ursus91412

Uwaga! Złodzieje!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Klepk995    182

roboty już nie ma to teraz tacy będą coraz więcej kraść by zimę przeżyć tylko że to zawsze musi się odbywać ludzi którzy ciężko pracują by coś osiągnąć w życiu , a potem przyjdzie taki coś ukradnie i powie bogaty to nawet nie zauważy angry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

Miejscowość to Rudniki ale dokładniej nie podam wiecie czemu!!!

My też kupiliśmy około 400l ropy ale mamy to na strychu w domu więc nie dojdą tak daleko bo cały czas ktoś w domu jest

A i u mnie właśnie przed chwilą podjechał znowu pod brame samochód ale tata wyszedł i wycofał i pojechał coś czuje że będzie sie działo w tą noc

A z tym odważnym że jestem to nie do końca bo też byłem przekonany że to dziadek ale zastanawiałem sie co on tam szukał skoro ma swoje narzędzia i jak widać dobrze że sprawdziłem bo chyba by nic nie zostało na szczęscie teraz do garażu sie nie włamią tam gdzie stoi 1224 to pod drzwi postawiłem baloty sianokiszonki wiec przyda sie rano nie bede musiał jechac daleko a drugi traktor jest zaraz przy domie i na szczęście nikt go nie otworzy już bo wywierciliśmy dziure i preta dorobiliśmy i od środka sa 3 zasówy i zewnątrz 2 kłódki :)

Kur.. boje sie teraz przed kompem siedzieć że ktos zaraz mi kamieniem przez okno w łeb jxxxxx :unsure:

A i u nas już nic na podwórku nie ma bo pługa 4skibowego nie podniosą bo wazy ponad 1300kg ale kto wie chyba go schowam

A i reszte maszyn schowaliśmy pod słomę wywiezlismy slome na zewnatrz postawilismy maszyny i slomą zastawiliśmy że na bank nik nie zobaczy :rolleyes:

 

Dziecko Ty jesteś analfabeta!

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radian    0

woj. Lubelskie u mnie piła Stihl 023, u sąsiada chyba stihl 250 + paliwo i jakieś narzędzia. Jednej nocki 2 gospodarstwa zrobili. Jakieś ASG, wiatrówki czy gazową trzeba sobie kupić...

a i sprzedawcom pił, papieru; handlarzom złomem, akumulatorami - mówię stanowcze wypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

A nie wiecie czy bele sianokiszonki też kradną jak ja mam obore zabezpieczyć niby mam tylko opasy ale pare cielaków tez jest może wiecie jak zabezpieczyć dobrze obore????

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Uważaj żebyś ogniska z tej słomy nie miał...

Oglądałeś pancernych jak schowali rudego w słomie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

Tak oglądałem i też sie tego obawiam ale co te skurwie... ode mnie chcą niech idą zarobic to będa wiedziec ze nie kradzione i nich nie zamkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

No to niedaleko mnie - powiat oleski ;[

A u mnie też zdarzały się już kradzieże. Kiedyś poszła beczka ropy 200l ;[ ;[ Ostatnio zginął kawałek metalowej rury, jakieś 3m, która odprowadzała gnojowice z płyty. Pewnie złomiarze... kto by inny ;[

W moich okolicach także grasował złodziej zaczepów automatycznych od ciągników. Znajomemu buchnął z JD zaczep. Wpadł niecały miesiąc temu.

Edytowano przez matus951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

do mnie jakoś w styczniu przyjechała policja i mówi mi żebym uważał na butlę z gazem bo 25km od mnie w ciągu miesiąca złodzieje ukradli 28 butli z gazem więc jak u kogoś jest punkt z butlami gazowymi to radzę i na to uważać choć kradzieże odbywały się w styczniu,lutym i marcu to złodzieje mogą do nich teraz też powrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek    4

na ta słome bym uważał bo jezeli masz ja blisko budynku jakiegos to jak podpalą to jeszcze Ci sie spali budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

do mnie jakoś w styczniu przyjechała policja i mówi mi żebym uważał na butlę z gazem bo 25km od mnie w ciągu miesiąca złodzieje ukradli 28 butli z gazem więc jak u kogoś jest punkt z butlami gazowymi to radzę i na to uważać choć kradzieże odbywały się w styczniu,lutym i marcu to złodzieje mogą do nich teraz też powrócić

To u mojego wuja niedaleko mnie jak kradli butle a nie umieli rozwalic kłódniki było 10butli w takiej skrzyni to przyszło nich w 5 na drugi dzień i chcieli to podnieś a wuja wszystko dzień wcześniej widział i sie wkurzył postawił pastucha w garażu rozciągnął drut i podłączył do tego 3 pastuchy na raz i sie pochytali i odpuścili i ja chyba tak brame zrobie ale pod 220wolt wcale nie głupie a jak nich jxxxxx to już sie nie dotkną i na policje jak pójdą ???

Co powiedzą dzień dobry chce złożyć zeznania chciałem ukraść np. (klucze) ale brama mnie jxxxxx!!!! musze o tym z tatą pogadać

 

na ta słome bym uważał bo jezeli masz ja blisko budynku jakiegos to jak podpalą to jeszcze Ci sie spali budynek

słoma jest w stodole około mamy 250-300belek ale przełożyliśmy około 50 żeby pochować do stodoły dobudowana obora potem pomieszczenie na pasze i z 8m do domu

 

Idż do szkoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek    4

tak tylko z to juz przesada bo mozesz kogos zabic to juz nie sa takie zarty nie chodzi tu o złodziei ale o przypadkowe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

tak tylko z to juz przesada bo mozesz kogos zabic to juz nie sa takie zarty nie chodzi tu o złodziei ale o przypadkowe osoby

no to podłoncze pastuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

@wilczek masz rację zabezpieczajmy się ale w taki sposób by nas nie okradziono a niewinnemu człowiekowi nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

To jak możemy sie jeszcze obronic inaczej ??? skoro unas po godzinie 19 jak jest ciemno to już nikogo na drodze sie nie znajdzie bo sie boją bo take idjoci unas jeżdzą od miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek    4

to nie masz psa na podworku ? u mnie jest 5 psów 2 duze i 3 mniejsze ktore robia najwiecej hałasu i z takim czyms jak zlodzieje puki co nie mialem do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

najlepiej spuścić psa z łańcucha , do garażów i innych obejść w których jest coś cennego założyć jakieś dobre kłódki i być czujnym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus91412    0

mam psy rottweilery czy jak to sie pisze i mam lampy na podwórku że jak ktoś idzie to sie włączają na 1minute a jak łazi cały czas to w domu takie coś jak dzwonek dzwoni i nas budzi i działa to na tej zasadzie że jak lampa nie zgasnie po 1minucie jest krótki dzwonek do domu a jak swieci sie powyzej 2 minut to piszczy nam w domu cały czas do póki nie wyłączymy

Psów to ja mam 4 wszystkie wielkie i agresywne

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

z tą lampą co świeci jak ktoś idzie to dobry pomysł rolleyes.gif a ile taka kosztuję jeśli pamiętasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj