ursus91412

Uwaga! Złodzieje!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus91412    0

Witam

Ostatnio przyszli do nas złomiarze i zaczeli robić podejrzane ruchy chodzili po całej wsi i sie rozglądali a więc przyszli do nas i wyszliśmy zobaczyć co nie tak bo psy szczekają a tu nagle słychać dżwi do garażu ale kto by pomyślał myśleliśmy że to dziadek ale ja postanowiłem to sprawdzić a tu podchodze a tu słychać (EJ CO BIERZEMY CIĄGNIK?? EE TAM MOŻE KLUCZE I ROPE) pobiegłem szybko do domu ale mnie usłyszeli i zaczeli zwiewać tata nich z braćmi pognił ale zwiali samochodem nagle słychać prawie to samo u sąsiada a sąsiada w domu nie było podchodzimy pod płot a oni zaczynają garaż wynosić chodzi mi o jego zawartość było nich u nas około 4grupy wszystko sie działo w tym samym czasie ale w nocy zaczeły sie właczać same światła na podwórku które mają czujniki ruchu wmontowane i wszystko było widać więc tata z braćmi brechy w rece i za nimi ale za pózno zwiali zarąbali częsci za około 500zł ale u sąsiada w tym samym czasie było słychać jak psy były bite i sąsiad też sie obudził ale nic z tego policja przyjechała ale stwierdzili że niema sladów włamań ani kradzieży (rzowalone dżwi to nic takiego według nich) ale z tego co zauważyłem to niekiedy jezdzi u nas takie auto i co chwile staje obserwuje i jedzie dalej i zauważyliśmy że jest nich około 10osób ale obok we wsi to samo sie dzieje WIĘC OSTRZEGAM WAS PRZED TYM KRADNĄ NAWET ZWIERZETA UKRADLI ZNAJOMEMU 3CIELAKI WIĘC NIE DAJCIE SIE

Tylko co z tego jak ja sie sam już boje iść do szkoły że mnie złapią i coś za to zrobią bo w końcu nich wydałem i mnie widzieli!!!

A i sory za błędy ale mam 13lat i problemy z ortografią i was ostrzegam i napiszcie czy u was też sie tak dzieje Prosze nie zamykać tematu

 

Ortograficzna masakra - zalecam chodzić na lekcje j. polskiego

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zrób zdjęcia temu samochodowi tak żeby było widać rejestracje a może i uda się twarze.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

Woj. Opolskie

A rejestracji nie mają znaczy sie mają ale takie dla picu

A przecież pisałem że mam 13lat i sory za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepan    0

ja złomiarzy nie wpuszczam na podwórko a co już mówić do garażu. ostatnio nawet zaczęli jeździć Litwini za akumulatorami, co ciekawe skupują nawet sprzęt AGD i wełnę i pióra gęsie. Podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek95    12

A skąd dokładnie jesteś bo ja też jestem z Opolskiego ?

Edytowano przez tomek95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Podaj w jakiej okolicy mieszkasz ja jestem z okolic krzepice-Olesno i często włóczą się jakieś mośki co chcą niby kupić złom (jak chce im sprzedać to dają cene że nikt nie sprzeda a jak już coś to zabierają i jadą z tym odrazu na skład...;)Z zachowania podejrzane typki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    477

Szczerze to jak na 13 lat odważny chłopak jesteś,było ich od razu napier dalać jakimś łomem lub czymś innym :lol: .Ale tak na poważnie i tak miałeś dużo szczęścia,że nie ukradli Ci ciągnika.Niestety rolnik z mojej wsi miał mniej szczęści ponieważ ukradli mu Zetora 5211 i Sipme z-224.Miej oczy szeroko otwarte. :blink:

Edytowano przez Michal97rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
ja złomiarzy nie wpuszczam na podwórko a co już mówić do garażu. ostatnio nawet zaczęli jeździć Litwini za akumulatorami, co ciekawe skupują nawet sprzęt AGD i wełnę i pióra gęsie. Podlaskie

A ja nawet pozwalam im wejść do domu i powiedzieć "dzień dobry" ;)

Później mówię że cały zbędny złom wywożę sam a numery wszystkich pojazdów zajeżdżających po złom zapisuje i przy gościach wyjmuję notatnik i piszę markę pojazdu i numery blach którymi przyjechali oraz datę ;)

Facet się pyta raz po co mi to a ja mu na to - jak zginie mi jeden lemiesz z podwórka lub gracka to ta lista trafia na komisariat a ja składam doniesienie że zgnięło mi z podwórka rzeczy na 1000PLN więcej niż zginęło naprawdę. Zwątpił.

 

 

A tak na marginesie - jak zgłaszanie coś to gliny pytają o wartość. Zawsze podawajcie taką kwotę jaką musicie teraz zapłacić za rzecz. Gwizdną lewarek - patrzycie w sklepie że stoi 300PLN i mówicie glinom (i tyle maja wpisać do protokołu z przesłuchania) że może lewarek był stary i może zużyty ale jest wam dziś potrzebny i musicie zapłacić 300PLN i na tyle wyceniacie ten stary bo nie stać was aby robota stała a to co ukradli jest wam dzis potrzebne i musicie to zaraz odkupić. Poza tym zawsze staracje sie naciągnąć nawet najdrobniejszą kradzież na ponad 250 PLN (chyba że drewno buchną to nawet jak ukradną na 50 PLN to mówcie że ukradli na minimum 75PLN). Te dwie kwoty to takie granice i poniżej nich nigdy nie zchodźcie choćby gliniarze ściemniali że to nie mogłobyć tyle warte itp bo na koniec protokół wy podpisujecie. A glinom zawsze na rękę jest jak w statystykach rocznych mają mniej przestępstw a więcej wykroczeń niż odwrotnie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon15    1

Do sołtysa z tym, zbierzcie sie i pogonić skur**eli!


