Skocz do zawartości

Zdjęcie

mam problem-wykształcenie

65 odpowiedzi na ten temat

#61 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 14:14

mam problem-wykształcenie Ja mysle zeby skonczyc szkole i zeby sie do jakiejs roboty zaciagnac, czyli studia raczej i lo nie. Mi by bylo latwiej bo znam najwiekszych rolnikow u mnie, wiedz mysle ze o prace by mi nie bylo strasznie trudno, tylko czy za te pare lat gospodarka w mojej miejscowosci dalej taka bedzie.
Co do wyboru pracy to wolalbym raczej fizyczna.
quercus a ta mechanizacja rolnictwa to zly byl wybor?
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mam problem-wykształcenie Dzisiaj, 13:26
  •  

#62 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 16:45

Ja mysle zeby skonczyc szkole i zeby sie do jakiejs roboty zaciagnac, czyli studia raczej i lo nie. Mi by bylo latwiej bo znam najwiekszych rolnikow u mnie, wiedz mysle ze o prace by mi nie bylo strasznie trudno, tylko czy za te pare lat gospodarka w mojej miejscowosci dalej taka bedzie.
Co do wyboru pracy to wolalbym raczej fizyczna.
quercus a ta mechanizacja rolnictwa to zly byl wybor?

To ty nie masz gospodarki ??

#63 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 18:39

mam problem-wykształcenie Chyba na każdej uczelni rolniczej pierwsza połowa studiów wydaje sie być bez sensu, pojęcie "rolnictwo" zacząłem wyraźnie widzieć dopiero na trzecim roku. Oczywiście wcześniej były też ciekawe rzeczy nie związane z rolnictwem tylko bardziej z projektowaniem i konstruowaniem (taki kierunek), a cała reszta to na zasadzie 3Z - Zakuć, Zaliczyć, Zapomnieć ;)

Jak chcecie mieć mało chemii na studiach to idźcie na mechanizacje albo agrotechnike czy coś w tym stylu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 21:33

To ty nie masz gospodarki ??

Nie ;) Ale jak widac mnie to interesuje, fotki sa roznych sprzetow ale guruja tam z jednego gospodarstwa ktore jest mi najblizzsze i jestem tam jakies 6lat ;)
Zainteresowanie odziedziczylem chyba po babci bo jako jedyna miala stycznosc z rolnictwem, o ile dobrze pamietam to byla wazniejsza osoba w kulku rolniczym ;)
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#65 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 21:50

mam problem-wykształcenie ciekawa jest też zasada 4Z ;)
zakuć, zaliczyć, zapić, zapomnieć ;) pzodro dla wszystkich ,,kształcących się" na forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:17

Chyba na każdej uczelni rolniczej pierwsza połowa studiów wydaje sie być bez sensu, pojęcie "rolnictwo" zacząłem wyraźnie widzieć dopiero na trzecim roku. Oczywiście wcześniej były też ciekawe rzeczy nie związane z rolnictwem tylko bardziej z projektowaniem i konstruowaniem (taki kierunek), a cała reszta to na zasadzie 3Z - Zakuć, Zaliczyć, Zapomnieć ;)

Jak chcecie mieć mało chemii na studiach to idźcie na mechanizacje albo agrotechnike czy coś w tym stylu ;)

ja na 3 zaczynam konstruowac i mam nadzieje ze tak zostanie, ale to raczej zludne nadzieje, wiec pewnie pojde na ktc, tam chociaz o silnikach gadaja ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!