frank

Stoły do rzepaku w kombajnach Claas

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kiju221    17

Nam wczoraj oddali juz heder z nowym stolem:D przezentuje sie ladnie, ma klamry do szybkiego montazu. Ciekawe jak sie bedzie spisywal


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jak możesz to wrzuć kilka fotek


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@kiju ile cie wyszedl koncowy koszt?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

13tys zl fotki juz sa w mojej galerii.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No nawet ładnie wygląda :blink:

Heder sami odmalowali czy im to zleciłeś?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Aha ;) to miałem jakieś zwidy ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Heh po prostu w takim swietnym stanie ;) Nie no swiruje, heder jak heder. Ok sory za OT


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Polecam rzetelną firmę znajdujacą się na stronie internetowej

 

Kupiłem u nich przystawkę w dobrej cenie, sprzęt naprawdę godny polecenia.Koszę nią już kilka lat.Bardzo dobra jakość!Naprawdę polecam wszystkim.

 

Link usunięty w sprawie reklamy rozmawiac z adminem forum

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ile zapłaciłeś i do jakiego hederu?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Czy dorabiał ktoś sobie samodzielnie stół do rzepaku do claasa mercatora lub podobnych? Heder mam 3,60m. Interesuje mnie koszt takiego dorobienia oraz sposoby wykonania. Mam już zrobioną kose boczną tylko muszę ją przerobić trochę bo napęd bierze od normalnego położenia kosy.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Kiedyś mysleliśmy aby przeobić jakiś stół na dany wymiar do hederu ale po ogólnych przeliczeniach ta przeróbka jak i zrobienie stołu samemu poprostu się nie opłaca. ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Czy ja wiem czy by się nie opłaciło, kose boczną mam, bagnety bym zostawił te co mam więc musiałbym tylko blachę kupić i zrobić jakiś napęd kosy np od bizona.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Czytałem artykuł gdzie było takie rozwiązanie z częściami od bizona i jeszcze od fiata 126p. i były tam pokazane zdjęcia jak to wykonać tylko że gazeta wsiąkła i nie mogę jej znaleźć


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

To pewnie RPT. Czytałem to, tyle że tam było mało napisane. W kosie bocznej mam właśnie drążki kierownicze od malucha włożone. A napęd kosy głównej musi być od bizona raczej bo nie da się przedłużyć oryginalnego wału napędu kosy claasa.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Zgadza się RPT z 2007r.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Eee no to jeszcze wtedy nie miałem zaprenumerowanej RPT to sobie nie poczytam ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

No a ja zostawiłem ją sobie bo kombajn jest to może podpatrzę jak wykonane no i nic ze stołu nie będzie-chyba?


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

A napęd kosy bocznej chce zrobić dokładnie tak jak jest pokazane w najnowszym RPT ;)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A o który ci dokładnie chodzi? ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

pewnie o ten co jest na ostatnim zdjęciu(to jest heher od Mercatora kosa3.6)


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Dokładnie o ten. Ładnie to jest zrobione.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

bagnety i nóż są od bizona


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Właśnie nie wiem czy kupować nowe bagnety czy przełożyć stare. Bo kupno nowych znacznie podwyższy koszt budowy stołu ale z drugiej strony ułatwi jego zdjęcie po żniwach rzepaczanych.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj