Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unia Tytan 6 vs Warfama N-228

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 13 grudzień 2011 - 13:41

Unia Tytan 6 vs Warfama N-228 Witam ;)

W niedalekiej przyszłości mam w planach zakup rozrzutnika obornika. Zastanwiam się między Tytanem 6 a Waramą N-228. Oba rozrzutniki można załadować do max 4,5t przy czym Unia ma trochę większą pakę. Za unią przemawia także tylna klapa w standardzie i myślę że trochę większa renoma. Za Tytana w korbankowie zaśpiewali mi 26.200 netto z adapterem poziomym. Do tego wałek za 490zł netto. Myślę że coś dało by się urwać. Warfamę na alledrogo widziałem za 28 tyś brutto. Myślicie że to drogo? Podobno cena maszyn z brzegu ma wzrosnąć po nowym roku. Myślicie że dało by radę jeszcze zejść z ceny za tego Tytana?
I drugie pytanie: jaki wg was adapter jest lepszy? poziomy czy pionowy? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Unia Tytan 6 vs Warfama N-228 Dzisiaj, 19:56
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 14:41

Unia Tytan 6 vs Warfama N-228 Haha i wydał byś tyle kasy za zwykły zwyczajny g*wnowóz 3,5t z podwyższonymi burtami, nie masz żadnego rozrzutnika? taki rozrzutnik to tylko będziesz lżejszy o 35 klocków i dalej to samo co masz będziesz miał, chcesz porządny rozrzutnik to taki sobie kup
http://moto.allegro....1967295436.html
jestem nawet pewny że te rozrzutnik przeżyje i tego z warfamy i z uni razem wzięte, kolego przy obecnych cenach paliwa trzeba mysleć ekonomicznie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 13 grudzień 2011 - 14:54

Unia Tytan 6 vs Warfama N-228 Gdyby to była tylko moja decyzja :) Wg. mnie też jest lepszy z adapterem pionowym, jednak główną decyzję i tak podejmuje wujo, a jego ciężko przekonać. Narazie szukamy czegoś ciekawego i wybór padł na jednego z tych dwóch. W sumie to makaronu nie ma tak dużo żeby kupować 8t. Teraz mamy 3t, jednak jest on już wiekowy. W roku używany był jakieś 8 dni.