Kanuni5125

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kanuni5125    0

Witam. wczoraj szukając do kupienia przyczepy, natrafiłem się na coś czego jeszcze nie widziałem. Myślałem z początku że jest to po prostu autosan d35 ale właściciel powiedział że jest to rosyjska przyczepa, a więc ma wywrot dwustronny, hydrauliczny i ręczny (sprawny), kała 20 te wysokie, rama ok podłoga super burty troche dziurawe, i co dziwnego nie ma obrotnicy tylko jest na takich drążkach jak polski rozrzutnik dwuosiowy i własnie tu jest problem bo jest to po rozbijane, i własciciel muwił że ,,troche,, lata po drodze. Cena z tą przyczepe to 1600zł. Więc czy warto? Czy gdzieś dostane części żeby zrobić ten przód, czy od rozrzutnika coś będzie pasować?

Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje na ten temat :rolleyes:


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Tam gdzie tulejki masz rozbite to tokarz dorobi nowe, przeguby też pewnie da się dopasować. Rosjanie nie wyprodukowali przegubów pod tą przyczepę, a zastosowali od innego pojazdu(taka była u nich unifikacja). Najgorsze jest cofanie z takim układem, masakra. Cena tej przyczepy poniżej ceny złomu użytkowego, osobiście byłbym za kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Radekk89 - właśnie zdjęć niestety nie zrobiłem.

zorzyk2 - Acha dzięki, jak nie znajde nic innego to biore. ( Czekam tydzień bo dałem ogłoszenie)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaq    0

Ja osobiście jestem posiadaczem takiej przyczepy jakiej dotyczy opis,tak samo mam ramę ok burty przegniłe kupiłem ją jakieś 5-6 lat temu,wtedy ona była w cenie złomu ok 500 złotych za nią dałem z transportem.

Jeżeli ktoś jest bardzo zdesperowany dodam jej jakieś zdjęcie do mojej galerii,tylko proszę wcześniej napisać z jakiej perspektywy ma być zdjęcie tej oto przyczepy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

A jak oceniasz tą przyczepe? Dobra jest? Oś przednia gnie sie?


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaq    0

A jak oceniasz tą przyczepe? Dobra jest? Oś przednia gnie sie?

[/quot

Mało jej używam i tylko do lekkich prac,nic mi się z nią nie dzieje,stoi sobie pod chmurką i nic w niej jeszcze nie robiłem.Nie wymieniałem łożysk w kołach,chodź opony są bardzo liche,to nie robiłem w niej kapci.Jestem z niej bardzo zadowolony tylko,że ona jest bez papieru i tu problem i tak niska cena.Chwalić sobie ja mogę za to,że jak już ja kupiłem miała nowy przewód olejowy.Nie mam z nią żadnego problemu,przez 3 lata woziłem nią zboże w żniwa,wszystkiego co przewiozła było ok 100 ton nie zauważyłem,żeby coś mi się z przodkiem stało i dodam również,że lepiej się nią skręca niż normalną przyczepa ze zwrotnicą.Jeśli coś jeszcze będziesz chciał pisz na pw B)

 

Ps. Szczerze polecam tą przyczepę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

witam gdzie można kupić felgę do przyczepy rolniczej Gosielmasz 4,5 tony na 8 szpilek rozmiar opony to 9,16??? interesują mnie części do rosyjskiej przyczepy nie tylko felga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

ja mam dwie ruskie 12t i lepszych przyczep niema za***iście wytrzymałe i pojemne


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

,,Rosyjska wywrotka" toć to brzmi jak nazwa jakiegoś hardcorowego drinka,

Znacie jakiegoś producenta przyczep ze wschodu który by obecnie działał na naszym rynku? Pomijając UMEGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

jakieś pewnie są. Ale niewiem jak się sprawóją w żniwa np jak ją załaduje 6 ton to nic jej się nie stanie ??? nazwa przyczepy to Gomsielmasz HOMEL, rolnicza, 4,5t wywrotka ale niema zapasowego koła a chciał bym dokupić a niewiem gdzie pytać o felgę bo opony to bez problemu można dostać a z tego co wiem to opona to 9x16

Edytowano przez rafal0079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzgtsv6    0

Ja mam taką przyczepę i koło zapasowe mam w komplecie.

 

Tu masz link na allegro widziałem takie koła.

http://allegro.pl/op...3872529318.html

 

Błąd: to nie są koła do przyczepy. Opona pasuje, jednak felga jest od rozrzutnika rosyjskiego.

 

Przyczepy 4,5t jednak mają felgi na 8 szpilek i wymiar opony tak jak piszesz 9x16 (dzisiaj sprawdzilem u siebie), a rozrzutniki rosyjskie mają felgi na 6 szpilek i opony 11x16 lub 12x16.

Edytowano przez mistrzgtsv6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj