Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kierowca

kierowca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się elektromechaniką, informatyką,elektryką

Napisany 10 grudzień 2011 - 21:47

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Witam chciał bym kupić rozrusznik szybkoobrotowy do c 330 ale nie wiem ile ma mieć KW znalazłem na allegro co ma 2,7 KW http://allegro.pl/ro...1971029733.html I taki co ma 3,0 KW http://allegro.pl/ro...1960828900.html Który będzie lepszy proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Dzisiaj, 15:58
  •  

#2 Share marcin64

marcin64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 23:09

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Na twoim miejscu wybrałbym agtech'a. Obydwa i tak są produkcji chińskiej, a w tym drugim masz przynajmniej teoretycznie więszą moc i gwarancję na 2 lata. Z lepszych jedynie magneton lub ew. jubana, ale cena już odpowiednio większa.

Edytowany przez marcin64, 10 grudzień 2011 - 23:14.

#3 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 11 grudzień 2011 - 00:07

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW http://allegro.pl/ro...1960828900.html ja bym ci tego nie radził brać bo go miałem to tydzień był w traktorze a miesiąc na gwarancji więc w końcu pieniądze mi za niego oddali i za pieniądze które mi oddali wyremontowałem 2 oryginalne rozruszniki które były montowane fabrycznie ogólnie bym ci odradził kupować tego 1 jak i 2 bo nie wiadomo na co można trafić tak jak mi co zmieniano mi co trochę ten rozrusznik i dali mi 3 różne i wszystkie tak samo się sypały ale też zależy na co się trafi bo sąsiad kupił i mu się nie psuję a mi się ciągle psuły

#4 Share marcin64

marcin64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 00:15

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Rzeczywiście, w tym przedziale cenowym dużo zależy od tego na co się akurat trafi. Ale pomijając to w zimie widać olbrzymią różnicę przy odpalaniu w stosunku do starych typów rozruszników.

#5 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 00:42

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW tak zgodzę się z tobą w zimę traktor z tym rozrusznikiem szybciej odpala i ten rozrusznik nie pobiera za akumulatora tyle prądu co inne ale też sporo osób narzeka na te tańszą wersje że im bęndiksy wyskakują , mi jak raz wyskoczył to o mało co nie rozwalił zębów na wieńcu koła zamachowegoDodany obrazek http://www.google.pl...=1t:429,r:8,s:0

#6 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 00:55

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Ten litewski Jubana mogę polecić, bo sam mam go od roku(średnio używany raz/dzień). Ale tylko ten z krótką zębatką, bo są i z długą i ten z długą to jest totalny shit! Rozrusznik zamawiałem w firmiegrand w tedy t najpierw mi przysłali ten z długą zębatką, jak się okazało że jest niedobry, musiałem wysyłać rozrusznik na SWÓJ koszt(40zł w plecy) i dopiero po miesiącu czasu przysłali mi normalny z krótką zębatką tylko, że o nim złego słowa powiedzieć nie mogę.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#7 Share kierowca

kierowca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 08:01

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Ja posiadam stary typ i strasznie w zimie ciężko odpalić,ale jak odradzacie kupować szybko obrotowych w tej cenie to na lato pomyśle nad droższym.Dziękuje wszystkim za odpowiedzi

#8 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 08:34

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW klego wymien szczotki t tulejki a przy okazji obczysc, jesli akku sa/jest dobre to powinno pomoc

Polska B

#9 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7601 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 08:46

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Zregeneruj stary rozrusznik. Tulejki, szczotki, jak trzeba przetocz komutator i zrób przerwy, wyczyść porządnie styki w elektromagnesie i na perfekt wszystkie połaczenia aż do ekumulatorów, sprawdz świece żarowe i mysi palić. Miałem jakiś czas 30-ke i nigdy nie było problemu z paleniem. Znajomi mają takie graty że się w pale nie mieści i też im to chodzi w zimie. Koszt regeneracji starego rozrusznika jest niewielki. Jak sie nie uda to pomyślisz o nowym.
KPK Kumurun Team

#10 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 11:12

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW najlepiej zrób tak jak piszą inni zregeneruj stary ja zrobiłem stare rozruszniki u fachowca który się na tym dobrze zna i chodzi ten rozrusznik jak nowy i sto razy lepiej niż ten bubel który kupiłem więc najlepszym wyjściem będzie jeszcze dla ciebie próba naprawy rozrusznika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 grudzień 2011 - 12:56

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW A co sądzicie o tym rozruszniku http://allegro.pl/ro...1939986903.html?

Edytowany przez zenekc330, 11 grudzień 2011 - 13:02.

#12 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 13:26

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW ten może być już lepszej jakości niż ten co ja miałem

#13 Share marcin64

marcin64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 13:41

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Jeśli masz już wydać ponad 400 zł za zwykły rozrusznik to albo rzeczywiście lepiej porządnie zregenerować stary, albo kupić magnetona z przekładnią i mieć spokój na lata:
http://allegro.pl/ro...1937910964.html
Ten z linku który podałeś raczej nie wygląda na takiego, który miałby przekłądnie, chyba że się mylę.

#14 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 13:47

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Te z przekładnią planetarną z zewnątrz wyglądają jak zwykłe rozruszniki.

#15 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 15:39

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW

A co sądzicie o tym rozruszniku http://allegro.pl/ro...1939986903.html?

W Bizonie taki przez 3 sezony spisywał się bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie w 4.
Co do oceny jego konstrukcji, to nie mogę się wypowiedzieć bo jeszcze nie rozbierałem takiego. Nic również nie wiem na temat dostępności części zamiennych do tych rozruszników.

#16 Share kierowca

kierowca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 15:54

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW jeszcze mam jedno pytanie z opalanie w zimie bo ja nie mam płynu tylko o zalewa wodą raz miałem problem bo zalałem go gorącą woda ale były słabe akumulatory i traktor nie odpalił anie mogłem wylać wody bo kranik od bloku mróz nie pościł i mam pytanie czy jest coś żeby kraniki nie zamarzały.

#17 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 15:59

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Kup sobie opalarkę, ja na rynku dałem 50zł i chodziła w tamtą zimę co dzień, super sprawa nawet do odpalania, ciągniki nawet zimne palą od strzała w największe mrozy, może posłużyć nawet do rozmrażania rur :)
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#18 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 17:19

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW miałem Jubane po jakimś roku zacząłem odnosić wrażenie że wolniej kręci, ale kręcił. Po dwóch latach któregoś dnia kupa dymu z niego i tyle. Później kupiłem Magnetrona i ten rzeczywiście kręci jak szalony i ciapek o niebo lepiej pali, na Jubanie jak był mróz i chwile trzeba było pomęczyć to wyraźnie zwalniał na tym teraz nie jet to zauważalne. Generalnie jak kupować nowy to tylko Magnetona z daleka omijaj inne wynalazki, jeżeli jest możliwa naprawa starego to jednak to rozwiązanie będzie pewnie najtrwalsze i najtańsze
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share andrzej78

andrzej78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 11 grudzień 2011 - 19:55

Rozrusznik szybkoobrotowy do C-330 ile KW Podzielam zdanie kolegów że jeżeli się daje to naprawiać stary rozrusznik ,r-11 są nie do zarżnięcia a jeżeli siada to szczotki ,tulejki w ostateczności wirnik, wszystkie wynalazki może z wyjątkiem magnetona wytrzymują jedynie okres gwarancji-może dłużej jeżeli nie używa się go zimą a jeżeli już to przez kilka sekund z bardzo długą przerwą,