frank

Stoły do rzepaku w kombajnach Claas

Polecane posty

ralfMTX140    3

To widze że dbają o klienta jak wzięli heder i bezpośrednio pod niego zrobią ten stół <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Wlasnie dlatego sie zdecydowalismy na ta firme bo bedziemy mieli pewnosc ze ten stol bedzie pasowal galante <_<.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nic nie jest pewne jak zrobią to sprawdzisz <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Heheh moze i masz racje no ale mam nadzieje ze fuszery nie odwala. Jak oddadza nam heder ze stolem to cykne pare fotek dla zainteresowanych i napiesze cos wiecej o wykonaniu owego stolu <_<


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

A czy zakładanie tych dorabienych przystawek jest też tak szybka jak orginalnych przystawek od Claasa, czy też trza się męczyć jak w bizonie?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja myśle że to zależy jaki masz stół. <_< Mamy na 4 klamry to 15-20 min i stół założony


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1
Orginalny Claasa?

 

A czy ta firma to nie czasami Hago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ja też mam na klamry w orginalnej Claasa. Jak są klamry to jest wygoda.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja mam chyba na 2 klamry :P choć nie pamiętam dokładnie musiałbym zerknąć choć coś mi się kojarzy że na 4 :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaceksie    0

Ja właśnie kupiłem nowy stół z hago z dwiema ele. kosami zegra do nowego dominatora i wygląda całkiem dobrze;ale zobaczymy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A jakiej szerokości kupiłeś?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

@jaceksie

Nie chcę Cię martwić ala mam znajomego który zamawiał tam (Hago) do Mercatora 75 3m kasa .Też Przyjechali po heder ,zrobili bardzo

fachowo -silna konstrukcja aż się bałem czy Mercatorka nie przechyli do przodu .

Kupił go bez faktury co potem okazało się problemem .

Pojechał kosić i nawet 100 m nie ujechał wszystko się pourywało (kosa boczna,napęd kosy głównej ).Zadzwonił o gwarancje to

mu powiedzieli że jak kupił bez faktury to gwarancji nie ma !!!!.

Być może to tylko przypadek bo konstrukcja bardzo mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No to nieźle <_< I co później zrobił?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Na pewno kolega mu kosił rzepak .I podobno mieli wziąć do poprawki ale co z tego wynikło

będe wiedział jak się z nim spotkam na polu <_< bo mieszkamy bardzo daleko od siebie ale pola mamy

w połowie drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No to niezbyt ciekawie <_< przy okazji zapytaj się jaki koszt był naprawy (jeśli go naprawiał)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

My kupiliśmy stół 6.60m i go skróciliśmy do 5.10m stół posiada 2 kosy hydrauliczne


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Duzo bylo problemow z taka przerobka?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

Nie tylko odcieliśmy kose z jednej strony odmieżyliśmy ile trzeba uciąć i potem kose tylko ustawić iprzyspawać no i węże podpiąć i to była cała filozofia a przeróbka zajęła 6h


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra koledzy, trochę techniki przerobilismy...:-)

a może porozmawiajmy o prognozach cen za rzepak w tym roku?

macie jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A czy to jest temat na takie rozmowy??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj