Skocz do zawartości

Zdjęcie

co jest z kiszonką z qq

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ppp

ppp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 12:57

co jest z kiszonką z qq Z odkuwaniem zimą nie jest aż tak źle. Tzn, zawsze można znaleźć ciekawsze zajęcie, ale przynajmniej jakość kiszonki jest super- u nas zawsze zasypujemy piachem, tyle, że nie na grubo- leży może z 2 cm piachu- miejscami w ogóle- jak się zza ucha łopatą walnie to ładnie plackami odstaje- trochę gorzej przy brzegach jest. Gorsza sprawa to jak z pół metra śniegu na tym wszystkim leży, albo jak wieje i przy czole pryzmy robi się 1,5m zaspa. Wszystko było by łatwiejsze gdyby był jakiś ciągnik z 80KM z turem, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co jest z kiszonką z qq Dzisiaj, 21:25
  •  

#22 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 13:38

co jest z kiszonką z qq ja zima jak zawieje to zaczynam zabawe mini ładowarka :lol: ja staram sie okrywac całe i za piache tez jakos nie jestem zalezy od spadu pryzmy ale doby deszcz i piach zmyty tak jak to widze po ludziach dlatego ja tez wole odkywac i miec pewnosc ze bedzie ok a nieprzykryte place zawsze moze cos dziurkr zrobic wiadomo ze wtedy za wiele sie nie popsuje ale pozniej woda naleci jednak ziemia to jest ziemia ale jak sie chce boki szczelnie okryc to na dole jest ladna warstwa :lol: dlatego zwalam przed mrozami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share najmon

najmon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 22:10

co jest z kiszonką z qq Moje byczki poczuły głód lub pomogły drożdże piwowarskie grupa mniejszych szamie ostro, a te większe gdy im dam qq to patrzą mi w oczy i czekają na śrutę. Zjadają ok 90% qq. Być może na początku dostawały za duże ilości qq, morał tej opowieści taki co za dużo to nie zdrowo. Dziękuje kolegom za wszystkie posty

Edytowany przez milanreal1, 13 grudzień 2011 - 13:25.
caps lock