Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wzmacniacz momentu U-912

280 odpowiedzi na ten temat

#201 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 05 maj 2013 - 17:57

Wzmacniacz momentu U-912 A ta taśma to do czego ona jest? ja wzmacniacz jest zaspawany to też ta taśma wpływa na wbijanie biegów?
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wzmacniacz momentu U-912 Dzisiaj, 21:31
  •  

#202 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 07 maj 2013 - 08:23

Wzmacniacz momentu U-912 Nie, regulacja tasmy nie wplywa na jakosc zmiany biegow. Od tego jest regulacja hamulca skrzyni:)

#203 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 07 maj 2013 - 09:22

Wzmacniacz momentu U-912 Dzięki za wyjaśnienie :) A ten hamulec to też ma wpływa na wbijanie biegów jak jest wzmacniacz zaspawany?
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#204 Share Grabcio

Grabcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 07 maj 2013 - 11:44

Wzmacniacz momentu U-912 Też bo on hamuje skrzynie a nie wzmacniacz.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

#205 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 07 maj 2013 - 14:15

Wzmacniacz momentu U-912 A no to dzięki za wyjaśnienie :)

#206 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 21:24

Wzmacniacz momentu U-912 Witam mam taki problem w moim ciągnik jest to zetor 8145 a ursus seri 9xx to to samo więc piszę w tym temacie problem polega na tym że nie działa mi zmacniacz momentu aktualnie ciągnik jest na żółwiu i nie da się przesterować na zająca po przełączeniu ciągnik dalej jest na żółwiu dzwignie przy kierownicy są ok i na pokrywie też razem z zmacniaczem momentu przestał działać przedni napęd a wszystko zaczeło się od tego iż wyciekła mi dość duża ilość oleju i dolałem oleju firmy fusch był to olej przekładniowy po tym dolaniu ciągnik chodził normalnie zmacniacz działał i przedni napęd też wyłączymem przedni napęd i przejechałem jakieś 6 km używająć zmacniacza i działał, po tym zgasiełem ciągnik na żółwiu i zmacniacz przestał działać został na żółwiu co może być przyczyną tego że teraz jest taka usterka że nie działa zmacniacz i przedni napęd ? wom się kręci !
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

#207 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 07:38

Wzmacniacz momentu U-912 Sprawdź ciśnienie mikropompki.

#208 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 19:15

Wzmacniacz momentu U-912 wykręciłem czujnik ciśnienia wkręciłem zegar i na niskich obrotach pokazuje mi 8 bar a na średnich gdzieś koło 12 więc chyba jest dobrze a co więcej po zastąpieniu czujnika manometrem wszystko zaczeło działać normalnie jakiś bezsens przecież przez czujnik ciśnienia nie ma gdzie uciec olej
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

#209 Share wpsowa692

wpsowa692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 21:43

Wzmacniacz momentu U-912 Żadnych fuchsów tam nie lej tylko zwykły hipol 6.
8 at to wcale nie dużo jak miałeś założony zegar trza było sprawdzić ciśnienie na zającu i na żółwiu

#210 Share markus02mb

markus02mb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:nowe technologie motoryzacja muzyka , rozkręcanie wszystkiego co ma śrubki

Napisany 06 lipiec 2013 - 22:42

Wzmacniacz momentu U-912 Witam mam takie pytanie ; nie przepływa mi olej na sprzęgło WOM tymi rurkami na pokrywie też nic tak jak by mikro-pompka wcale nie podawała oleju ??? Stan w skrzyni jest dobry ... wcześniej wymieniałem całe sprzęgło WOM na regenerowane bo tarcze były zużyte i końcówka zaspawana (ciągnik kupiony ze spółdzielni ..)ale jeszcze wtedy olej leciał na sprzęgło fakt ze nie było takiego ciśnienia więc wymiana pompy mnie czeka ale to mnie niepokoi ze teraz nic nie podaje dlaczego ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 07 lipiec 2013 - 09:34

Wzmacniacz momentu U-912 Zobacz czy ta wajcha od włączania hydraulicznego jest podłączona do tej pokrywy.Jak jest podłączona do rozdzielacza pod pokrywą to musisz zobaczyć czy rozdzielacz podaje olej.

#212 Share markus02mb

markus02mb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:nowe technologie motoryzacja muzyka , rozkręcanie wszystkiego co ma śrubki

Napisany 07 lipiec 2013 - 22:19

Wzmacniacz momentu U-912 jest podłączona dźwignia wcześniej olej był podawany na jedną rurkę a przy przełączeniu to drugą ... czyli prawidłowo lecz było takie ciśnienie słabe że zatykając palcem koniec rurki to zatrzymało się przepływ oleju ... a teraz nic czy może być gdzieś przy pompie ubytek ciśnienia ??? tak czy tak muszę rozpoławiać może coś w środku się znajdzie .... a jeszcze powiem że wzmacniacza nie mam był zaspawany i czy on jest na tej samej pompie tego nie wiem

#213 Share booster12

booster12

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 08 lipiec 2013 - 07:26

Wzmacniacz momentu U-912 Może masz przewody nie drożne syfu gdzies złapało

#214 Share robson79

robson79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze, mechanika

Napisany 14 grudzień 2013 - 14:39

Wzmacniacz momentu U-912 Witam. Jest problem ze wzmacniaczem w moim 912. Stało się to parę dni temu podczas transportu i dzieje się do dziś. W czasie pracy raz na jakiś czas momentalnie zdusza ciągnik praktycznie do zera a gdy włącze wzmacniacz i zaraz go wyłącze problem znika dodam że wzmacniacz działa prawidłowo. Ciśnienie jest OK około 12 atm przy 600-700 obrotach bo mam zamontowany zegar. Miał ktoś taki problem?

#215 Share robson79

robson79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze, mechanika

Napisany 29 grudzień 2013 - 09:51

Wzmacniacz momentu U-912 Nikt nie miał takiego problem co opisałem wyżej, bo po Nowym Roku chciałbym znaleźć tego przyczynę.

#216 Share gucik131

gucik131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, elektronika

Napisany 29 grudzień 2013 - 11:02

Wzmacniacz momentu U-912 musisz rozebrać

#217 Share wojteczek

wojteczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 19:28

Wzmacniacz momentu U-912 Koledzy rozebralem dzis wzmacniacz, jak sie okazalo jest on zaspawany a konkretnie ma zaspawane satelity, nie ma tez w nim tarcz, wiem ze musze kupic kompletne satelity i mam takie pytanie czy lepiej kupic cay ten kosz czy same tarczki , i co w ogole trzeba do tego kupić.

#218 Share gucik131

gucik131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, elektronika

Napisany 07 styczeń 2014 - 20:39

Wzmacniacz momentu U-912 satelity są zaspawane czy kosz na około ???? coś jeszcze uszkodzone ???

#219 Share wojteczek

wojteczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 01:35

Wzmacniacz momentu U-912 S zaspawane satelity i nie ma w ogole tarczek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 03:06

Wzmacniacz momentu U-912 Kolego, czy pożyczasz maszyny od innych? Chodzi mi oczywiście o te, wymagające hydrauliki. Pytam, ponieważ w moim U912 też ta przekładnia jest zaspawana. Celowo, ponieważ jest bardzo wrażliwa na zanieczyszczenia. A ludzie są różni, jedni dbają o sprzęty inni nie. A koszty naprawy są przecież spore.

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog