Skocz do zawartości

Zdjęcie

ursus vs. deutz fahr

96 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:06

ursus vs. deutz fahr którego z nich wybralibyście robie to dla kolegi który uważa że df`y sie do niczego nie nadają @stasiekrolnik
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ursus vs. deutz fahr Dzisiaj, 18:09
  •  

#2 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:10

ursus vs. deutz fahr Ursus :P a dlaczego sie DF-y nie nadają??
Ursus & JD Rulezzzz

#3 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:11

ursus vs. deutz fahr no tak ursus wyprzedza df technologicznie :P i df nie dorasta mu do pięt , czy aby napewno??

#4 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:11

ursus vs. deutz fahr

którego z nich wybralibyście robie to dla kolegi który uważa że df`y sie do niczego nie nadają @stasiekrolnik

Ja bym wybrał DF przynajmnie komfort pracy jest lepszy w DF. Ale zato Ursus jest tanszy i paliwa napewno mniej pali!!!!
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#5 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:26

ursus vs. deutz fahr Panowie przepraszam że sie wtrące ale moim zdaniem nie ma co porównywać Ursusa i DF-a ponieważ wiadomo że w DF jest o wiele lepszy komfort pracy niż w ursusie

Ja bym bez wachania wybrał DF-a nawet jakbym miał wybierać między nowym ursusem a DF-em 2000 r

Ale to jest moje zdanie :P
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#6 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:29

ursus vs. deutz fahr

Ale to jest moje zdanie :P

i nie tylko twoje ursusy to się zatrzymały technologicznie 20 lat temu, ciekawe jak będą wyglądały te nowe modele w pracy

#7 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 14 październik 2007 - 19:56

ursus vs. deutz fahr

którego z nich wybralibyście robie to dla kolegi który uważa że df`y sie do niczego nie nadają @stasiekrolnik

jesli wszystcy mysleli by tak jak twoj kolega to najlepiej byloby pracowac w konia a DF jest przynajmniej ciagnikiem na najwyzszym poziomie a ursus jest niestety prawie muzealnym eksponatem 25 lat temu moze i byly na poziomie ale teraz to jest w szarym koncu poprostu nie ma tam nic nowego poza wprowadzeniem plastikow ( np maska )

#8 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 14 październik 2007 - 20:13

ursus vs. deutz fahr Panowie DF jest duzo lepszy od URSUSA.....Ursus w ostatnich latach nic nie zrobił...Cały czas ta sama technologia...Ehh...Ja bym sie nawet nie zastanawiał i brał DF

#9 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 14 październik 2007 - 20:18

ursus vs. deutz fahr

Ja bym wybrał DF przynajmnie komfort pracy jest lepszy w DF. Ale zato Ursus jest tanszy i paliwa napewno mniej pali!!!!

To ciekawe, mógłbyś wyjaśnić dlaczego URSUS mniej pali niż DF ???
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 październik 2007 - 20:23

ursus vs. deutz fahr

Ciekawe które Ursusy palą mniej od Deutza? Może te z silnikami Martina :P, Perkinsy raczej też palą więcej, nie mówiąc o trwałości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 14 październik 2007 - 21:27

ursus vs. deutz fahr DF to złomy,i palą dużo bo wiem bo jeżdziłem nimi jak pracowałem w dużym gospodarstwie,nic ciekawego!

#12 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 14 październik 2007 - 22:02

ursus vs. deutz fahr Już mam niekiedy dość takich tekstów że wszystko co za chodnie to złom a ursus to potęga i moc. Skoro twierdzisz że DF to złom to ursus jest czym? Potęgą czy kawałkiem żelaza na czterech kołach?

#13 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 14 październik 2007 - 22:03

ursus vs. deutz fahr tak...DF to złomy a ursusy to złotka...a już w szególności U5314...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#14 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 14 październik 2007 - 22:04

ursus vs. deutz fahr

Perkinsy raczej też palą więcej, nie mówiąc o trwałości.

