35 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:21

Uwaga! Złodzieje! No to niedaleko mnie - powiat oleski ;[
A u mnie też zdarzały się już kradzieże. Kiedyś poszła beczka ropy 200l ;[ ;[ Ostatnio zginął kawałek metalowej rury, jakieś 3m, która odprowadzała gnojowice z płyty. Pewnie złomiarze... kto by inny ;[
W moich okolicach także grasował złodziej zaczepów automatycznych od ciągników. Znajomemu buchnął z JD zaczep. Wpadł niecały miesiąc temu.

Edytowany przez matus951, 13 grudzień 2011 - 20:22.

#36 Share WujekWaa

WujekWaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:22

Uwaga! Złodzieje! No to widzę ze moje rejony nistety... Trzeba będzie mieć oczy szeroko otwarte

#37 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:22

Uwaga! Złodzieje! do mnie jakoś w styczniu przyjechała policja i mówi mi żebym uważał na butlę z gazem bo 25km od mnie w ciągu miesiąca złodzieje ukradli 28 butli z gazem więc jak u kogoś jest punkt z butlami gazowymi to radzę i na to uważać choć kradzieże odbywały się w styczniu,lutym i marcu to złodzieje mogą do nich teraz też powrócić

#38 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo , samochody , technika , maszyny

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:27

Uwaga! Złodzieje! na ta słome bym uważał bo jezeli masz ja blisko budynku jakiegos to jak podpalą to jeszcze Ci sie spali budynek

#39 Share ursus91412

ursus91412

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:32

Uwaga! Złodzieje!

do mnie jakoś w styczniu przyjechała policja i mówi mi żebym uważał na butlę z gazem bo 25km od mnie w ciągu miesiąca złodzieje ukradli 28 butli z gazem więc jak u kogoś jest punkt z butlami gazowymi to radzę i na to uważać choć kradzieże odbywały się w styczniu,lutym i marcu to złodzieje mogą do nich teraz też powrócić

To u mojego wuja niedaleko mnie jak kradli butle a nie umieli rozwalic kłódniki było 10butli w takiej skrzyni to przyszło nich w 5 na drugi dzień i chcieli to podnieś a wuja wszystko dzień wcześniej widział i sie wkurzył postawił pastucha w garażu rozciągnął drut i podłączył do tego 3 pastuchy na raz i sie pochytali i odpuścili i ja chyba tak brame zrobie ale pod 220wolt wcale nie głupie a jak nich jxxxxx to już sie nie dotkną i na policje jak pójdą ???
Co powiedzą dzień dobry chce złożyć zeznania chciałem ukraść np. (klucze) ale brama mnie jxxxxx!!!! musze o tym z tatą pogadać

na ta słome bym uważał bo jezeli masz ja blisko budynku jakiegos to jak podpalą to jeszcze Ci sie spali budynek

słoma jest w stodole około mamy 250-300belek ale przełożyliśmy około 50 żeby pochować do stodoły dobudowana obora potem pomieszczenie na pasze i z 8m do domu

Idż do szkoły....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo , samochody , technika , maszyny

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:34

Uwaga! Złodzieje! tak tylko z to juz przesada bo mozesz kogos zabic to juz nie sa takie zarty nie chodzi tu o złodziei ale o przypadkowe osoby