Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat?

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kanuni5125

Kanuni5125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 12:52

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? Witam. wczoraj szukając do kupienia przyczepy, natrafiłem się na coś czego jeszcze nie widziałem. Myślałem z początku że jest to po prostu autosan d35 ale właściciel powiedział że jest to rosyjska przyczepa, a więc ma wywrot dwustronny, hydrauliczny i ręczny (sprawny), kała 20 te wysokie, rama ok podłoga super burty troche dziurawe, i co dziwnego nie ma obrotnicy tylko jest na takich drążkach jak polski rozrzutnik dwuosiowy i własnie tu jest problem bo jest to po rozbijane, i własciciel muwił że ,,troche,, lata po drodze. Cena z tą przyczepe to 1600zł. Więc czy warto? Czy gdzieś dostane części żeby zrobić ten przód, czy od rozrzutnika coś będzie pasować?
Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje na ten temat :rolleyes:
URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? Dzisiaj, 15:30
  •  

#2 Share Radekk89

Radekk89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 13:51

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? możesz jakieś zdjęcie tego wstawić?

#3 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 15:05

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? Tam gdzie tulejki masz rozbite to tokarz dorobi nowe, przeguby też pewnie da się dopasować. Rosjanie nie wyprodukowali przegubów pod tą przyczepę, a zastosowali od innego pojazdu(taka była u nich unifikacja). Najgorsze jest cofanie z takim układem, masakra. Cena tej przyczepy poniżej ceny złomu użytkowego, osobiście byłbym za kupnem.

#4 Share Kanuni5125

Kanuni5125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 15:37

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? Radekk89 - właśnie zdjęć niestety nie zrobiłem.
zorzyk2 - Acha dzięki, jak nie znajde nic innego to biore. ( Czekam tydzień bo dałem ogłoszenie)

#5 Share Ptaq

Ptaq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny xD
    Interesuję się Gospodarstwem rolnym i wszystkim z tym związanym:)

Napisany 12 grudzień 2011 - 17:20

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? Ja osobiście jestem posiadaczem takiej przyczepy jakiej dotyczy opis,tak samo mam ramę ok burty przegniłe kupiłem ją jakieś 5-6 lat temu,wtedy ona była w cenie złomu ok 500 złotych za nią dałem z transportem.
Jeżeli ktoś jest bardzo zdesperowany dodam jej jakieś zdjęcie do mojej galerii,tylko proszę wcześniej napisać z jakiej perspektywy ma być zdjęcie tej oto przyczepy B)

#6 Share Kanuni5125

Kanuni5125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 19:00

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? A jak oceniasz tą przyczepe? Dobra jest? Oś przednia gnie sie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Ptaq

Ptaq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny xD
    Interesuję się Gospodarstwem rolnym i wszystkim z tym związanym:)

Napisany 15 grudzień 2011 - 20:20

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? [quote name='Kanuni5125' timestamp='1323712832' post='828920']
A jak oceniasz tą przyczepe? Dobra jest? Oś przednia gnie sie?
[/quot
Mało jej używam i tylko do lekkich prac,nic mi się z nią nie dzieje,stoi sobie pod chmurką i nic w niej jeszcze nie robiłem.Nie wymieniałem łożysk w kołach,chodź opony są bardzo liche,to nie robiłem w niej kapci.Jestem z niej bardzo zadowolony tylko,że ona jest bez papieru i tu problem i tak niska cena.Chwalić sobie ja mogę za to,że jak już ja kupiłem miała nowy przewód olejowy.Nie mam z nią żadnego problemu,przez 3 lata woziłem nią zboże w żniwa,wszystkiego co przewiozła było ok 100 ton nie zauważyłem,żeby coś mi się z przodkiem stało i dodam również,że lepiej się nią skręca niż normalną przyczepa ze zwrotnicą.Jeśli coś jeszcze będziesz chciał pisz na pw B)

Ps. Szczerze polecam tą przyczepę :)

#8 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 14:42

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? witam gdzie można kupić felgę do przyczepy rolniczej Gosielmasz 4,5 tony na 8 szpilek rozmiar opony to 9,16??? interesują mnie części do rosyjskiej przyczepy nie tylko felga

#9 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 21 styczeń 2014 - 19:27

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? ja mam dwie ruskie 12t i lepszych przyczep niema za***iście wytrzymałe i pojemne
Valtra-Power Partner

#10 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 21 styczeń 2014 - 19:44

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? ,,Rosyjska wywrotka" toć to brzmi jak nazwa jakiegoś hardcorowego drinka,
Znacie jakiegoś producenta przyczep ze wschodu który by obecnie działał na naszym rynku? Pomijając UMEGE

#11 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 21:45

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? jakieś pewnie są. Ale niewiem jak się sprawóją w żniwa np jak ją załaduje 6 ton to nic jej się nie stanie ??? nazwa przyczepy to Gomsielmasz HOMEL, rolnicza, 4,5t wywrotka ale niema zapasowego koła a chciał bym dokupić a niewiem gdzie pytać o felgę bo opony to bez problemu można dostać a z tego co wiem to opona to 9x16

Edytowany przez rafal0079, 21 styczeń 2014 - 21:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share mistrzgtsv6

mistrzgtsv6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 19:40

Rosyjska wywrotka - co wiecie na ten temat? Ja mam taką przyczepę i koło zapasowe mam w komplecie.

Tu masz link na allegro widziałem takie koła.
http://allegro.pl/op...3872529318.html

Błąd: to nie są koła do przyczepy. Opona pasuje, jednak felga jest od rozrzutnika rosyjskiego.

Przyczepy 4,5t jednak mają felgi na 8 szpilek i wymiar opony tak jak piszesz 9x16 (dzisiaj sprawdzilem u siebie), a rozrzutniki rosyjskie mają felgi na 6 szpilek i opony 11x16 lub 12x16.

Edytowany przez mistrzgtsv6, 23 styczeń 2014 - 19:54.