Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dealer podniosł cenę DF Agrotrona

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share arofarmer

arofarmer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 10:05

Dealer podniosł cenę DF Agrotrona Z Bogatego to nawet nie myśl że popuści z ceny.
Mieliśmy brać też sprzęt to wyjął cennik i zero upustu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dealer podniosł cenę DF Agrotrona Dzisiaj, 20:18
  •  

#22 Share kakus19

kakus19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 10:29

Dealer podniosł cenę DF Agrotrona no ja tez mam taka akcje z df - em.tylko ze ja zamawialem we wrzesniu i nic nie pisalismy zadnych umów bo diler powiedzial ze jakby euro sie zmienilo o 10-20 gr to cena sie nie zmieni i policzy po 3.90.nie przypuszczalem ze tak podrozeje.sam diler powiedzial ze jak cos to moge zrezygnowac z niego.ogolnie wyszlo tak ze pod koniec listopada przyszedł taki ciagnik na plac i ktos z niego zrezygnował i ja go wzialem choc jest w troche innym wyposazeniu.ale ten co zamowilem to go jeszcze nie ma a cena caly czas rosnie.

Edytowany przez kakus19, 13 grudzień 2011 - 10:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 13:01

Dealer podniosł cenę DF Agrotrona Też byłem zainteresowany tym ciągnikiem ale zrezygnowałem ze względu na cenę. Wszystkiemu winny jest także koncern SDF który nie uwzględnia ciągników zamówionych wcześniej po niższej cenie co za tym idzie ciągnik zamówiony np.w sierpniu taniej a sprowadzony w grudniu kosztuje cennikowo tyle co ten zamawiany teraz.Dodam też że ciągnik nie jest wart tej ceny w tym momencie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:18

Dealer podniosł cenę DF Agrotrona jaro30 mylisz się. Ciągnik zamówiony po starej cenie katalogowej w sierpniu wjeżdża na plac dilera po starej cenie, ale z nowym kursem euro. Chyba, że diler robi Cię w balona. Gdzie kupujesz?
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Dodaj odpowiedź