Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Ares 697 ATZ Problem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bastotek

bastotek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 19:27

Claas Ares 697 ATZ Problem Witam wszystkich mam problem z ciągnikiem Claas Ares 697ATZ w ostatnim czasie gdy włączam ciągnik to nie chce ruszyć. Zaświeca się kontrolka diagnostyki przekładni, która szybko mruga i słychać brzęczyk i nic ani do przodu ani do tyłu. Mam pytanie czy ktoś się już z tym spotkał i co może być przyczyną tego? Czy da się usunąć ten problem samemu czy będę musiał wzywać serwis? Może ktoś się już z tym problem spotkał i wie co może być przyczyną tej usterki. Tak to wygląda na panelu w ciągniku jest to kontrolka podpisana nr. 8 Lampki Kontrolne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Ares 697 ATZ Problem Dzisiaj, 11:23
  •  

#2 Share Michal225

Michal225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo , off road:)

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:23

Claas Ares 697 ATZ Problem Prawdopodobnie masz gdzieś jakieś zwarcie , jeżeli nie chcesz na początek wzywać serwisu to proponuje najpierw przeryc wiazki . Niestety w tych ciągnigach to dość częsty problem ,że sie przecierają ...

#3 Share piotrek8111

piotrek8111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja ,sport

Napisany 11 styczeń 2012 - 19:41

Claas Ares 697 ATZ Problem Kolego jak masz przekażniki po lewej stronie to od góry masz 2 słupki przekażników po 3 szt w słupku przełóż je przekaźniki z dolnego słupka w górny a z dolnego w górny u mnie też tak było poprostu nie ł☺aczy ci ale to powinno pomóc a jeśli to nie to to serwis i prawdopodobnie moduł sterowniczy a to wydatek rzedu 10 tys zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wpysiu

wpysiu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 22:23

Claas Ares 697 ATZ Problem i jak??? problem rozwiązany??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 22 sierpień 2015 - 20:51

Claas Ares 697 ATZ Problem

Witam

Mam Aresa 697ATZ i ostatnio podczas pracy zaczął drżeć cały ciągnik, i czy to w polu czy jadąc drogą drży tak samo, jedynie na D6 nie drży, na obrotach silnika do 1500 drży bardziej a powyżej trochę mniej ale cały czas odczuwam drżenie. Miał ktoś taki problem, co może być przyczyną? Dodam że na postoju nie drży niezależnie na jakich obrotach jest silnik, tylko podczas jazdy.