No nie powiedziałbym :P DF nawet te na pompowtryskach do specjalnie oszczędnych nie należą, szczególnie w porównaniu do silników Perkinsa. Podobno najnowsze serie są oszczędniejsze ale narazie to tylko spekulacje dealerów... A w temacie, to Ursus jest technologicznie daleko w tyle za DF które należą do nowoczesnych ciągników (np. seria Agrotron)

#15 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 14 październik 2007 - 22:23

ursus vs. deutz fahr

nawet w żadnym (chba że cudem minąłem) porównaniu(teście)nikt nie próbował stawiać na równo DF-a i URSUSA.weż broszury,porównaj.Jeszcze brakujeURSUSvFendt!

#16 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 15 październik 2007 - 06:08

ursus vs. deutz fahr broszurami to sobie można.... porównać....u nas ten df pracował na 1000 ha ale niebyl sam było 3 1614 i 2 914 i 1002 2 1614 na dzien zaorały o 30 ha więcej niż agrotron no jak sie nie psul co rzadko sie zdążało a wiadomo ze ursus wolniej jedzie i wogule no ale dwie szesnastki niby jedna ma 160 koni ale to gówno prawda one maja po niecale 150no to jak weźmiesz dwie to masz ok 300 koni no to tamten czemu im niedorównywaniu przecierz szybszy nowszy lepszy komfort??? no i te ursusy chodzą do tej pory a agrotron padł przy 3500 motogodzin
kupić cięgniki i żeby przy 35000 motogodzin podał to poco mi to mój ursus ma powyżej 500o motogodzin i bez remontu chodzi jak lalka

Edytowany przez Balzak, 22 październik 2007 - 08:36.
Ortografia!!!

#17 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 15 październik 2007 - 07:43

ursus vs. deutz fahr to wkońcu przy 3500 czy 35000 ?? u nas w wsi jest kilka DF np 2x agrotron 100 , 1 agrofamr 85 i jeszcze jakieś agroplusy chba 3 i jak dotąd to tylko w agroplusie sie coś stało a reszra chodzi bez większych awarii a ursusa to nigdy bym nie kupił znajomy kupił 4514 i dwa dni nim porobił i serwis go zabrał bo coś ze skrzynio biegów sie stało :)

#18 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 15 październik 2007 - 08:14

ursus vs. deutz fahr Z tej dwójki to oczywisćcie DF
ja mialem kupic urasusa ale gadalem z gosciem który mial i ursusy i pronary i zetory i DF-y a teraz jezdzi samymi fendtami
i powiedzial ze urasua i pronara to by kupil jak by innych ciagników na swiecie nie bylo
a DF u niego chodzi super ma go od 96 roku i jest zadowolony
wiec bez wahania DF!

#19 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 15 październik 2007 - 08:18

ursus vs. deutz fahr moj znajomy tez kupil ursusa 5314 to na wiosne szukal starej 60 zeby w polu robic bo stale sie rozwalal a ty stasiek spojz sobie na jakis test i zobacz ile te twoje 16 maja koni bo maja okolo 130 km a po drugie to ile zaoral ten DF ze te 16 zaoraly o 30 ha wiecej na dzien bo dwie 16 to w dzien zaoza 30 ha i co sie sypnelo w tym DF i ile mnial awariii przez jaki przebieg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 15 październik 2007 - 11:04

ursus vs. deutz fahr na takie oranie jak u nich bylo to wiesz... ja tam niezameirzam sie z nikim klucic ale dlamnie po tym co widziaelm co sie z tym DF dzialo to niechce juz tego zielonego .... no chyba ze JD lub FENDTA ale nie DF... poprostu ja swoja racje mam kazdy ma swoje ale kupic DF 260 konji to kupi sie dwie 16 a dwoma 167 wiecej sie zrobi i tancze w utrzymaniu ale kazdy ma swoje ...

Dodaj odpowiedź