Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyciski od Napedu I blokady

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 14:04

Przyciski od Napedu I blokady Witam Forumowiczow:) jedno pytanie takie drobne do was mam. Napiszcie Czy w seriach np 62XX przedni naped jest zalaczany impulsowo tzn przyciskiem ktory odbija czy takim ktory nie.Bo ja posiadam MF6120 Dynashift i wlaczany jest tym ktory odbija. Chcialbym taki maly szczegol wiedziec bo niestety bede musial chyba usunac komputer i zrobic na krotko:( poniewaz 2 lata temu rewers mi siadl i komputer zalaczal tylko do tylu a teraz ten naped caly czas chodzi i nie da sie go wylaczyc:( czytalem na ten temat i sprawdzalem co moglem ale to raczej bedzie ten komputer. Dzieki Wielkie za pomoc:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyciski od Napedu I blokady Dzisiaj, 20:47
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 17:34

Przyciski od Napedu I blokady Powodzenia odliczaj czas do awarii! ja bym kompa zrobil i przywrócił mu pełną sprawność te przyciski są impulsowe bo działają na dwie pozycje napęd na raz automat na dwa stały nie rozłacza sie przy 14km/h
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 08:17

Przyciski od Napedu I blokady Acha dzieki za informacje :) a co do tej awarii to nie mam obaw bo kolega Jezdzi MF 3050 ponad 5 lat jak ma na krotko i maszyna do tej pory chodzi:) Po zatym Posiadam MF3095 ktory po zniwach tez zostal przerobiony bo komp niestety tez padl, i jak na razie nie ma problemu:)

#4 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 17:33

Przyciski od Napedu I blokady to wszystko jest do czasu niech przepnie przypadkiem z zająca na żółwia i ine nadąrzy bączków liczyć i trybów na drodze rób jak chcesz w sumie roboty będę miła więcej :lol:
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#5 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 17:51

Przyciski od Napedu I blokady Tak szczerze jezeli chodzi o mojego MF 3095 to chocby przerzucil przez przypadek to nic mu sie nie stanie, wiem bo juz mi sie tak zdarzylo.Ma jakas blokade tam ze nic sie nie stanie. A kolegi nie wiem czy ma ale w kazdym badz razie tyle jezdzi i nic sie nie stalo po za tym ma w takim miejscu ten przycisk ze ciezko bylo by przez przypadek zmienic:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 10:16

Przyciski od Napedu I blokady Zmienić może i ciężko przez przypadek ale może wystarczy małe zwarcie lub cos w tym stylu.

#7 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 12:52

Przyciski od Napedu I blokady Byc moze i tak ale juz pare lat tak ma i na szczescie jest wszystko dobrze:) kiedys jak mu sie przycisk zepsul to pamietam ze kable do kupy skrecil i jezdzil tak xd

#8 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2011 - 19:17

Przyciski od Napedu I blokady O co chodzi z tymi dwiema pozycjami? Czy w serii 61XX też tak jest bo mi ostatnio jak nacisnę przycisk od blokady to tylko mignie kontrolka od przedniego napędu i jest tylko blokada na tył włączona a jak jeszcze raz wcisnę to się wyłącza blokada ale za to przedni napęd się włącza i tak na zmianę się włączają i można to wyłączyć tylko przyciskiem od przedniego napędu. Napiszcie proszę jak powinno być dobrze co ma się włączać i czym wyłączać.

#9 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 20:55

Przyciski od Napedu I blokady Jutro sprawdze to Ci napisze jak powinno byc :) ale z tego co pamietam to jak nacisniesz ten od blokady to powinien sie wlaczyc przedni naped razem z ta blokada. a jak drugi raz to blokada powinna sie rozlaczyc a naped zostac:)A tym od przedniego powinien CI tylko przedni zalaczac i nic wiecej:)

Edytowany przez micro16, 17 styczeń 2012 - 20:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 styczeń 2012 - 16:34

Przyciski od Napedu I blokady No u mnie już wszystko ok jest nie wiem dlaczego tak się działo.