Skocz do zawartości

Zdjęcie

ursus vs. deutz fahr

96 odpowiedzi na ten temat

#41 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 październik 2007 - 22:28

ursus vs. deutz fahr

dobra ja juz niewwalam sie w ten temat... rubcie i miejcie zdanie jakie chcecie... ja tam do swojego ursusa jestem przywiazany niby dziadek ale lata jak glupi wiele nim wyjezdzilem i jak bym mial go zmeiniac to albo MF albo JD ale chyba by MF byl ale to za jakis czas
ja wam niebronie miec dobrego zdania na temat DF... ale ja mam swoje a czy w same i DF jest podobnie w kabinie??? bo jak tak to juz nic niebede muwil na ten temat
bo srodek samicy na pierwsyz rzut oka jest spoko ale przyjrzec sie i poaptrzec popracowac nim to sie widzi usterki w wykonaniu

stasiek nie lec po opinii tylko skoncentruj sie na poszczegolnych seriach, ja w zadnym wypadku nie jestem zwolennikiem DF, a na zulawach to glownie przez roltop DF od wielu lat posiada zdecydowanie negatywne miano, ale np. na agrtotrona k120 to sam bym sie skusil i wierze ze to bardzo dobre, nowoczesne, bogato wyposazone i posiadajace wysokie parametry ciagniki, takze nie nastawiaj sie od razu i na wiele lat negatywnie do czegos czego nie znasz, a jedynie slyszales nieciekawa opinie np. o starszym i wiekszym bracie DF
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ursus vs. deutz fahr Dzisiaj, 18:50
  •  

#42 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 370 postów

Napisany 15 październik 2007 - 22:30

ursus vs. deutz fahr

a czy w same i DF jest podobnie w kabinie??? bo jak tak to juz nic niebede muwil na ten temat
bo srodek samicy na pierwsyz rzut oka jest spoko ale przyjrzec sie i poaptrzec popracowac nim to sie widzi usterki w wykonaniu

ZAPEWNIAM CIĘ ŻE NIE JEST TAK SAMO!! :)
bez obaw w środeczku masz inaczej

nie mam obrazków a bym ci pokazał

:)

#43 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 październik 2007 - 22:52

ursus vs. deutz fahr

ZAPEWNIAM CIĘ ŻE NIE JEST TAK SAMO!! :)
bez obaw w środeczku masz inaczej

nie mam obrazków a bym ci pokazał

:)

to jednak znajdz te obrazki bo ja za duzej roznicy nie widze, poza nieistotnymi szczegolami
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#44 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 01 grudzień 2007 - 19:52

ursus vs. deutz fahr ja bym wolal ursusa , tanszy, mniej pali czesci tanie ,nie wazne ze nie ma takiego komfortu jak DF , wazne zeby dobrze pracował

#45 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:27

ursus vs. deutz fahr

ja bym wolal ursusa , tanszy, mniej pali czesci tanie ,nie wazne ze nie ma takiego komfortu jak DF , wazne zeby dobrze pracował

Człowieku o czym Ty w ogóle do nas rozmawiasz...Komfort jest nie ważny?? :) chyba jesteś jedyną osobą na tym forum która tak uważa :)

PS: może i do ursusa części tanie a DF sie po prostu nie psuje ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#46 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 11:00

ursus vs. deutz fahr URSUS MNIEJ PALI :) ;) A to dobre :)
Tak wogóle to temayt niewłaściwy, ponieważ jest to to samo jakbym miał porównać poczciwego maluszka do mercedesa serii C :)
A tak dla formalności to ja za DF :)