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

u mnie już dawno jest zasada taka że takich co coś skupują sprzedają okazyjnie nie wpuszcza się na podwórko z jakieś 5 lat do tyłu moją wioske i sąsiednią obrobiono w jedną noc i to bardzo dużo ludzi nawet ciotce mięso z zamrażarki zarąbali piły narzędzia i jedno auto poszło w świat :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

@stepian z jakiego rejonu jesteś dokładnie??

U nas w wiosce około 3 tygodni temu od jednego gospodarza ukradli piłą,podkaszarkę i 40litrów ropy.


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88

U nas (Kujawsko-Pomorskie) w ten sam sposób w jedną nockę 10 gospodarstw okradli .Kradli wszystko co w ręce wpadło, nawet APARATY UDOJOWE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie byli złodzieje jakiś miesiąc temu..... pies zaczoł szczekac obudziłem się patrze w garażu świeci się światło odrazu pobiegłaem po brata i poszliśmy miałem rurki położone koło domu i idziemy a tu 3 gości jeden dostał odemnie i chyba złamałem mu rękę :) i uciekli nam a szkoda :( ale dobrze że nic nie ukradli a ciągniki stały na polu z maszynami podczepionymi ...............w. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

trzeba było z tym na komendę lecieć i powiedzieć że jeden Cię zaatakował jakimś narzędziem a ty miałeś rurkę dla obrony i mu walnąłeś i niech szukają po szpitalach. Niby to śmieszne ale tak wpadają cwaniaczki - prędzej czy później.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie ma na ogół złodziei, ale jak już kogoś na podwórko wpuścisz to musisz pilnować, bo nawet śmieciarze potrafili wynieść belki od osprzętu. Są na wsi tacy dwaj goście, ale jeden dostał odemnie po mordzie jeszcze za czasów gim. bo są to kolesie z jakieś 4 lata starsi i jak parę razy siedzieli w szkole to tak później jest, jeszcze taka patologia w domu, że głowa mała. Tylko teraz to jak chodzę po podwórku a ten jeden idzie ulicą to zaraz się odwraca i udaje, że nie widzi. :P

Jeszcze w wakacje jak sąsiada okradali, a mieszka sam i przyszedł mnie zawołać to zdążyłem tylko klapki włożyć i nr rejstracji spisać, ale wieczorem kolesi policja zgarnęła i wyśpiewali zaraz wszystko. B) Z takimi to nie ma się co cackać tylko jak masz co pod ręką to zaraz mu tak zdzielić, że aż z spodni wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u mnie też tacy się kręcą co jakieś 2 miesiące i się pytają czy nie ma czegoś na sprzedaż ale ja wychodzę do nich do bramy i krótko do nich nic na sprzedaż da was nie mam a jeździ ich tam trzech ale jeszcze do mnie na podwórko nie weszli chociaż kto wie bo w 2010 ukradziono mi pompę do wody angry.gif ale niestety nie wiem kto to zrobił a żałuje w że w tedy nie wszyłem bo psy tak szczekały że łańcuchy chciały po urywać ale to już moja wina że do nich nie wyszedłem sad.gif a jeszcze w październiku pamiętam jak pod moim domem stał jakiś mężczyzna więc któregoś dnia go przyuważyłem i się zdenerwowałem i wyszedłem do niego a ten gość jak zobaczył że idę do niego to zaczął uciekać i potem wsiadł w jakieś auto i od tamtej pory go nie widziałem ale też muszę uważać bo może się zjawić z kolegami i mi co wynieść z garażu a ja niedawno kupiłem ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

kuźwa do czego to doszło... tylko się tak zastanawiam, co by się stało, gdyby koleś co mu rękę złamałeś, poszedł na policję i obdukcję zrobił a następnie na policję, że go pobiłes? :blink:

Przeciez jakiś więzień podał państwo polskie do trybunału w strasburgu bo warunki za małe w więźniu i on jest wegetarianinem a oni mu mięso podawali do jedzienia. głośna sprawa z telewizji.

W chorym panstwie żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

wy tu tak piszecie jak to u was wygląda a po mojej wiosce ost 3 dni sie biały transit kreciły pare razy koło mnie zawracał nawet w bramie a od rana to tylko babacia w domu jest. osz zebym tylko takiego nie dorwał co bedzie próbował mi coś zjuchcic bo jeszcze za gno.a póję siedzieć... chyba będzie trza zaczać znowu jak za młodszych lat znosci rurki siekiery do kotłowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuźwa do czego to doszło... tylko się tak zastanawiam, co by się stało, gdyby koleś co mu rękę złamałeś, poszedł na policję i obdukcję zrobił a następnie na policję, że go pobiłes? :blink:

Przeciez jakiś więzień podał państwo polskie do trybunału w strasburgu bo warunki za małe w więźniu i on jest wegetarianinem a oni mu mięso podawali do jedzienia. głośna sprawa z telewizji.

W chorym panstwie żyjemy.

nie poszedł by bo to jakieś ruski były bo do nas przyjeżdżają nawet opony na serwisach kradną w biały dzień !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronek4011    0

Ursus1614Power z jakich okolic jesteś bo ja tez z podkarpacia.

U mnie jeszcze nie byli ale w jednym gospodarstwie u mnie w wiosce byli dwa razy i za***ali ropę smarownice olej belkę i srube rzymską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj