Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy z Joskin Siroko 13V

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share person

person

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 20:13

Problemy z Joskin Siroko 13V Witam

Mam od sierpnia nowy rozrzutnik obornika Joskin Siroko 13V. Rozrzutnik pracował dwa tygodnie po skończeniu żniw i od połowy października do teraz praktycznie co dziennie. Pojawiają się liczne awarie. Pierwszą było zapchanie się zaworka, trójnika , zwał jak zwał, którym olej dochodzi do siłowników podnoszących klapę. Klapa się przekrzywiła, prawie złamała, wyczyściliśmy, klapę spuściliśmy, wszystko ok. Potem ukręcił się krzyżak napędzający jeden z tylnych wałów ( jest to ten element który wchodzi na wielowypust wychodzący ze skrzyni i jest przykręcony do wałka rozrzucającego na trzy śruby). Wymienili mi to na gwarancji. Teraz mam ciągłe problemy z przekaźnikiem, tym który jest na samym końcu rozrzutnika i przenosi napęd ze wału do skrzyni. Urywa się, ukręca, wszystko robi. Wymienili mi go raz. Ukręcił się. Potem kupiłem nowy na własny koszt, znowu się ukręcił. Zdarzyło mi się to w ciągu ostatnich trzech tygodni około 6 - 7 razy , już nie pamiętam. Oczywiście posuw już jadę najwolniejszy z możliwych. Serwisanci rozkładają ręce i mówią, że jeszcze nie widzieli takiego przypadku.

Ogólnie to jestem nie zadowolony z tej maszyny. Po trzech miesiącach użytkowania dzień w dzień widać na nim straszne ślady zużycia np. łapy zgarniające które są w dolnej części wałków są przymocowane na jakieś kołki z St3 albo z jakiegoś innego ciasta i już prawie się wytarły.

Strasznie słabe wykonanie .....

Proszę pomóżcie: czy wam tez się to zdarzało w tym modelu? Proszę o odpowiedzi!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy z Joskin Siroko 13V Dzisiaj, 01:17
  •  

#2 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 27 grudzień 2011 - 17:53

Problemy z Joskin Siroko 13V prowokacja i oczernianie marki? ;)

#3 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 09:20

Problemy z Joskin Siroko 13V dobrze by bylo jakies zdjecia tych uszkodzen bo jest duzo opini pozytywnych o tej marce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Kamiloo

Kamiloo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:37

Problemy z Joskin Siroko 13V Jakoś mu nie wierze!! <_<

#5 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 12:54

Problemy z Joskin Siroko 13V Hmm Był u mnie serwis z Joskina i mówił abym przerobił sobie ten krzyżak bo to słaby punkt. Kazał kupić końcówkę WOM od 360 i przetoczyć powinno być ok. U mnie przeskakiwało sprzęgło na wałku tym pierwszym regulowali to ale nadal przeskakuje. Ogólnie jestem zadowolony trzeba będzie dokupić mocniejszy wałek i będzie git.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share biczu

biczu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 21:12

Problemy z Joskin Siroko 13V

Ja mam ten model od roku i właściwie kupiłem joskina 2 razy bo pierwszy i ostatni . Rozrzutnik jak za tą kase d*py nie urywa. A o serwisie lepiej nie wspominać.