Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak przygotować rozsade selery i pory

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share milosz997

milosz997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,sport

Napisany 11 grudzień 2011 - 16:34

jak przygotować rozsade selery i pory koledzy zwracam sie do was z pytaniem jak przygotować rozsade selery i pory posze was o pomoc z góry dziękuje za odpowiedż

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak przygotować rozsade selery i pory Dzisiaj, 21:31
  •  

#2 Share arekursus

arekursus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:-Traktory
    -Kombajny zbożowe
    -Warzywa

Napisany 11 grudzień 2011 - 19:15

jak przygotować rozsade selery i pory Selery
My to robimy tak. Siejemy w drewniane skrzyneczki ręką tak "na oko" i czekamy jak wzejdą. Gdy rośliny są już dosyć duże pikujemy je w paletki. Podlewamy, selery rosną. Trzeba o tym pamiętać se seler jest wrażliwy na niskie temperatury więc trzeba palić w tunelu foliowym lub w szklarni.
Pory
Również siejemy w drewniane skrzyneczki i czekamy jak rosną. Gdy są już duże trzeba je przyciąć nożyczkami aby były równe. No i wiadomo wszystko to lubi wodę, ciepło i światło. Jak chcesz wiedzieć coś więcej to pytaj.

#3 Share milosz997

milosz997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 16:31

jak przygotować rozsade selery i pory no więc mam jeszcze kilka pyań. ja nie mam szklarni ani tunelu to jest pierwszy rok w którym chce sie zając takimi żeczami na początek chciałem zrobić po trzysta sztuk tego i tego ale myślalem raczej w domowch warumkach na oknie to w końcu dopiero moje poczatki czy w domu mi to wyjdzie jaki nawóz stosujsz po pszesadzeniu do gleby kiedy wysiewaz rozsade gdzie kupujesz siew z góry dzięki za odp.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share arekursus

arekursus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:-Traktory
    -Kombajny zbożowe
    -Warzywa

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:46

jak przygotować rozsade selery i pory Moim zdaniem powinno się ci udać. Siejemy w kupnej ziemi. Nasiona jak i ziemie kupisz w sklepie ogrodniczym (tylko nie wiem czy są małe paczki z nasionami). Z terminami to się musiałbym się taty spytać ale w II poł. stycznia jest już wszystko posiane.

#5 Share stalpin8145

stalpin8145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:21

jak przygotować rozsade selery i pory selera sieje sie trochę wcześniej niż pora bo dłużej wschodzi
ja zaczynam siać tak początek lutego

Edytowany przez stalpin8145, 12 grudzień 2011 - 21:21.

#6 Share milosz997

milosz997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 17:16

jak przygotować rozsade selery i pory to zapytaj sie taty jeszcze jaki nawóz pod nie sieje przed wysadzeniem do gleby

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share milosz997

milosz997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:47

jak przygotować rozsade selery i pory acha no i jeszcze pyskacie czymś ta rozsade ile stopni to portzebuje

#8 Share gieno77

gieno77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Wędkarstwo

Napisany 05 luty 2012 - 20:31

jak przygotować rozsade selery i pory Witam.Panowie potrzebuje paru wskazówek jak przygotować rozsadę pora rwaną (zimującego),jak wy to wykonujecie ok 20tyś.szt.W jakim terminie to zrobić,na jakiej powierzchni,i morze jakieś sprawdzone odmiany.Z góry dziękuję.

#9 Share ziomalek0

ziomalek0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 21:24

jak przygotować rozsade selery i pory koledzy i nie dziwcie sie producentom że nie dawaja wam wskazówek tylko jakies dzieci sie widze wypowiadają. Nikt wam nie poda gotowej "receptury" na super sadzonke uczcie sie na swoich błedach my tez tak mieliśmy a po drugie to z konkurencja trzeba walczyc a nie pomagać pozdrawiam i mimo wszystko życze powodzenia

#10 Share marcinskiba

marcinskiba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 17:41

jak przygotować rozsade selery i pory ja mysle zrobic 50 000 por i chce 1 raz wysiac w skszynki bo w paletach nie wychodzi mi zbytnio bo jest jedna wiekrza a inna mniejsza bo sie nie dileje wszedzie rowno i w ogole podpowiedzcie mi czym ja podlewacie chodzi mi o nawozy

#11 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 19:02

jak przygotować rozsade selery i pory my selera wysiewamy w skrzynki a pozniej pikujemy w paletki 160 wczesniej zamawialem ale drogo wychodzilo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Indian

Indian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 luty 2014 - 18:30

jak przygotować rozsade selery i pory To jakie to są relacje cenowe? skoro drogo wychodzi?
ja właśnie się zastanawiam czy kupić czy siać...