#47 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 02 grudzień 2007 - 11:10

ursus vs. deutz fahr Sam sie dziwe po co ten temat przeciez sprawa jest jasna ;) ostatnio jak woziłem na suszarnie kukurydze i własciciel u którego suszyłem zobaczył mojego 165mk3 to powiedział ze on by sobie nie dał rady z pługiem atlas :) a sam ora starym 1614 ale to wogóle był koles o dziwnych przekonaniach dwa pierwsze zdania i nawet nie chcało mi sie z nim dalej polemizowac taki burak ze szok! głupota jego była zarazliwa tak wyczułem.moim zdaniem to dzis ursus osiagnął dno kompletna kompromitacja porównujac ten sam rocznik ursusa i DF lepiej dołozyc kupic DF nawet i 5 lat starszego!
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#48 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 16:33

ursus vs. deutz fahr [quote name='Olik' date='Dec 2 2007, 10:27 ' post='102364']
Człowieku o czym Ty w ogóle do nas rozmawiasz...Komfort jest nie ważny?? ;) chyba jesteś jedyną osobą na tym forum która tak uważa :)

PS: może i do ursusa części tanie a DF sie po prostu nie psuje

nie ma maszyny zeby sie nie psuła

#49 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 16:40

ursus vs. deutz fahr Nie ma co poruwnywać Ursusa do DF, DF to już jest ciągnik jak się należy, a nie jakieś przestażałe konstrukcje.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#50 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 grudzień 2007 - 17:31

ursus vs. deutz fahr

nie ma maszyny żeby sie nie psuła

Nie no wiem ze niema maszyny która sie nie psuje ale napisałem to tak dla porównania żeby podkreślić jakość Deutz'a ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 18:27

ursus vs. deutz fahr jakoś w zetorach robili silniki deutza , ludzie duzo narzeakli i je wycofali

#52 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 18:29

ursus vs. deutz fahr

jakoś w zetorach robili silniki deutza , ludzie duzo narzeakli i je wycofali

Kiedy to było??

Nigdy o tym nie słyszałem.... ;) :) :)

#53 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 02 grudzień 2007 - 18:45

ursus vs. deutz fahr Ja też nie to ... JAk taki mądry to napisz w jakich modelach i kiedy ;)

#54 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 19:00

ursus vs. deutz fahr w forterrach z kwadratową maską w tych pierszych

#55 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 02 grudzień 2007 - 19:04

ursus vs. deutz fahr Ja jakos nigdy sie nie spotkałem ale kto to wie a mi się wydawało żę zetor sam robi silniki ;)

#56 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 19:06

ursus vs. deutz fahr bo robi teraz ma swoje , ale pierwsze forterry mialy VI dutza

#57 Share sameSILVER130

sameSILVER130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 19:08

ursus vs. deutz fahr silnik deutza siedzi w 120konnej 6 zetora. Ale słyszałem opinie że z tą 6 deutza ten model byl strasznie awaryjny więc pojawił się odpowiednik0 zetor 120km-4ka-silnik zetorowski

#58 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 19:08

ursus vs. deutz fahr kolo mnie jest społka ma 2,5 tys hektarów maja 11 polskich ursusów 1614 , w tym 4 nowe a o zagranicznych nawet nie mysla. ja mam ursusa 1224 i mam 7 tys mtg bez remontu silnika

#59 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 19:13

ursus vs. deutz fahr Ale Halun20 ma deutz-fahra 80 konnego....Pracuje on na 60 ha jako główny ciągnik....To wyobraź sobie jak te 80km musi dostać po garach na 60ha... :)

Mimo tego pracuje jak należy....Z tego co wiem to miał jedną poważną awarie,posypał się kosz satelit.... :angry:

Ja uważam że żaden nowy Ursus 80km,dał by o sobie znaki dużo wcześniej i częściej... :)

Do tego ten DF ma tura....Także naprawde podoba mi się ten ciągniczek i z tego co pisał Halun jest naprawde dobry....

A Ursus pozostawia dużo do życzenia ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 21:28

ursus vs. deutz fahr Jak już ktoś nie jednokrotnie zauważył ja też muszę to powiedzieć... ten temat nie musiał być zakładany(chociaż zainteresowanie jest) bo wynik jest oczywisty ;)

Dodaj odpowiedź